Şimdi Ara

Google Chrome'da Facebook donma sorunu !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
1
Favori
25.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle başlık uygun bir yerde değilse şimdiden özür dilerim , 30 mart'tan bu yana yaşadığım ve bir çok arkadaşımda da olan bir sorunu sizinle paylaşmak ve çözüm aramak istedim , google chrome da facebook kullanırken herhangi birisi ile sohbet ederken , sohbet penceresini açık bırakıp yeni sekmelerde bir süre başka sitelerde gezindikten sonra facebook'a tekrar dönüş yaptığımda sayfa donmuş oluyor , aşağı yukarı inemiyor ve hiçbir yere tıklayamıyorum , sayfa yenileme işe yaramıyor , facebook'un olduğu sekmeyi kapatıp tekrar açtığımda kullanabiliyorum ama bu donma sırasında google chrome'da takılma veya yanıt vermeme gibi bir durum olmuyor , tarayıcı normal çalışıyor ama soruna bir çözüm getiremedim , yardımlarınız ve yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim

• Aynı sorunun birebir aynısı bende de var.
  • Son zamanlarda bana da oluyor arada sırada...
  • ben daha detaylı bir şekilde araştırdım ama tam olarak bir çözüm bulamadım hala , chrome kişiselleştirmelerimi yedekleyip silip tekrar yüklemeyi deneyeceğim bir ara , mozilla da bir süre test ettim bir durum olmadı , ama son 2 gündür chrome'da da takılma olmadığını bildireyim , belki de insanlarla konuşurken sekme değiştirmeden sohbeti kapatmaya elim alıştı :)
  • Aynı sorun bende de var.Programı tamamen silip tekrar yükledim ama sorun hala devam ediyor.Birçok kişi bu sorunla karşılaşmış.
  • ben henüz deneyemedim , aöf sınavları vardı haftasonu malum :) sanırım bende denesem aynı sonucu alacağım , bir süre bekleyelim bakalım , google chrome güncellemeleri takip edelim
  • bende de aynı sorun var ne yazıkki gugılda ararken buraya geldim burda da çözüm yok :/ google choremede güncelleştirme yeri göremedim ben beyler güncelleştirmeler nerede acaba?
  • aynı sorun bende de var arkadaşlar günceleme çıksa bari yakında
  • Aynı sorun bende var 5 dk da bir kapatıp açmak zorunda kalıyorum çözüm bulursanız bi alıntı yapın mübarekler
  • Bir işe yaramayacak ama aynı sorun bendede var yalnız değilmişim :)
  • yalnız değilsiniz değiliz bende de var:)
  • aynı sorun bende de var
  • aynı sorun bende de var ve birçok kişi anlaşılan bu sorundan şikayetçi. bu konuda chrome un bi update, çözüm falan yayınlaması şart yoksa pek iyi olmayacak kendileri için
  • Firefox'tan giriyorum gerçi o da çok kasıyor ama olsun donmuyor iki de bir açmıyoruz en azından. Chrome aynen sizinki gibi.
  • benim sorun daha ilginç bir şey paylaşamıyorum chrome üzerinde başka tarayıcalarda bu sorun yok chrome kullanırken paylaş sekmesi çalışmıyor :S
  • Son bir aydır Google Chrome zort pırt çöküyor. Bir javadan bir shockwave2DEn. Bunlar yüzünden çökmediği zamanlar da donup duruyor. Sabırla güncelleştirme beklşiyorum
  • Google Chrome benim de Gmail, Facebook gibi sitelerdeyken çöküp duruyor. Firefox kullanın, en temiz çözüm.
  • aynı sorun bende de var son bir aydır Google Chrome zort pırt çöküyor.
  • Arkadaşlar yeni güncelleme çıktı ama bende hala devam ediyor sorun bir çözüm bulan veya çözüme dair bilgisi olan bir arkadaş oldu mu?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.