Şimdi Ara

Google Çeviri ile hâlâ dalga mı geçiyorsunuz? Bir daha düşünün (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
1.721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İyide bu kameranın gördüğünü çevirme özelliği LG G2 de var ben kullanıyorum zaten?
  • quote:

Orijinalden alıntı: | OMG! |

quote:

Orijinalden alıntı: darknet

quote:

Orijinalden alıntı: Vega

Translate kullanırken kaliteli çevirme istiyorsanız mutlaka cümleyi düzgün yazın.İmla kurallarına uyun,gerekli yerlerse nokta ve virgül filan kullanın.
    Gidip ilkokul çoçuğu gibi dümdüz yazarsanız eskisi gibi çevirir.

If you want to translate high quality while using Translate, be sure to write the sentence properly. Follow the rules, use the dot and comma if necessary.
    If you go straight ahead like a primary school boy, you turn it like an old man.

Son cümlede patlamış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bir arkadaş vardı, bir metni alıp bak sana bunu saniyeler içinde çeviricem derdi. kağıdı ters çevirirdi ben de koşarak uzaklaşırdım.
    onun gibi olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi | OMG! | -- 5 Ocak 2018; 21:3:5 >
  • Burak Şolt un yaptığı ve yazdığı tüm haberleri çok beğenerek takip ediyorum, şahsi görüşüm incelemeleri gerçekten çok objektif ve ayrıntılı. Başarılarının devamını diliyorum.

• Bazen mükemmel çeviriler yaparken bazen saçmalıyor. Sistemi kötü kullananlar yüzünden. Ne öğrendiyse onu çeviriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öğretme özelliği yetkili makamlara ve dil hakkında akademik bilgisi olan insanlara verilmeli. Yoksa kimsenin hayatına herkes karışamaz gibi çeviriler görmemiz muhtemel..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Google Çeviri, bundan 1-2 yıl önce geliştirilmişti çeviri anlamında. Daha iyi çeviriler veriyor o zamandan beri. O yüzden bu benim için şaşırtıcı bir haber olmadı.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.