Şimdi Ara

Google & Asus Nexus 7 Tablet [ Ana Konu ] (588. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.947
Cevap
97
Favori
456.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 586587588589590
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    En sağlıklı yol Chromecast... Bende aliexpressten bunun siparişini verdim bu iş için ; eski model lcd'yi kablosuz ( android, ios, windows ) smart tv yapabilirsin.

http://www.aliexpress.com/item/Top1-New-EzCast-Miracast-Dongle-TV-stick-DLNA-Miracast-Airplay-MirrorOP-better-than-chromecast-support-windows/1610166353.html
  • Victory_5 V kullanıcısına yanıt
    hocam bu biraz tuzlu geldi 20 dolar daha verince android medya playerlar var uzaktan kumandalı daha konforlu.ucuz bir kabloyla bu iş olmuyor mu acaba
  • gewa G kullanıcısına yanıt
    Orjinal Google Chromecast yurtdışında $35 Fiyat performans olarak bakınca mantıklı bir fiyat aslında $20

Android cihazları bende düşündüm ama ( yorumlardan çok sağlıklı olmadıkları ve sürekli gelişme aşamasında olmaları... 2gb ram- 8 gb ) $45 vermektense hem tabletimdem hem telefonumdan hemde windows lap top'dan kablosuz gerek ezcast gereksede 1'e 1 aynı ekranı TV'ye vermek bana daha mantıklı geldi. Zaten amaç youtube, dizi, internet benim için ki gayet yeterli.

Sonuçta ara bir yazılım ihtiyacı var... Tahminim sadece kablo ile olabiliyor olsaydı 3, 5, 10 metrelik :) kablolar bayağı bir rağbet görürdü heralde.
  • Raspberry pi 2 de alınabilir aslında media player için, hem ufak bir bilgisayar gibide kullanılır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba ;

Nexus 7 GPS sağlam çalışan cihaz alınacaktır. Sorunsuz bir cihaz arayışı içindeyim.. Bütçe 140-160 arası ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: makovad

Merhaba ;

Nexus 7 GPS sağlam çalışan cihaz alınacaktır. Sorunsuz bir cihaz arayışı içindeyim.. Bütçe 140-160 arası ..

Asus ME176C alındı..
  • Benim 2012 nexus 7 aşırı kasıyor, 5.0 falan öyle bir güncelleme var ve feci kasmaya başladı. Çözümü nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cooLpapa

Benim 2012 nexus 7 aşırı kasıyor, 5.0 falan öyle bir güncelleme var ve feci kasmaya başladı. Çözümü nedir?

Çözüm 4.4 e geri dönmek

• quote:

Orijinalden alıntı: Grkwnxs

quote:

Benim 2012 nexus 7 aşırı kasıyor, 5.0 falan öyle bir güncelleme var ve feci kasmaya başladı. Çözümü nedir?

Çözüm 4.4 e geri dönmek

Root ve rom konusunda LG ile çok sorun yaşadım, şuan telefon bilgisayarı bile görmediği için orjinale dönemedik hatta, servis garanti dışı bıraktı. Nexus'un garantisi 23 nisanda bitti ama cesaret edemiyorum yine de. Orjinal dönüş mümkün mü?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Grkwnxs

quote:

Çözüm 4.4 e geri dönmek

Root ve rom konusunda LG ile çok sorun yaşadım, şuan telefon bilgisayarı bile görmediği için orjinale dönemedik hatta, servis garanti dışı bıraktı. Nexus'un garantisi 23 nisanda bitti ama cesaret edemiyorum yine de. Orjinal dönüş mümkün mü?

Birkaç mesaj gerilerde kotaless arkadaşın anlatımı vardı onu deneyebilirsiniz

• Nexus7mi sinirden firlatinca ekran kirildi goruntu geliyo sapasaglam ama dokunmatik islemiyoe ne almam lazim link atar misiniz
  • Son sürüme güncelleyince şöyle bir problem oluştu. Kapalıyken şarja takınca kendiliğinden açılıyor. Böyle bir durumla karşılaşıp çözebilen var mıdır?
  • Bu arada yazılım desteği sonlandırıldı malesef. Android M güncellemesi almayacak yani cihaz. 4.1 ile çıktığını düşünürsek gayet iyi güncelleme aldı bence. Aslında android 5 verip de 6 vermemek saçma olmuş ama büyük ihtimal daha beter yaparlar tableti android 6 da
  • Arkadaşlar bildiğiniz üzere android 5 x x bu tableti rezil etti. Önereceğiniz rom var mıdır ?

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Not Afraid

Arkadaşlar bildiğiniz üzere android 5 x x bu tableti rezil etti. Önereceğiniz rom var mıdır ?

Slimkat 4.4

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • Arkadaslar konuma bakarsaniz sevinirimhttps://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=110449449&p=1#110449449

• Android M almayacağı kesin mi?
  • Tendürek T kullanıcısına yanıt
    Evet kesin. 2012 yılında çıkmış bir cihaz gayet iyi güncelleme aldı. 5.1.1 ile de performansı fena olmadı.
  • Biraz abartarak :) bizim insanımız güncellemeyle donanımında güncellenmesini istediği için sorun oluyor...

Ben olsam bende vermem... İnsanlar hangi sürümü istiyorsa yükleme şansı varken, 3 sene seni güncelleme manyağı yapmışken yok yılan gibi akmıyor yok uçmuyor yok kaçmıyor... kes güncellemeyi 4.4.4 de 5'de çalışmaz de geç git... İstenen bu...

5.1.1 deyim... kullanmasını bilene ( donanımda fire vermemiş olanlar için ) oldukça akıcı... Değişimi erteleyip duruyorum...

Android M dağıtıldığında ilk kez tadacağım bir his yaşayacağım... :(
  • Tableti önümüzdeki ay almayı planlıyorum. Ucuz olması ve google adını taşıması bunun belli başlı nedenlerinden . Max 500 bütçeye alınabilecek en sağlam tablet gibi görünüyor. Şu an alınması mantıklı mıdır ? Oyunlarda kasma oluyor mu ? ( Temel arayüz olduğu için arayüzde kasma olacağını sanmıyorum ) . Max 500 tlye eğer en iyisi bu değil diyorsanız önerebileceğiniz tablet nedir.
  • 
Sayfa: önceki 586587588589590
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.