Şimdi Ara

Google, Android'in ikonlarında değişikliğe gidebilir (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Stock ikonları kullanan var mı zaten ya İkon paketleri indirin,keyfinize bakın.
  • artı alan yorum yok lan

• İyi bir karar olmuş değişiklik herzaman iyidir umarım pozitif bir değişiklik olur

• telefonun sol üst köşesinden sağ alt köşesine doğru ışık vuruyormuş gibi gölgelendirme yapılmış. ben bu tasarımı beğenmedim çünkü kullanacağım arayüz bu gölgelendirmeye uygun olmayabilir. belki çok göze batan bir şey değil ama dikkatli önceki daha iyiydi diyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akasha_Ether -- 16 Nisan 2014; 8:23:06 >
  • "Photos" uygulamasının (haber resminde sağ alt köşedeki) logosu bildiğin "GittiGidiyor" logosu olmuş :)

• androide geçmek istemeyenlerin tek problemi ikonlardı,onlarda çözüldüğüne göre ios ve wp'a yazık olacak

• Blitz icon pack e benzemis sanki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece nexus icin gecerli olacak,buyuk firmalar zaten degstiryor

• Doanc4n D kullanıcısına yanıt
    iOS 7 ile alakası yok, katılıyorum ama chrome'un şu anki ikonu flat değildir.
  • Eşşeğe altın semer vursan yine eşşektir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Her isi ters giden adam -- 16 Nisan 2014; 15:10:56 >
  • Android 4.5 diye de yutturacak millete, optimizasyon diye birşey olmaz, varsa yoksa görsellik ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeamAnimus

iOS 7 ile alakası yok, katılıyorum ama chrome'un şu anki ikonu flat değildir.

Nasıl değil bundan önceki ikonuyla şimdikini yanyana koyup bakabilirsin.
  • Doanc4n D kullanıcısına yanıt
    bundan önceki ikonu 3 boyutluydu şu anki ise değil, bu onu flat yapmaz. şu ankinde ise derinlik ve degrade var. flat tasarımda derinlik ve degrade olmaz. -olsa da nadiren- ismi de oradan geliyor zaten. düz yani tek boyut ve tek renk.

Edit: dikkat edersen zaten chrome ikonu da yenilenmiş. önceki ikonun şu anda oluşturulmaya çalışan tasarım diline uymadığından dolayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TeamAnimus -- 17 Nisan 2014; 13:52:21 >
  • Iyi olur arasıra böyle değişiklik..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.