Şimdi Ara

GOODMAN BASIC 3.2 MANYETİK KONDİSYON BİSİKLETİ %50 indirimli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
20.487
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • indirim hala devam edıyor, fıyatı dıgerlerıne gore uygun gıbı
  • quote:

Orijinalden alıntı: cydonia

indirim hala devam edıyor, fıyatı dıgerlerıne gore uygun gıbı
    neredeyse mekanık fıyatına manyetık bısıklet
    gerçek sıcak fırsat
  • quote:

Orijinalden alıntı: McOrco

neredeyse mekanık fıyatına manyetık bısıklet
    gerçek sıcak fırsat

Alıntıları Göster
    ilginç olan tüm sitelerde aynı fiyat, goodman heryerde fiyat kırmış, f/p olarak müthiş gozukuyor, alan varmıkı acep daha once
  • quote:

ilginç olan tüm sitelerde aynı fiyat, goodman heryerde fiyat kırmış, f/p olarak müthiş gozukuyor, alan varmıkı acep daha once

Alıntıları Göster
    ben
    trimbike kulanıyorum yer sorunundan dolayı...
    :(

ama yınede yerım olsa kesın alacagım urundur...
  • Birde bu urun var, gene fıyatı akıllara zarar !

http://www.hepsiburada.com/altis-lena-manyetik-eliptik-kondisyon-bisikleti/productDetails.aspx?categoryid=407474&productid=sporaltis206

cok ılgınc bır fıyatı, komple vucudu calısıtrabılır, kosu bandı kadar etkısı olur sanırım bununda
  • quote:

Birde bu urun var, gene fıyatı akıllara zarar !

http://www.hepsiburada.com/altis-lena-manyetik-eliptik-kondisyon-bisikleti/productDetails.aspx?categoryid=407474&productid=sporaltis206

cok ılgınc bır fıyatı, komple vucudu calısıtrabılır, kosu bandı kadar etkısı olur sanırım bununda
    koşu bandı gibi eğlenceli olmuyor bunlar 2 gün sonra bıkarsınız benden söylemesi.

• quote:

Orijinalden alıntı: hakan2200

koşu bandı gibi eğlenceli olmuyor bunlar 2 gün sonra bıkarsınız benden söylemesi.

haklısınızda, koşu bandını apartmanda oturanlar, ve özellikle akşam üstü koşmak nerdeyse imkansız bir hal alabilir,ama bunun gibi bir aletle akşamlarıda rahatlıkla ses çıkarmadan dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz,

tabi fiyatınında çok uygun olması + bir faydası
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hakan2200

haklısınızda, koşu bandını apartmanda oturanlar, ve özellikle akşam üstü koşmak nerdeyse imkansız bir hal alabilir,ama bunun gibi bir aletle akşamlarıda rahatlıkla ses çıkarmadan dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz,

tabi fiyatınında çok uygun olması + bir faydası

Alıntıları Göster
    manyetik bisikletle mekanik arasındaki fark tam olarak ne arkadaşlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: kayake

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    kullanıcı acısından dırenc farkı yok ama

mekanıklerde dıske bır fırca bastırılarak baskı saglanıyor
    manyetıklerde dıske mıknatıs yaklastırıp uzaklastırılarak...

manyetıklerın avantajı daha az surtunme dolayısıyla daha az gurultu
  • quote:

Orijinalden alıntı: McOrco

kullanıcı acısından dırenc farkı yok ama

mekanıklerde dıske bır fırca bastırılarak baskı saglanıyor
    manyetıklerde dıske mıknatıs yaklastırıp uzaklastırılarak...

manyetıklerın avantajı daha az surtunme dolayısıyla daha az gurultu

Alıntıları Göster
    bunlara para vereceğinize beş kuruş vermeden her dediğini yapacağım deyin o biçim kilo verdireyim size.ki sporun alasını yaparsınız.ben bir türlü gaza gelip başlayamadım gene.kilo 92 boy 1.85.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DHinferno

bunlara para vereceğinize beş kuruş vermeden her dediğini yapacağım deyin o biçim kilo verdireyim size.ki sporun alasını yaparsınız.ben bir türlü gaza gelip başlayamadım gene.kilo 92 boy 1.85.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar iyi düşünüp öyle karar verin. her türlüsü gürültü çıkartıyor bu meretlerin... Biz iki arkadaş gaza gelip eliptik rollerlardan aldık. Benim manyetik Bianchi Eliptica 2 nin taksitleri yeni bitti 3 aydır yatıyor olduğu yerde, toplasan 20 kere ancak çıkmışımdır tepesine... yakındır gittigidiyorda yarı fiyatına listelemem :) Arkadaş Altis almıştı çoktan söküp attı çöpe :))

• quote:

Orijinalden alıntı: ozerkane

Arkadaşlar iyi düşünüp öyle karar verin. her türlüsü gürültü çıkartıyor bu meretlerin... Biz iki arkadaş gaza gelip eliptik rollerlardan aldık. Benim manyetik Bianchi Eliptica 2 nin taksitleri yeni bitti 3 aydır yatıyor olduğu yerde, toplasan 20 kere ancak çıkmışımdır tepesine... yakındır gittigidiyorda yarı fiyatına listelemem :) Arkadaş Altis almıştı çoktan söküp attı çöpe :))

Alıntıları Göster
    Bu tür aletlere para verip kullanan çok az insan var.
    Çoğu ne yapacağını bilemez oluyor.
    Atıyor bir kenara..

• quote:

Kelin ilacı olsa, başına sürermiş

Olayına dönmiş sizinki biraz
  • quote:

quote:

Kelin ilacı olsa, başına sürermiş

Olayına dönmiş sizinki biraz

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar Hepsiburdadan alışveriş yapanların çoğu ürünün geç gelmesinden şikayetçi. Aranızda alışveriş yapan oldu mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: chilekesh-13

Arkadaşlar Hepsiburdadan alışveriş yapanların çoğu ürünün geç gelmesinden şikayetçi. Aranızda alışveriş yapan oldu mu?

onlarca urun aldım, bazı urunler 3-4 gun bekledı, ama bazıları, gece yarısı sıparıs verıp, aksamıma elımde oldugu da oldu

urune gore , urun yollanma surecı degısıyor kısacası
  • quote:

quote:

onlarca urun aldım, bazı urunler 3-4 gun bekledı, ama bazıları, gece yarısı sıparıs verıp, aksamıma elımde oldugu da oldu

Çok saolasın içim rahatladı Koşu bandı alacağımda

• quote:

quote:

quote:

Alıntıları Göster
    bilgilendirme ekranında detay olması ii duruyor.

• quote:

quote:

quote:

Koşu bandımı, HB den aldım, açıkası 3-4 günde kapıma geldi, tam hatırlamıyorum 1 yılı geçti alalı,yanlız kargo firması apartman kapısına bırakıyor, kesinlikle kat lara çıkarmıyor,

Sorunsuz şekilde bana ulaştı koşu bandım, HB şu an en çok güvendiğim kurum,

hatta ürün fiyatı fazla diye beni bankadan arayıp onay dahi istetti HB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cydonia -- 26 Ocak 2010; 0:54:16 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Koşu bandımı, HB den aldım, açıkası 3-4 günde kapıma geldi, tam hatırlamıyorum 1 yılı geçti alalı,yanlız kargo firması apartman kapısına bırakıyor, kesinlikle kat lara çıkarmıyor,

Sorunsuz şekilde bana ulaştı koşu bandım, HB şu an en çok güvendiğim kurum,

hatta ürün fiyatı fazla diye beni bankadan arayıp onay dahi istetti HB

Alıntıları Göster
    Ismarladık bakalım yorumlarda iyi deniyor.

Asıl bomba bu koşu bandı heralde.
    http://www.hepsiburada.com/altis-sd-5000-masajmekikdambiltwister-fonksiyonlu-2.5-hp-motorlu-kosu-bandi-buffalo-ab-king-pro-hediyeli./productDetails.aspx?categoryid=19249&productid=sporaltissd5000

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.