Şimdi Ara

Golf FSI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    2004 model Golf FSI Midline (Siyah) var.Fiyatı 33.750 ama pazarlıkla inebilir..Sizce bu arabalar nasıl?İleride beni üzer mi? (Servis,yedek parça vb. konularda) Sıfırları 38.250 bu arada...Görüşlerinizi bekliyorum..Teşekkürler..

• golf seni üzmez merak etme

16 yıldır golf kullanıyorum, daha yeni değiştirdim arabamı, o kadar araba baktim gittim yine vw aldım

yanliz fiyat olarak araştır bir mesela dod.com.tr ye bir gir 2. ellerde iyi fiyatlar çıkıyor zaman zaman
  • Evet abi araştır...2004 model pahalı geldi bana....
  • km kaç ve sunroof,sensör falan varsa fiyat olablir ama km kaç??
  • 27000 kmde sunroof yok..Midline modeli..Hoşuma gitti araba..bi de tabi vw kalitesi var..27000 çok mu sizce..bir de 2005 ama sıfır focus ghia var benzinli 35.800YTL ye ..karşılaştırılabilir mi?
  • Alakası olmaz Golf le....vw kalite...Yanlış anlamayın ford kalitesiz deil
    Abi biraz daha araştır o fiayata başka bulabilirsin belki???
  • 2005 model golf fsi midline 16.000km fiyatı-32 milyar.internette dünya kadar ilan var.fiyatı ii araştır derim.
  • Golf harika araba ama bence FORD sıfır ve bence sıfıra binmek gibisi yok....Ghia FORD focus gerçekten süper sırf içindeki SONY ses sistemi için tercih ederdim
  • Golf, Audi gibi lüks markaları saymazsak sınıfının (C sınıfı) en başarılı arabası kesinlikle. 1.6 FSI 115 HP de hem performans hem de yakıt tüketimi açısından çok başarılı bir motor. İkinci elde de şu an en iyi prim yapan arabalardan biridir Golf.
    Tek eksisi servis ve yedek parçalarının pahalı olmasıdır.
  • Sakın alma sakın hele hele 2004müş.Ya zaten abi bu arabanın comfortı 42milyar nesine verecen bu golfe 33 vermişken sıfır al daha iyi.Töbe yaw millette amma kazıkçı ya.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Baracuda

Sakın alma sakın hele hele 2004müş.Ya zaten abi bu arabanın comfortı 42milyar nesine verecen bu golfe 33 vermişken sıfır al daha iyi.Töbe yaw millette amma kazıkçı ya.

Ben 2004 model 17000 de golf v ye 40 milyar istiyorum hodri meydan
  • Al bu ayrı bir kazıkçı bakınız çıktı meydana hodri hodri diyor. Le le le le kibar yarım esmerim oy.
  • Araba bu..fiatıda 33.000 e kadar indiler..

• quote:

Orjinalden alıntı: Baracuda

Al bu ayrı bir kazıkçı bakınız çıktı meydana hodri hodri diyor. Le le le le kibar yarım esmerim oy.

Kardeşim bilmeden konuşma ben o arabayı kaça aldım biliomuun ???

Üstünde orj 17" Vw jant war
    Orj deri koltuk
    Xenon
    Sunroof
    Nikalajlı kapı kolları

wede 17000 de tertemiz araba

Bunları koy bakalım normal comforline ın üstüne kaç çıkıcak bakalım ???

• bana 31.5 e bıraktı almadım tuh
  • Ben 2004 model 17000 de golf v ye 40 milyar istiyorum hodri meydan

Baba senin araba full+full dü galiba az bile:)
  • quote:

Orjinalden alıntı: pcpratik_editor

quote:

Ben 2004 model 17000 de golf v ye 40 milyar istiyorum hodri meydan

Baba senin araba full+full dü galiba az bile:)

Bende onun için yazdım her arabayı eynı kefeye koyuyorlar bende sinir oluyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.