Şimdi Ara

~ Golf 6 Türkiye ~ (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.323
Cevap
44
Favori
830.521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya sende mesut abi bi dur.ufak aksesuarları alalım onlara da belki sıra gelir.naaptın sen ole o vites topuzu ve korugu satarlar mıki.hem satsalar kaca satarlar.tahmini fiyat sallıyorum 500 euro
    ya arkadaslar en son kac hız yaptınız 230 yapıormu
  • 175 Yaptım hız sınırı 50 olan yolda daha uzun yol görmediğim için basamadım o kadar fazla 175'de nasıl yaptıysam şuan bile zorluyorum 160'a zor çıkıyorum aynı yolda...

Ben inanıyorum 220 rahat yapar benim araba düz yolda..

Mesut abi soruyorum: Gittin vites topuzunu aldın istediğin vites DSG biz nasıl takcaz bizim DSG'ye? Yandaki mandalı falan nasıl ayarlamayı düşünüyosunda hemen almaya geçtin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By Devvil -- 2 Temmuz 2009; 7:36:05 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: mesut_19

SCİRİOCCO TOPUZ DAHA GÜZEL GÖRÜNÜYOR SANKİ, ACABA TOPUZU BULSAK MONTE ETSEK NASIL OLUR, NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ

~ Golf 6 Türkiye ~

Aslında bu topuz Scirocco 'ya ait değil, Golf GTI 'a ait Scirocco için dikişlerini beyaz yapmışlar, GTI 'da kırmızı.

• quote:

Orjinalden alıntı: icecube_fb

bu arda yarın insallah egzoz baslıkları geliyo.sabırsızlıkla bekliyorum.70 mm umarım istedigim gibi olur.

~ Golf 6 Türkiye ~

Selamlar,

PM attım.

• 220 yi gördüm

dewil vites topuzu bizimkine birebir uyumlu diye düşünüyorum doğru golf gtı da aynı topuz var, o topuzu küçümseme çok imaj bir topuz o yüzden inbeler bizim arabaya koymamış
    quote:

Orjinalden alıntı: By Devvil

175 Yaptım hız sınırı 50 olan yolda daha uzun yol görmediğim için basamadım o kadar fazla 175'de nasıl yaptıysam şuan bile zorluyorum 160'a zor çıkıyorum aynı yolda...

Ben inanıyorum 220 rahat yapar benim araba düz yolda..

Mesut abi soruyorum: Gittin vites topuzunu aldın istediğin vites DSG biz nasıl takcaz bizim DSG'ye? Yandaki mandalı falan nasıl ayarlamayı düşünüyosunda hemen almaya geçtin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesut_19 -- 3 Temmuz 2009; 22:54:10 >

• Sen nasıl konuşuyon öyle Ayıp (Bak engellenirsin 4 gün falan bende küfür ederim bende engellenirim olmaz=) Olabilir aslında bizim yandaki mandal kaba görünüyor.. Nerden (ç)Alırız acaba..
  • arkadaslar acil yardım.almanyadaki abimiz geldi yarın egzoz baslıgını gorucem ama kaynaklı olucak.dogus oto bunu yaparmı birde garantiye bisey olurmu.birde 70 mm olurmu acaba?sonucta bizim arctaki tampon yukarıdaki resimdeki gibi egzoz baslıgıda 70 mmbana tam olur gibi geliyo
    acil yorumlarınızı bekliorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icecube_fb -- 3 Temmuz 2009; 0:36:06 >
  • Abin hoşgelmiş.. Gör fotoda çek.. Doğuş kaynak yaparmı biliyorlarmı kaynak nasıl yapılır..? Doğuş yaparsa garantiden çıkmaz... 70mm Olur soba borusuda olur..

(Kafa güzel alttan al..)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By Devvil -- 3 Temmuz 2009; 0:38:21 >
  • arkadaslar egzoz baslıgını bugun aldık yukarıda fuardaki aracın egzoz ucuyla aynı 7cm ama daha buyuk gozukuyo yakından by devvil harbiden soba borusu gibi gozukuo yakından.vidalı sistemmis.aracta park sensoru oldugu icin biraz dısarıya cıkık takılması gerekiormus yoksa kablolar yanabilirmis.gercekten cok sekil bisey.araca takınca fotoları eklerim

~ Golf 6 Türkiye ~

~ Golf 6 Türkiye ~

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icecube_fb -- 3 Temmuz 2009; 23:36:58 >

• BENDE DE PARK SENSÖRÜ VAR, BEN KENDİM TAKTIM, NASIL YANIYORMUŞ DETAY VARMI KARDEŞİM
    SENSÖR SÜREKLİ BİRŞEY MI VAR DİYE ALGILIYOR
    BU ARADA HAYIRLI OLSUN, TAKTA BİR GÖRELİM NASIL DURDU
    quote:

arkadaslar egzoz baslıgını bugun aldık yukarıda fuardaki aracın egzoz ucuyla aynı 7cm ama daha buyuk gozukuyo yakından by devvil harbiden soba borusu gibi gozukuo yakından.vidalı sistemmis.aracta park sensoru oldugu icin biraz dısarıya cıkık takılması gerekiormus yoksa kablolar yanabilirmis.gercekten cok sekil bisey.araca takınca fotoları eklerim

~ Golf 6 Türkiye ~

~ Golf 6 Türkiye ~

• bana dedigine gore tamponda park sensorunun kabloları varmıs.egzoz baslıgı fazla ısındıgı zaman zarar verebilirmis bu yuzden egzoz baslıkları fazla iceri girmicekmis.dısarıda kalıcakmıs tamponun dısında
    quote:

BENDE DE PARK SENSÖRÜ VAR, BEN KENDİM TAKTIM, NASIL YANIYORMUŞ DETAY VARMI KARDEŞİM
    SENSÖR SÜREKLİ BİRŞEY MI VAR DİYE ALGILIYOR
    BU ARADA HAYIRLI OLSUN, TAKTA BİR GÖRELİM NASIL DURDU
    quote:

arkadaslar egzoz baslıgını bugun aldık yukarıda fuardaki aracın egzoz ucuyla aynı 7cm ama daha buyuk gozukuyo yakından by devvil harbiden soba borusu gibi gozukuo yakından.vidalı sistemmis.aracta park sensoru oldugu icin biraz dısarıya cıkık takılması gerekiormus yoksa kablolar yanabilirmis.gercekten cok sekil bisey.araca takınca fotoları eklerim

~ Golf 6 Türkiye ~

~ Golf 6 Türkiye ~

• golf 6'nın ebatları ve iç hacmi 5'e göre ne kadar değişmiş? daha önce 5'e binmediğim için yorum yapamıyacağım ama 6'nın içi gayet güzel dizayn edilmiş.
  • arkadaşlar benim sol ön fren diskim aşırı paslanma yapıyor.. diğerlerinde en ufak paslanma yokken.. servis olabileceğini söyledi ve aracı bırakmamı akşamdan ıslatıp sabaha paslanmanın fotoğrafını alacağız dedi.. sizce garantiden hemen değiştirmesi gerekmiyormu, 3 aylık 10000 km de araç..
    sabahları ilk frenlemelerde hart hart hart diye ses yapıyor.. 10 15 frenlemenin ardından normale dönüyor..
  • quote:

ARKADAŞLAR BU TARZ BİR SİSTEM YARATMALIYIZ, BOYLE BİR KİT BULABİLİRMİYİZ
    ARABADA GİDERKEN LAPTOPTA FİLM İZLEMEM LAZIM

~ Golf 6 Türkiye ~

220 volt lazım ise 12 v - 220 v çeviriciler var ama olay sadece film seyretmek ise bence RNS510 + TV free veya replica RNS510 almak daha mantıklı
  • Ben geldim arkadaşlar..

icecube_fb Benimkiler fazla ısınmıyor aslında gerçi park sensörüde yok araçta taktıktan sonra fotoları ekle bide kalkarker yavaş gaz ver hareket ederken biraz bas bakalım seste kalınlaşma hisssedecekmisin..

mehmet2468 Ben Gof 4'e bindim Golf 4'e göre çokçok ferah Golf 6'ların içi..

ZetLeVoo Ses kesmesi Normal ısınınca düzeliyordur.. Normalse neden 1 tanesinde paslanma var onu açıklasınlar.. Ne demek aracı bırakmak saçmalamasınlar gerekirse kavga çıkart değiştirsinler yoksa Almanya'ya mail atarım şikayet ederim de garantili araba bu pasta ne demek..

hayalbert Çeviricilere hiç gerek yok boşuna para dediğin doğru teybin değişmesi daha mantıklı..

• quote:

Orjinalden alıntı: mehmet2468

golf 6'nın ebatları ve iç hacmi 5'e göre ne kadar değişmiş? daha önce 5'e binmediğim için yorum yapamıyacağım ama 6'nın içi gayet güzel dizayn edilmiş.

Golf V ile VI nın iç hacimleri bagajı vs. aynı
  • Herkese selamlar

yaklasik 110 km yaptim dun aldigim aracimla ve inmek istemedim resmen altimdan akip gidiyo kaldi ki rodaji saglam olsun 2500 devri gecmemeye gayret ediyorum ama buna ragmen aldigim keyif gercekten cok iyiydi rodaj suresini 1000 km olarak baz aldim yarari olucagini dusunuyorum.

Birde benim aracim comfortline camlar acik kalinca kumanda ile kapatamiyormuyuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kmrlm -- 5 Temmuz 2009; 22:30:47 >
  • Hayırlı olsun abi fotoları ekle kulübe alayım bilgileride yazda..
    Kapatırsın abi kumandanın kapatma tuşuna basılı tuttuğunda kapatıyor tüm camları ve kapandığında 4lüleri yakıp söndürüyor tek sorun elinin kumanda üstünde felçli gibi durması..
    Rodaj 1000Km zaten.. ama 1000'Den sonra gene fazla sıkıştırma 2500-3000 gibi 5-6bin devirde değiştirirsin ve 7-8binde yağ kontrolu yaptırmayı sakın unutma sıkıştıracağın için aracın yağ yakacaktır rodajdan sonra...
    2500Devirin üstüne çıkma diye bişey diyemem yerinde olsam 3bini geçmezdim, ama için nasıl rahat edecekse öyle bin..

Bu arada arkadaşlar aracımı bugün iç dış temizledim temizlerken sol kapı kolları çekilen yer değil sabit durması gereken yer yukarı aşa oynuyor sağ kollarda sorun yok neden böyle anlamadım ama az kaldı 1 hafta içinde götürcem servise sizde böyle birşey varmı dikkat ettinizmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By Devvil -- 5 Temmuz 2009; 22:35:15 >

• tesekkur ederim.

Arac 1.4 122 bg dsg candy white fotolari daha sonra eklicem evet 3000 gecmemeye gayret ediyorum. Calistirdiktan sonra bi 30 saniye ve kapatmadan da bi 30 sn beklemeniz onemli dediler alirken hatirlatmak istedim
  • Haklısında çalıştırdığımda 90 derece olmadan ilerlemem asla zaten ama kapatmadan 30 saniye çok zor oluyor 20 yapıyorum bazen hiç yapamıyorum yemişim motorunu diyorum..
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.