Şimdi Ara

goldmaster oyun konsolu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
5.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba acaba içinizde goldmasterin kablosuz oyun konsolunu kullanan varmı ve önerirmisiniz http://www.hepsiburada.com/game/productdetails.aspx?categoryid=1200413&productid=oyungold8889408 bu adreste açıklaması var teşekkürler

• güzel bişeye benziyo wii çakması
  • 32 bit CPU core kablosuz TV oyunları.
  • abi bu ne böle:D
  • geohot kırar bunu.
  • Anlaşılan herkes dalga geçmek için yer arıyor. Arkadaş bir soru sormuş konu geohot a kadar gitmiş yani. Soruya gelirsek o cihaza gönül bağlama bence. callofduty6 nın da dediği gibi ikinci el bir ps2 bu aletten 1000 kat iyidir.
  • Made in Turkey mi acaba ?
  • # Kablosuz teknoloji sayesinde konsola bağlı kalmadan gerçekçi hareketleri algılayabilen oyunları oynayabilme zevki
  • Çakma wii
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

# Kablosuz teknoloji sayesinde konsola bağlı kalmadan gerçekçi hareketleri algılayabilen oyunları oynayabilme zevki

vayy beee adamlar yapıyo
    arkadaşım bana sorarsan alma derim bu paraya git bi ps2 al oyun oynadığını anlarsın,bakma bunların ilandaki süslü püslü laflarına beş para etmez eminim

• Vay bu neymiş böyle oyunları ne ki
  • O değil de ben o kablosuz teknolojiyi merak ettim. Acaba BT ile mi bağlanıyor yoksa IRDA ile mi
  • Kılıç,raket,beyzbol sopası ve golf sopası yapmış adamlar helal ossun. Direksiyonla nunchuklarda cabası. Değişik bir teknoloji İnsanın alıp deneyesi gelmiyor değil ama aramızdan böyle bi das experiment çıkarmı bilmiyorum.
  •  goldmaster oyun konsolu

Hastasıyım!
  •  goldmaster oyun konsolu

kısacası gerek yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Monsiau -- 27 Ocak 2010; 3:12:35 >
  • hocam o kadar parayı bu alete vereceğine aynı paraya 2. el git ps nin efsane konsolu ps2 yi al hiç olmazsa doya doya en kral oyunları oynarsın
  • hepinize cevaplar için teşekkürler. ben 6 yaşındaki oğlum için düşünmüştüm açıkçası benden psp istiyor ancak oynayabileceğinden emin olmadığım için bu değişik gelmişti. kararsızım o yüzden alıp almama konusunda
  • quote:

Orijinalden alıntı: RIDANES

geohot kırar bunu.

• 6 yaşındaki çocuk içinmiş git bi tane ps2 al gitsin
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.