Şimdi Ara

GOLDMASTER hangi ülkenin markası..?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
25.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    oto mp3 çalarları hakkında bilgisi olan varmı..?
    kalitesi orta karardan biraz aşağı gibi görünüyor..
    link aşağıda...almaya değermi..?
    http://urun.gittigidiyor.com/BU-FIYATA-MP3-OLAMAZ_W0QQidZZ3476681

şimdiden teşekkürler...

• Yaw özellikleri çok iyi görünüyor gibi...
  • e işte ..araştırıyoruz..google vs,ancak,sağlıklı veri pek yok...
  • Türk markası
  • çok garip bir olay,ne yerli ,nede yabancı hangi ülkenin markası olduğuna ilişkin herhangi bir veri yok...
  • güney kore hatırladıgım kadarıyla ama günay korenin malları okadar kötü degil next mesala güney kore malı ama amerika onaylı
    hem servis destegi bol
  • ya boyle coplukleri alip arabanizi rezil etmeyin

Orjinal kasetcalari dursun kaset aparatiyla mp3 calar baglayin 10 lira

Cakma alet.

Bende Trident mp3 calar vardi ozamanlar kaliteli bi i river 100 lira benimki 60 liraydi

Ne oldu

3-5 kere anca kullandim copluk
  • ben bunu türk markası diye biliyodum ya
    ama bütün parçaları çinde yapılıyo yanlızca bizde goldmaster
    damgası vuruluyo diye biliyorum
    belkide yanlış biliyorum

aslında bende bu teypten alıcaktım ama gittim iyi bi marka aldım
    yinede bu teypin fiyatı ucuz 10 günlük bi deneme süresi olsaydı alınırdı aslında
  • goldmaster türk markası topfield markasının yan kuruluşu aslında alman malı ama ayyıldız firması tarafından türkiyede üretiliyo halkalıda fabrikası.
  • goldmaster, next, yu-ma-tu, premier bunlar hep türk markasıdır arkadaşlar. elektronik ve varsa mekanik aksamlar uzakdoğu'dan, bavul içerisinde gümrük ödenmesine gerek kalmadan getirilir, burda kasa aksamları üretilip birleştirilir, üzerlerine markalar vurulur ve satılır. ürünün kalitesini ve şeklini beğenirseniz, satış ve satış sonrasında sorun çıkmaz, çünkü her ne kadar montaj markalar olsa da, gerekli garanti ve servis imkanları mevcuttur...
  • evet aya arkadaş aynen doğru açıklamış
    goldmaster next Türk markasıdır , parça olaraak getirilip burada montajlanır kasalanır ve sorunsuzdur, receiver larda next i öneririm , ayrıca otelimizde de birsürü premier tv var daha bi tanesi arıza yaapmadı kumandası bozulmadı :)

haaa bu araada seg markasınıda unutmayın arkadaşlar vestelin manisa fabrikasında üretilip vestel garantisi altında satılıyor.
  • hımmmm...
    parçaların yurtdışından getirilip,burada monte edilmesiyle,elde edilen ürün "yerli" olmuş oluyor...

sonuçta: içindeki parçalar,"İTHAL" olduğuna göre,bu markalar neden problemli + beğenilmiyor..?

bu marka işleri,çok değişik ve enteresan gibi...
  • nasıl olsa hepsi çin de üretiliyo
  • ya bu goldmaster Technisat'ın değilmiydi?
  • goldmaster buyuk bır guney kore markasıdır.ürün nerede uretılıyor bılemem ama goldmaster isim menşei G.KORE
  • 16 cm lik 2 yuvarlak hop ünü kullanmıştım. verdiği baslar karşısında acayip şaşırıyor ve binenleride şaşırtıyordum.. tavsiye ederim... 2 sini 30 a almıştım...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.