Şimdi Ara

Golden Sahibi Olanlar Bakabilirler Mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, 2 gün önce 2 aylık golden aldım. Geceleri annesini ve kardeşlerini özlediği için ağlıyor. Bunu nasıl unutturabilirim acaba?

• Dostum bu durum 2 ay kadar devam eder yapicak bisi yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir süre daha devam eder böyle senin yapabileceğin tek şey ona şefkatini ve sevgini göstermen Umarım bu durum çok uzun sürmez ve sana hemen alışır
  • Yuvasına tshirtini , sıcak su torbası ve eski tık tık ses çıkaran saatlerden koy.
  • Yattigi yere ustunden cikardigin tshirt gibi bir sey koy ve elinle ulasabilecegin bir mesafede yatir. Amac kopek eve alisana kadar yalnizlik hissettirmemektir. Genelde ise yarar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • %100 olumlu sonuç alırsın dediğimden. Benimde köpeklerim oldu hemde tam 6 tane birden. 6sı da evdeydi bir anda. Şimdi ilk önce şuna dikkat et : Alışana kadar koynuna alıcaksın(benimkilerin hepsi öyle yaptı ve alıncada hiç bir ses çıkartmadı.) Eğerki üstüne tuvaletini yapacağından korkuyorsan ayak ucuna bağla. Aşağı suyunu koy. Susayınca gidip içer. Eğerki hala ağlıyorsa yanına saat koy. Fakat tik tak etmesine dikkat et. Tabikide sen ona anne şefkatini gösteremeyeceksin. Üstüne alınma annesi hariç hiçkimse o şefkati gösteremez. Annesini 1-2 güne unutur öyle öyle idare ediceksiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkergulsen

Merhaba arkadaşlar, 2 gün önce 2 aylık golden aldım. Geceleri annesini ve kardeşlerini özlediği için ağlıyor. Bunu nasıl unutturabilirim acaba?

Gece ağladığından çok fazla yanına gitme büyüdüğü zaman seni kullanabilir, haberin olsun
  • eğer senden uzak bir yerde kalıyorsa yanına başka çözümü yok senden uzaksa büyük ihtimal yalnızlıktan ağlıyordur.
  • Kendine yakin tutacaksin. Gozuyle (yattigi yerdn) seni gorebilecegi ve kokunu duyabilecegi bir yerde uyusun. Ama odana sokma alismasin. Benimki hayatta yatak odalarina girmez. Mutfaginda esiginde durur. 9,5 yasinda su an..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.