Şimdi Ara

Gold üyeliğim gözükmüyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

X1 aldım ve ocak ayından bu yada sorunsuz online oynadığım oyunlar gold üyelik istiyor. Zaten ben 12 aylık üyelik almıştım. xbox.com da hesabıma baktım daha önceleri gözüken alışverişler artık gözükmez olmuş. Son bir ayda değişen tek şey kredi kartım. Eski kıredi kartını silip yenisi eklemiştim hatta geçen gün kinect rivasr sport u satın aldım.

Yaşadığım sıkıntı nedir ? nereye derdimi anlatayım ?
    teşekkürler

• Bölgemi değiştirip US yaptım. Zaten hep US tu nasıl oldu anlamadım. Son aldığım bir kaç oyun listelendi fakat hala gold üyelik listede yok. Zaten önceden beri üye olmama rağmen sanki değilmişim gibi gold üyelik satışı ile ilgili menüler çıkıyordu.

Şuan xbox.com daki Hesabım sayfasında
    Bölgenizde Xbox.com'dan abonelik alımı desteklenmiyor.

Sorunu nereye anlatmam gerekiyor
  • Eski maillerimi incelerken fark ettimki microsoftan bana bir mail gelmiş.

Sayın Alpay GÜNEŞ,

Bu posta, Xbox Live Gold aboneliğinizin 09 Nisan 2014 Çarşamba tarihinde iptal edildiğini onaylamak için gönderilmiştir.

Ayrıldığınız için üzgünüz. Xbox Live Gold üyeliğinizi kolayca yeniden etkinleştirebilirsiniz.http://www.xbox.com/extendmembership adresini ziyaret edin ve böylece rakipsiz çok oyunculu oyunların, eğlence uygulamalarının ve üyelere özel avantajların keyfini bir kez daha çıkarın.

Microsoft Online Services'i kullandığınız için teşekkür ederiz.

Xbox Live Ekibi

Bunu neden yaptılar bilmiyorum. 8 nisanda kredi kartımı hesabımdan silmiştim. Yeni kerikartımı ekledim bir gün sonra
    Şimdi bunu nasıl düzeltirim.

Lütfen anlayan biri fikir versin.

• merhaba,

Şu anda xbox müşteri temsilcisi ile yazışıyorum.

artık sistem otomatik olarak ip adresinden ülkeyi tespit edip xbox live üyeliğini iptal ediyormuş

biraz önce 2 kere kredi kartı ile üyelik satın aldım ikiside iptal edildi.

yani yalnız değilsin....
  • Bu hiç iyi olmadı. Şimdi bizim ne yapmamız lazım? Verdiyim parayı iade ederlermi bilmiyorum ama benim için verdiğim paranın hiç önemi yok.
    Ben üye olmak istiyorum...
    Şu modemlerimize VPN ayarı yapmak mümkünmüdür ?
    Sanırım xbox ların vpn menüsü yok.
  • Ben üye olduktan bir süre sonra Otomatik ödemeyi iptal et miştim . sebep bu olabilirmi ?

http://support.xbox.com/tr-TR/my-account/xbox-live-membership/cancel-xbox-live-gold-subscription
  • İyide öyle olsa hocam bir dünya one kullanıcısı var arkadaşımız hiçbirinin live üyeliği iptal edilmedi benimde dahil (Umarım edilmez )

Günlük sitesine giriyoruz, profilimize bakıyoruz benim tek karşılaştığım account ayarlarıma girememem okadar.

Bu problemle çevremde karşılaşan kimse yok hocam. Umarım sorununuz kısa sürede çözülür.@delturco

quote:

Otomatik yenileme kapatıldığında, üyeliğiniz, süresinin sonunda sona erecektir.
    Böyle bir yazı var hocam gönderdiğiniz linkte.
    Yani otomatik ödemeyi iptal etsenizde, aylık aldıysanız ayın sonunda hizmetinizin kapatılacağını belirtmişler. Bende iptal ettiğimde direk kapanmamıştı.
    @alpaygunes

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S.M.M.M, -- 15 Nisan 2014; 9:26:31 >

• Hocam ingilizce konuşan bir arkadaşım var. Onunla halletmeye çalışacağız artık.
  • Bak tam 1 yıllık üyeliğe karar vermiştim bu çıktı e ne oluyor iptal ettiklerinde parayı iade edecekler mi ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alla allah böyle şeyler oluyor mu yaw?Genel bir sorun değil ama bir kaç kişide olmuş gibi.Live'dan alınmayan gold üyelikleri iptal edemezler herhalde.Nuclear var forumda herkes ondan alıyor zaten tavsiye ederim.
  • S.M.M.M nin yardımıyla türkçe konuşan x360 desteğini aradım , derdimi anlattım. artan 9 ay için kod gönderdiler. Onunda kafası karıştı : )
  • Yalnız değilsin, dün benim arkadaşın başına aynı durum geldi, Support 7 aylık kod gönderdi. Bana da 28 mart tarihinde olmuştu, 1 aylık kod verdiler. Yani yanlışlıkla Gold üyeliğiniz iptal edilebiliyor (Nedeni sistemde oluşan problemler, yanlışlıklar olabilir), Xbox Support ile konuşursanız yardımcı oluyorlar.
  • darker2010 D kullanıcısına yanıt
    hocam nasıl xbox support ile görüşeceğiz ve neler dememiz lazım, benim ingilizcem hiç yok ve benimde live gold üyeliğim silinmiş mi denir kaybolmuş mu denir neyse artık yani gold üyeliğimi kullanamıyorum malesef.
  • enige kullanıcısına yanıt
    Yardımcı olurum o konuda, e-mail'inize Microsoft'tan bir mail gelmiş mi peki? Yani "Confirmation of cancellation of Xbox Live Gold‏" gibi?
  • darker2010 D kullanıcısına yanıt
    bana gelen mesaj bu yönde hocam

Ön ödemeli 3 Aylık Xbox LIVE Altın üyeliği aboneliğiniz 07 Haziran 2014 Cumartesi tarihinde sona erecek. Hizmet aboneliğinizin kesintiye uğramaması için, lütfen 07 Haziran 2014 Cumartesi tarihine kadar aboneliğinizi yenileyin.

Üyeliğinizi uzatmak ve rakipsiz çok oyunculu oyunların, eğlence uygulamalarının ve üyelere özel avantajların keyfini çıkarmaya devam etmek çok kolay.http://www.xbox.com/extendmembership adresini ziyaret etmeniz ve kredi kartı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir.

https://billing.microsoft.com adresini ziyaret ederek ödeme ayrıntılarınızı ve hesap bilgilerinizi kontrol edebilirsiniz. Xbox Live Gold’un değerli bir üyesi olduğunuz için teşekkürler

Aboneliğinizi zaten yenilediyseniz, ilginize teşekkür ederiz.

Microsoft Online Services'i kullandığınız için teşekkür ederiz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.