Şimdi Ara

Gold Bilgisayar Dualshock 4

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Ps4'üm için Beyaz DS4 alıcam.En uygun da Gold Bilgisayarda buldum.Oradan alan arkadaşlar var ise garantisi sony mi nedir ne değildir, herhangi bir sorun yaşayan var ise yazabilirse sevinirim.Şimdiden teşekkürler.

http://www.gold.com.tr/ps4-dual-shock-4-wireless-controller-beyaz-gamepad_u

Fiyat : 169TL

• quote:

Orijinalden alıntı: Deviilll

Arkadaşlar Ps4'üm için Beyaz DS4 alıcam.En uygun da Gold Bilgisayarda buldum.Oradan alan arkadaşlar var ise garantisi sony mi nedir ne değildir, herhangi bir sorun yaşayan var ise yazabilirse sevinirim.Şimdiden teşekkürler.

http://www.gold.com.tr/ps4-dual-shock-4-wireless-controller-beyaz-gamepad_u

Fiyat : 169TL

Gold bilgisayarda sony garantisi yok diye biliyorum kendi garantileri var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• KingShady kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler.Sony'den alalım o zaman.
  • quote:

Rica ederim sony'den alın kafanız rahat eder hem simdiden hayırlı olsun. ☺

• Golddan ps3 almıştım geçen yıl daha bi sorun çıkmadı. Garantisi de olması lazım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaleArkasiForvet

Golddan ps3 almıştım geçen yıl daha bi sorun çıkmadı. Garantisi de olması lazım

Kendi garantileri var euraasia garantisi yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: KingShady

quote:

Rica ederim sony'den alın kafanız rahat eder hem simdiden hayırlı olsun. ☺

Sağolasın
  • Gİt en ucuz bulduğun yerden al. Kolu düşürmediğin sürece bozulmuyor, ben 2 kol aldım ikiside n11 den en ucuz neresi bulduysam ordan. Böyle şeyleri çok kafaya takmayın. Hepsinin üretim yer aynı, yan sanayi de yok sonuçta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cryptdlg

Gİt en ucuz bulduğun yerden al. Kolu düşürmediğin sürece bozulmuyor, ben 2 kol aldım ikiside n11 den en ucuz neresi bulduysam ordan. Böyle şeyleri çok kafaya takmayın. Hepsinin üretim yer aynı, yan sanayi de yok sonuçta.

Önemli olan garanti benim için. Bozulduktan sonra orjinal parca kullanimi önemli. Yoksa tamirden sonra hayir gelmez o joystickten.

•  Gold Bilgisayar Dualshock 4  Gold Bilgisayar Dualshock 4

Düşürüp bozduğunda zaten garantiye girmiyor. Para senin zevk senin istediğn,i almakta özgürsünüz.

• Golddan al. Ben aldım hiçbir sorun yok .

• kollarda sanırım kullanıcı hatasındna dolayı bozulunca garantiye girmiyor ama r1 tuşu hasas bozulunca tamir ediyorlar zaten spotta alsan götür tamir ederler 50 tl felan gelir. Ama sony den 220 tl almak akıl karı değil maalesef 130 tl mavi kol aldım geçen hafta.
  • Tamiri o kadar basit ki ...... garantiye gerek bile yok. kol içinde 1000 mAh pil vardı.söktüm ebayden 2000 mAh pil aldım taktım. metal tuş, shocklarını bile değiştirdim... Arkadaşın dediği gibi düşmemesi lazım.. onun içinde 5-10 liraya silikon kılıflar var. düştüğü zaman darbeyi emiyor. tavsiye ederim..
     Gold Bilgisayar Dualshock 4
  • Sony hiçbir şekilde garanti vermiyor. Ben koltuğa koydum titredi halıya düştü L1 tuşunu tutan diş zaten dandik kırılmış. sony yetkili servisini aradım. biz bakmıyoruz merkeze gönderiyoruz onlar bakıyo dedi. onlar da 70-100 TL masraf çıkarıyorlarmış. tamirciye verdim iç kasayı değiştirdi tırmakların bulunduğu 50 TL verdim. en ucuza nereden alıyorsan oradan al sahtesi yok nasıl olsa
  • Gold takiler cakma diyenler vardi. Dikkat derim

• quote:

quote:

Hocam ben kendim golddan aldım Sony eurasia garantili PS4.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Morgrath

quote:

quote:

Hocam ben kendim golddan aldım Sony eurasia garantili PS4.

Arada çıkıyor hocam demek ama fenelde kendi garantileriNi veriyorlar en azından eski zamanlarda öyleydi simdide oyle diyorlar bazilari ama bilmiyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.