Şimdi Ara

Gökhan Töre ve Demba Ba için 25 milyon euro yu reddettiler! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
1
Favori
2.564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bizi Şampiyon yapmadan kimse hiçbiryere gidemez
  • Tore kiralik degil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Regulus Black

Tore kiralik degil mi?

eyvah eyvah
    sene başı 4.250.000'e aldık bonservisini
  • Amrabata 8 verenler gelmiş

Salih dursuna 2.75 verenler damlamış

• MCGREGORı bile 4,00 milyon €'ya sattık.siz neyin kafasındasınız.istesek ba ve töreyi 20-25e rahat satarız
  • saimertug kullanıcısına yanıt
    Premier Lige gitse bi Hazard etkisi yaratir

• quote:

Orijinalden alıntı: Regulus Black

Premier Lige gitse bi Hazard etkisi yaratir

Hazard'ı falan bilmem ama Tottenham gerçekten 12m€ resmi teklif yapmış. Demba için söylenen rakam abartı geldi.
  • Bakın doğru düzgün yorum yapmaya geliyorum hiçbir art niyetim olmadan ama yapamıyorum. Niye? Bruma'ya laf atılmış, Olcan'a laf atılmış, Emenike'ye laf atılmış, o kadar dolmuşsunuz ki küçücük bir kıvılcım bekliyorsunuz sanki GS ve FB'lilere sataşmak için, o kıvılcımı da ilk sayfadaki GS'li troll vermiş zaten.

Ha söylemeden geçmeyeyim, Bruma geleceğe yatırımdır, şu anda bile kendini öyle ya da böyle iyi bir şekilde gösteriyor laf atmanız yersiz, aynı şekilde Ba ve Töre de kendilerini gösteren ve kanıtlamış çok kaliteli oyunculardır. İkisi birlikte 25 milyon eder ya da etmez demiyorum ama bakın, ederler aynı şekilde devam ederlerse neden etmesinler ama asıl demek istediğim ''GS'li troller bizim konudalar, yeter artık çıkın gidin kendi forumunuza, sataşmayın bize'' gibi şeyleri haklı olarak söylerken haksız duruma düşmeyin, ne Bruma sizin muhahah smile'ınızla kötü oyuncu olur ne de Ba ile Töre başkalarının trollemeleriyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: Moon Star Turkey

quote:

Orijinalden alıntı: UltraFast

quote:

Orijinalden alıntı: Moon Star Turkey

Yakın bir zamanda Almedia,Fernandes,Q7 içinde böyle çok haberler çıkmıştı.Sonlarını herkes çok iyi biliyor,anlatmaya gerek yok.

Kusura bakmayın ama Türkiye liginden öyle 2 futbolcu 25'e 20'ye çıkmaz.Bunu her takımın her futbolcusu için konuşuyorum.

Kalkıp Manu Sneijder'a 20 vermez,Bruma 15 etmez,Muslera 25 etmez,Emenike vs...uzar gider.Bizim bu borç batağındaki kulüplere parayı göster satılmayacak futbolcu yoktur.Demba Ba gibi ne cevherler var dünya'da,Bruma'dan kat kat gelecek vadeden futbolcular var.Bunları daha ucuza alabilme imkanın var.

Arda turanin 12 milyon ettigi ulkede tore de bi o kadar eder ki tore chelsea altyapisi almis bi adam.

Komik bir kıyaslama olmuş.Madem Chelsea alt yapısındaydı neden Chelsea elinde tutmadı

Genç ve hazır olmayan oyuncular her zaman oynayabileceği takıma kiralanır ki bol bol oynama fırsatı bulsun.

Chelseaye 4 milyon euro para verildi adamlardan zar zor aldık töreyi herkes biliyor.

Zaten chelsea de oynayabilecek durumda olsaydı alamazdık. Ki chelsea nin elinde böle alternatif oyuncular hep var. Önemli olan bu gibi oyuncuları tr ligine çekebilmek.

Bu oyuncularla kaliteyi yükselticez.

Arda 12 ediyorsa töre de şu haliyle 12 eder yanlışsam yanlışsın diyin.. a

Eyvallah.

• devre arasi ben de satmam. ama sene sonu ayni parayi verirlerse satsinlar. 25 m euro cok iyi para. nokta transferle gidenlerin yeri dolacagi gibi ustune bir tane daha kaliteli adam gelir.

• Mental problemleri halledebilse töre harbiden büyük oyuncu olur bence de ve ikisi 25 bence ederler

• Demba Ba, Chelsea 'nin oyuncusu değil mi ? Nasıl Bjk ye 13 m teklif ediyorlar ?

5-6 Milyona satış önceliği mi var Bjk nin sezon sonu için ? Nasıl bir haber bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zeen

bu beşiktaşlılar gökhan töreyi nimetten sayıyor ya aklım almıyor

brumayla takas yapalım mı desek , üstüne futbolcu bile verirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Allochthonous

quote:

2 tane töre versen ben kabul etmem kafaya bak ya 3 milyonluk topcuyla kımı karsılaştırıyo

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Allochthonous

quote:

2 tane töre versen ben kabul etmem kafaya bak ya 3 milyonluk topcuyla kımı karsılaştırıyo

Aynen ya 3 milyonluk topçuyla 12m lik geleceğin cr7si brumayı karşılaştırıyor. İsimlerinin yan yana gelmesi bile yanlış.

• quote:

Orijinalden alıntı: metalmanr+

Bakın doğru düzgün yorum yapmaya geliyorum hiçbir art niyetim olmadan ama yapamıyorum. Niye? Bruma'ya laf atılmış, Olcan'a laf atılmış, Emenike'ye laf atılmış, o kadar dolmuşsunuz ki küçücük bir kıvılcım bekliyorsunuz sanki GS ve FB'lilere sataşmak için, o kıvılcımı da ilk sayfadaki GS'li troll vermiş zaten.

Ha söylemeden geçmeyeyim, Bruma geleceğe yatırımdır, şu anda bile kendini öyle ya da böyle iyi bir şekilde gösteriyor laf atmanız yersiz, aynı şekilde Ba ve Töre de kendilerini gösteren ve kanıtlamış çok kaliteli oyunculardır. İkisi birlikte 25 milyon eder ya da etmez demiyorum ama bakın, ederler aynı şekilde devam ederlerse neden etmesinler ama asıl demek istediğim ''GS'li troller bizim konudalar, yeter artık çıkın gidin kendi forumunuza, sataşmayın bize'' gibi şeyleri haklı olarak söylerken haksız duruma düşmeyin, ne Bruma sizin muhahah smile'ınızla kötü oyuncu olur ne de Ba ile Töre başkalarının trollemeleriyle.

türk insanının kronik pproblemi bu millet attığın mesajı üstündeki ambleme göre yorumluyorlar. sen rakip takım taraftarı olup başka takım hakkında olumsuz yorum yaparsan hiç yaptığın yorumun üzerine düşünmeden bel altı vurmaya başlarlar( bu konudan bağımsız olarak söylüyorum her konuda var)

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.