Şimdi Ara

Gögüs ve Omuz kasları gelişme problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ben neredeyse 3 aydır yapıyorum kanat arka kol ve ön kol iyi gelişti ama gögüsde bi hacim kazanımı yok acaba kasları mı uyaramıyorum hani salonda görüyorum bazlıarında ne kadar çalışsada gitmeyen yag gibi şeyler var bende oda yok acaba soru ne ne gibi bi program yapmalıyım

• Göğüs zaten yapısı itibariyle zor hacim alır.Antrenman olarak bir yardımcıyla çalışmak fayda sağlayabilir.Ağır girip son tekrarları partnerle yapmak yeterli zorlanmanın işaretidir.Göğüs programında çok fazla harekete gerek yok.Bench press,pullover,fly yeterlidir.Eğer endo isen yüksek tekrar(12-15) ekto isen(8-12) tekrar 3'er setten iyi olur.Set araları az dinlenerek(20-40sn) yeterli uyarı verilmiş olur.Ekto isen özellikle ant. sürelerini kısa tutmanda fayda var(30-45dk).
  • drop set ve süper set dene derim.
  • drop set ve super seti deneyem bi bas basabildigin kadar
  • Zaten 3 ayda pek bir gelişim olmaz göğüste, yeni basladiysan ilk 2 ay halterede sokmamışlardır kesin salonda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • halter degilde gögüs hareketi yapıyodum yine 1 ay sonra haltere girdim ya hocaya diyorum drop set ne sen nerden ogrendin diyor ben bilmiyom ole bişiy neyse yine normal yaptım lan arkadaş diyom abim gel drop set yapalım yok sen ne bilirsinki
  • Bence imkanın varsa daha iyi bir hocası olan salona git derim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.