Şimdi Ara

God of War III Spoiler Başlığı (Yardım, Tartışma Ortamı) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
290
Cevap
0
Favori
20.969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Posedion'u öldürürken üzüldüm ama Hades'e gebertmekten büyük zevk aldım. Ne tipsiz ne memeletsiz birşeydi o Hades gerçi yeraltı tanrısınında Kıvanç Tatlıtuğ tipinde birisi olması beklenemez
  • quote:

Orijinalden alıntı: :Sephiroth:

Posedion'u öldürürken üzüldüm ama Hades'e gebertmekten büyük zevk aldım. Ne tipsiz ne memeletsiz birşeydi o Hades gerçi yeraltı tanrısınında Kıvanç Tatlıtuğ tipinde birisi olması beklenemez

harbiden hocam o çok fenaydı ya tip olarak tam piskopat en iğrenç şekilde ölen de o oldu çok şiddet doluydu yani herifin kafasını açtık resmen..
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrStark

quote:

Orijinalden alıntı: :Sephiroth:

Posedion'u öldürürken üzüldüm ama Hades'e gebertmekten büyük zevk aldım. Ne tipsiz ne memeletsiz birşeydi o Hades gerçi yeraltı tanrısınında Kıvanç Tatlıtuğ tipinde birisi olması beklenemez

harbiden hocam o çok fenaydı ya tip olarak tam piskopat en iğrenç şekilde ölen de o oldu çok şiddet doluydu yani herifin kafasını açtık resmen..

Hades'in kafasını harbiden yardık ama bakma Posedion'da çok fena öldü.

• poseidon's chamber'da yukarı doğru döner turnikeyi kaldırınca 2 kapı açılıyo koridorda. hızlıca koşup geçmek gerekiyo ama yapamıyorum. bunun bi kısa yolu çözümü falan var mı arkadaşlar? "ahmet_sast" oyunu bitirdim diyo, wallahi orayı nasıl geçti merak ediyorum. bu oyunun easy modu bile bi chaos :))
    yardımcı olunursa sevinicem
  • o değil de bütün silahlarımı geliştiremediğim için tropy alamadım
  • "Poseidon Princess" i kilitli odadan "Hyperion Gate" diye adlandırılan o mavi kapıdan geçerek kurtardıysan o turnikeyi, dümeni (adı neyse artık) prensese tutturuyorsun. O tutarken de sen geçiyorsun ama kıza yazık oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: clexitt

o değil de bütün silahlarımı geliştiremediğim için tropy alamadım

Ben Titan seviyede oynadığım içindir belkide, daha oyun bitmeden cebimde 6000 7000 kalacak şekilde tüm silahları geliştirdim. Herhalde zorluk seviyesi ile alakalı. Diğer oyunları normal seviyede bitirmiştim ve tüm büyüleri ve silahları geliştirememiştim ya da yapıyı değiştirdiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet_sast

titanlardan atlasi oldurmedik sanirim dusunuyorum acaba alevli olan atlasmiydi diye ama atlas dort kollu idi birde gow2 de gozunden ok yaptigimiz bir titan vardi hani bizim pegasusu tutsak alan tython mu biseydi adi onuda gormedik hic, herculesi oldurmeyi cok sevdim tam vahsetti poseidonun ilk sirada olmasina uzuldum ama gozlerine parmak sokmasi cok hosuma gitti silahlardanda nemesisi begendim cok seriydi magiclerdende spartan army cok iyiydi tap o ile ok yagiyodu tam gorsel solen birde challenge ler cok kasti beni 10ar kere denedim daa 3 tanesini yaptim bu gecede chaos modda basliyacam ins 10 gunde biterse iyi (:

Bahsettiğin ilk Titan Perseus olması gerekiyor, Atlas ve ikinci oyunda yayı aldığımız Titan da ortalıklarda yoktu. Ama yönetmenin yaptığı açıklamaya göre oyunun sonuna eklenen bir Titan fight kaldırılmış, belki de kaldırılan bu iki arkadaştan birisi idi. Ben Atlas'ın olması yüksek muhtemel diyorum. Çıkarılan fight DLC ile eklenecekmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wassermann

quote:

titanlardan atlasi oldurmedik sanirim dusunuyorum acaba alevli olan atlasmiydi diye ama atlas dort kollu idi birde gow2 de gozunden ok yaptigimiz bir titan vardi hani bizim pegasusu tutsak alan tython mu biseydi adi onuda gormedik hic, herculesi oldurmeyi cok sevdim tam vahsetti poseidonun ilk sirada olmasina uzuldum ama gozlerine parmak sokmasi cok hosuma gitti silahlardanda nemesisi begendim cok seriydi magiclerdende spartan army cok iyiydi tap o ile ok yagiyodu tam gorsel solen birde challenge ler cok kasti beni 10ar kere denedim daa 3 tanesini yaptim bu gecede chaos modda basliyacam ins 10 gunde biterse iyi (:

Bahsettiğin ilk Titan Perseus olması gerekiyor, Atlas ve ikinci oyunda yayı aldığımız Titan da ortalıklarda yoktu. Ama yönetmenin yaptığı açıklamaya göre oyunun sonuna eklenen bir Titan fight kaldırılmış, belki de kaldırılan bu iki arkadaştan birisi idi. Ben Atlas'ın olması yüksek muhtemel diyorum. Çıkarılan fight DLC ile eklenecekmiş.

hocam perseus titan değilki zeus un oğlu ? normal bir insan tanrıları yok etmek için onunda ayrı bir serüveni var hatta.

• 7 saatlik bir fırtınanın ardından oyun bitti. Ve sanırım Dlc ile olmazsa muhtemel bi gow4 oyunu gelicektir.Ayrıca Cestus'a bayıldım.
  • quote:

quote:

quote:

hocam perseus titan değilki zeus un oğlu ? normal bir insan tanrıları yok etmek için onunda ayrı bir serüveni var hatta.

Perses pardon.

• God modda başladım 1. ve 2. oyundan tecrübemle çok ağır sindire sindire oynadım helm. kafasıyla bir dünya gizli oda ve sandık buldum bütün up. erkenden yaptım sayılır.Cronos ve hades le olan savaş süperdi zeus la olan kavga çok zayıf olmuş oyunun senaryosonu batırmışlar .
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Perses pardon.

ne demek hocam düzeltmedim yanlış yazmışstır dedim sonra içimden.ayrıca dediklerinize katılıyorum.

@iskorpit

evet sonu gerçekten çok zayıf..yani anlamadığım bu oyun final olmiycak mı arkadaşım ? öyle demedinizmi ? ne diye ucunu açık bırakırsınki öyle bir hakkın yok bir söz verdikten sonra..

seriye yakışmayan bir son bence ve serinin de en zayıf halkası grafik ve vahşet olarak en fazla bu oyunda aksiyon da öyle fakat en zayıf halka god of war 3. diğer iki oyun çok daha iyi bence konu olarak .

• ya arkadaslar ağaçlara sarılmış bi adam var onu kurtarmamız gerekıyo nasıl gectınız burayı kafesın ıcınden bı yaratık ates atıyo o mesale gıbı seyıde yakıyorum ama adamın yanına getıremedım merdıvenlerden gecmıyo takılıyor yardım edersenız cok sevınırım tesekkurler
  • atakanfzl net hatirlamiyorum ama orada sey yapacaksin sanirim adamin orda bi yerde bi buton veya kol olcak onu basinca veya onu cekince kopegin oldugu kafesin yukarisinda bi yer acilacak sonra sende mesaledeki alevin dumanindan yukselip oraya cikacaksn kapanmadan orda bi kol var onu cekip kopegin oldugu kafesi acacaksin bu kadar, kolay gelsin
  • bu arada arkadaslar, kirmizi orblarin oynadigimiz modla alakasi varsa bile easy de kolay aliniyodur ilk bitirdigimde 30.000 den fazladan artti beni zaten sonlara bir sandiktan 1000-2000 orbs cikiyor ortalikta kimse yoksa heliosun kafasiyla gezceksin aslinda nerde gizli sandik oldugu belli oluyor gerci ama olsun
  • quote:

bu arada arkadaslar, kirmizi orblarin oynadigimiz modla alakasi varsa bile easy de kolay aliniyodur ilk bitirdigimde 30.000 den fazladan artti beni zaten sonlara bir sandiktan 1000-2000 orbs cikiyor ortalikta kimse yoksa heliosun kafasiyla gezceksin aslinda nerde gizli sandik oldugu belli oluyor gerci ama olsun

Demek ki sistemi değiştirmişler çünkü diğer iki oyunu normal seviyede bitirmeme rağmen büyüleri ve silahları maksimize edememiştim. Bunda Titan seviyede oynayarak oyun bitmeden hepsini tamamladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atakanfzl

ya arkadaslar ağaçlara sarılmış bi adam var onu kurtarmamız gerekıyo nasıl gectınız burayı kafesın ıcınden bı yaratık ates atıyo o mesale gıbı seyıde yakıyorum ama adamın yanına getıremedım merdıvenlerden gecmıyo takılıyor yardım edersenız cok sevınırım tesekkurler

Meşaleyi yaratığın kafesinin önüne kadar it yaratık onu yakacak sonra git yukarıdaki büyük avize üstüne atla yukarıdaki kol bulunduğu yerin açıldığını göreceksin. Meşalenin yanına koş ve double jump yap seni kolun üstüne kadar çıkmanı sağlayacak sonra kolu çevir ve yaratık serbest kalacak. Yaratığı kontrol ederek orayı geçeceksin

• Gizli relicleri bulamayanlar için video buldum :http://www.youtube.com/watch?v=6RdUCTsw4mw

Buda 1000 hit combo trophy :http://www.youtube.com/watch?v=2ApvG_Hq6fI

Buda kratosun fear kostümü :http://www.youtube.com/watch?v=mm0SA9fXZfU

• hadesten aldığımız silahla 1000 hit rahat yapılıyo L1 + O la.
    bütün challengelarıda tamamladım işin garibi çok daha zor bekliyodum hepsinin ufak püf noktaları var bence.
    sorucam şu ki oyunda aldığımız incik boncukları oyunu bitirdiğiniz zaman kullanabilirsiniz yazıyodu onları kullanabilmek için illaki yne bitirdiğimiz moddamı oynamak lazım veya onlar kullanılabilen şeylermi?birde trophy için mesela ben ilk normal modda bitirdim 45 tane köpek tekmeledim sonra titan modda açtım burda 5 tane daha it tekmelersem alırımıyım trophy yoksa aynı oyundamı yapmalıyım?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.