Şimdi Ara

Go4CSGO (CS:GO Turnuvası)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Arkadaşlar bu aralar çok fazla CS:GO turnuvalarıyla ilgili konu gördüm, bugün denk geldiğim bir haberi sizinle paylaşmak istedim.

ESL'in düzenlediği para ödüllü olan Go4CSGO Türkiye tekrar başlamış. Katılım ücretsiz ilgilenen arkadaşlar ESL'in sitesinden katılım ile ilgili detayları okuyabilir.

http://play.eslgaming.com/turkey/news/260125/

• Qui Ro kullanıcısına yanıt
    yayınları da oluyor mu bunun?
  • bu turnuvaya takım olarak katılmıştık ancak anticheat destegi yok esl nın düzenledigi bu haftalık turnuva sıstemınde server'i bile kendin bulman gerekıyor böyle bi saçmalık.. Degiştiyse bilemiyorum en son bu şekildeydi anticheat girişi yapıyordu herkez çıkış yapıp hile aaçanlarda oluyordu bundan dolayı katılıma devam etmedik
  • Takımım olsa katılıcamda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Guaddro kullanıcısına yanıt
    eslnin her turnuvasında serverı kendin ayarlıyosun. son zamanlarda birkaç turnuvada esl ayarlıyor belki. esl wire logları maç sayfasında görünüyor. herkesin açık olmak zorunda. açık değilse diskalifiye olurlar. neden katılmayı bıraktınız? neyse siz şuanlık katılmayın zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi f0rest -- 30 Eylül 2015; 11:49:02 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeş esl wire giriş yapmadığı için kazanmalarına rağmen karşı takım elendi nasıl hile açıcaklar?

Esl'in en dandik 1v1 aim ladderinde bile esl wire giriş çıkışlar kontrol ediliyor. Go4'damı anticheat olmayacak ? Bu arada esl bir kaç gün içerisinde esea'nın anticheat sistemine geçicek dandik hile kullananlar varsa dikkat etsin
  • OguzKK. O kullanıcısına yanıt
    dostum esl wire e giriş yaptıktan sonra maça hazır oldgunu belirtmek için log kayıtımı ne vardi hatırlamıyorum tam olarak adını ancak oraya giriş yaptıgını gosterıyordu sonra cıkıs yapıyordu maça giriyordu karşi takim oyuncusu böyle bişeyle karşi karşiya kalmıştık
    O adamı reportlarsan - puan alıcaktır 12 olunca 2 yıl ban yer.
  • İbrahim Kaypakkaya kullanıcısına yanıt
    adminlere yazdık bildirdik ancak pek ilgilenen olmadi noldu bılmıyorum
  • serveri nasıl kendimiz ayarlıycaz onu anlamadım maç serverimiz mi ollcak ?

2 takımdada yoksa ne olcak ? :D
  • Kaçan Aşık kullanıcısına yanıt
    freegamehosting

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.