Şimdi Ara

GMOD11-Garry's Mod 2008-GİR İÇERİ (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
211
Cevap
1
Favori
30.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Evet yav Türkçe olmadan bazı yerlerde çok zorlanıyorum bende
  • yani abim almıyor bana ne edeyim para teklif ediyorum 2 katı fazlasını almıyor püef bizde mecbur standalone takılıyoz
  • arkadaşlar bana bi hamachi agı soylermisiniz boş olsun ve gmod oynayabilen birileri olsun. verirseniz sevinirim. şimdiden teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: -Timur-

arkadaşlar bana bi hamachi agı soylermisiniz boş olsun ve gmod oynayabilen birileri olsun. verirseniz sevinirim. şimdiden teşekkürler.

Gmodum3
    123
  • Merhabalar, birkaç sorum olacakta

1.Karakterlere nasıl komut verilir takip ettirmek, yürütmek, kendi aralarında savaştırmak gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çağdaş -- 10 Kasım 2015; 8:54:44 >
  • çağdaş ın sorularına ek olarak mimikleri nasıl ayarlıyoruz tek bulamadığım o :D
  • Güncel.
  • Allah Aşkına BU mesajı oku ben bugün garry mods 11 bakın 11 diyorum 4 5 kere indirdim launcher diyorum
    bazılarında dll hata yol bulunamadı hl2 exe ye tıklıyorum gene aynı lütfen bana garry mods 11
    ****rrentsiz farketmez setup exe ye basıp kurulan indirme linki atın allah aşkına beklerim 2 saat 3 saat lütfen lütfen be beyler benim en büyük hayalim team fortress 2 karakterleri ile oynamak ve bunu gerçekleştireceğime kendime söz verdim ama olmadı
    ağladım ve sonunda en süper yerde kendimi buldum tabikide donanimhaber birde aramadım belki arasam bulurdum donanimhaberde

• Buda benden olsun :D
     GMOD11-Garry's Mod 2008-GİR İÇERİ

Arkadaşlar 10 un hamachisi varmı varsa biri verebilirmi
  • ya arkadaşım olmuyor ki inmiyor
  • bende konuşma tuşuna basıca oyun kasıyo yardım edin
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.