Şimdi Ara

GMD mi ? Moto G mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Biraz araştırma yaptıktan sonra elımde olan parayla bu iki telefon arasında kaldım. GMD kamerası 8 mp ve seri çekim yapıyor. Tekno seyirde izlediğim videoya göre Moto G çekimleri pek iyi değil ve cok yavaş fotoğraf çektiğini söylüyorlar. GMD ise teknik servisi ve kalitesiyle beni korkutuyor. Telpanın pek müşteriyi sallamadıgını düşünüyorum ve telefonun kronik sorunları var. O kadar parayıda çöpe atmak istemiyorum. Sizlerin fikirlerini beklıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: darklight8

Merhaba arkadaşlar,
    Biraz araştırma yaptıktan sonra elımde olan parayla bu iki telefon arasında kaldım. GMD kamerası 8 mp ve seri çekim yapıyor. Tekno seyirde izlediğim videoya göre Moto G çekimleri pek iyi değil ve cok yavaş fotoğraf çektiğini söylüyorlar. GMD ise teknik servisi ve kalitesiyle beni korkutuyor. Telpanın pek müşteriyi sallamadıgını düşünüyorum ve telefonun kronik sorunları var. O kadar parayıda çöpe atmak istemiyorum. Sizlerin fikirlerini beklıyorum.

GMD Alınır sorunlu diyenler kadar sorunsuz diyenlerde var, hoşunuza gittiyse almalısınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer hafıza sorun olmaz diyorsanız moto g alın. Nexus programına dahil olduğu için güncelleme sorunu da yaşamazsınız öte yandan teknik servis konusunda da sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum. Kamera konusunda ikisini de bilemeyeceğim.
  • Hafıza sorun değilse moto g çok kaliteli seri bir cihaz.
  • Moto g

• quote:

Orijinalden alıntı: darklight8

Merhaba arkadaşlar,

Kamera onemli ise xpeia L bak derim o butcede ama diger yandan moto g ile moto g arasinda ben moto g yi secerim,cunku sorunda bir baska telefon goremedim,o sadece cin oyuncagi,serviste yok..sadece servis imajli bir isletme var o kadar

• gmd alma. Bende vardı, durduk yere ekran bozuldu. Servise gitti geldi. Ekranı yapmışlar ama kasayı iyi toplayamamışlar. Geldiğinde arka kapak da açıklık kalıyordu, tam oturmuyordu. 3 hafta zaten serviste bekledi, dir de servisten sorunlu gelince soğudum, ucuza sattım. Bildiğim 2 tane daha gmd arıza çıkardı çevremdeki servise gitti.
    Fiyat / performans mı? Evet kesinlikle. Fakat telefon servise gitmeyecek. Servise giden telefon can sıkıyor. Tamam bedava yaptılar ama başka tarafı eksik kaldı ve soğudum işte aletten.
    O yüzden kesinlikle moto g daha güvenilirdir.
    Ayrıca gmd nin kamerası efsane kötüydü. Moto g nin kamerasını falan bilmiyorum gerçi.
  • +1
  • Moto g

• moto g

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cevaplar için çok teşekkürkler arkadaşlar. Moto G de dun gece karar kılmıştım aslında ama emin olmak ve sizlere sormak istedim. GMD aslında ekran olarak ve tasarım olarak cok cezbediyor ama malzeme kalitesinin cok kötü oldugunu biliyorum. Ekranın cepteyken bile kırıldıgını gördüm. Şimdi geldi telefonu en ucuz yerden almaya :) Bildiğiniz güvenilir siteler varsa mesajlarınızı beklıyorum.
  • Bende moto g aldim daha tam kullanamadim oyun falan denemedim hic ama ekrani gerçekten güzel ve parlak telefon belki blraz kalin gelebilir ama beni rahatsız etmedi çünkü bombeli bir sekli var ayrıca kalitesini hissettiriyor elinize aldiginizda ve bence sik bir telefon. Yalniz kamerasi iyi değil evet. Ama GM discovrrynin de kamerasi hic güzel değil ki?
    Yalnız bana çabuk ısınıyor gibi geldi
    Bunu da dikkate al

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi secrecy -- 7 Temmuz 2014; 16:59:44 >
  • Hepsiburada gecen indirimdeydi moto g bir bak istersen.

• Hepsiburada ve Gelbilal.com en ucuzları aynı fiyat.

Hepsiburadada 629 Tl+200/50 Çek+25 Tl Word var birde sadece BEYAZ arka kapak hediye.
    Gelbial.com Havale ile 622 Tl,tek çekime 629 Tl+İstediğin renk kapak hediye.

Gelbial güvenilirmi?Şüphen olmasın :)
    Moto G nasıl,harika ötesi bir cihaz yakında 4.4.4'de geliyor.Bayramdan sonra bende alıcam.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.