Şimdi Ara

GM Discovery yedek parça ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • dün telefonun şarj söketi bozuldu garanti ye para vermektense tamircide aynı günde alırım dedim ilk bi tamirciye gittim bi saat sonra geldim parça bulamadım dedi ikinci ehil bi tamirciye gittim adam yaptı yalnız kamerayı kırmış o yüzden yapmamış dedi şimdi koca ankarada arka kamera bulamadım varsa gören duyan iletişim kurabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: catlax66

dün telefonun şarj söketi bozuldu garanti ye para vermektense tamircide aynı günde alırım dedim ilk bi tamirciye gittim bi saat sonra geldim parça bulamadım dedi ikinci ehil bi tamirciye gittim adam yaptı yalnız kamerayı kırmış o yüzden yapmamış dedi şimdi koca ankarada arka kamera bulamadım varsa gören duyan iletişim kurabilir mi?

Gmd kalitesi :) çin/garanti harici bulabileceğinizi sanmam. Ayak üstü garantinizde gitti geçmiş olsun

• Hauntedd kullanıcısına yanıt
    sağlık olsun

• ne yazıkki telefon görünüşte ucuz ama yedek parça işine gelince orijinal olanları hayli pahalı..geçmiş olsun ama keşke telpanın kendi servisine götürseymişsiniz..
  • canımız sağolsun hocam napalım onun yüzünden lg g2 aldım onuda aldığım hafta satıp xiaomi mi3 getirttim şuan çok iyiyim
  • thh ye vrseydiniz yazik olmus hocam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.