Şimdi Ara

giulietta,golf,yeni astra?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 30000 nakitim var üstünü kredi kullanarak bir araç almak istiyorum ama karar veremedim.giulietta nın fiyatı biraz yüksek. eşim araba seçimini bana bıraktı ama gidipte abuk subuk bilinmedik bir markaya para yatırma dedi, giulietta alsam daha sonra eşime mahcup olurmuyum diye düşünüyorum. yada macera aramayıp ikinci eli kuvvetli olan golf veya astradan birini mi tercih etmeliyim?giulietta servisi olmayan bir yerde sıkıntı çekermiyim onuda bilmiyorum fiat servisleri bakıyor demişti bir arkadaş ama bilmiyorum doğrumu?sizlerden yardım bekliyorum teşekkürler.

• Giulietta alışılmışın dışında herkeste olmayan bir araba yeni astra ise bir mazda 3 kullanıcısı olarak beni çok etkiledi özellikle de sedanı! Golfüde herkes biliyor.
    Benzinli dizel farketmezse sıralamam Guilletta, Astra,Golf. İlla dizel olacak ise de Golf, Guilletta, Astra.
  • Alfa Romeo abuk subuk bir marka öyle mi

Pek sevmediğim bir araç olsada ben giulietta diyorum, bayilerde çok fazla indirim yapıyorlar
  • 1.2 tsi comfort golf ..
  • Adam Alfa Romeo'ya abuk subuk bilinmedik bir marka dememiş ki, eşi demiş. Belki anlamıyordur bu işlerden. Herkes bilmek zorunda değil. Bu forumda bunu çok görüyorum. Zaten konuyu açan arkadaş yardım istemek için açmış, belli bir fikri olsa hiç buralara sormadan gider alır.Şunun şurasında ülkemizde bile çoğu insanın bilemeyeceği bir otomobil.(Giuletta) Adam Alfa Romeo alıp geldim dese karşılaşacağı tepkiyi bilmiyor demek ki. Mesaj atmak için yazıyorsunuz vallahi. Laf olsun torba dolsun hesabı. Öneri istenmiş, hala samanlıkta iğne arar gibi tek cümleyi alıp,çıkarıp,yanına saçma sapan ifade koyarak kendinizi tatmin ediyorsunuz.
  • Eşinize göre Astra daha iyi gider ama size şunu söylüyorum, forumdada bas bas bağırıyorum her konuda.

Giulliettanın rakibi Golf-Astra gibi sıradan C sınıfı araçlar değildir. Audi A3-Bmw 1 Serisi gibi araçlardır. Mukayese edilcekse onlarla edilir. Golfle falan alanları farklı araçlar amaçları aynı değil.

Söyle diyerek sonlarırıcam. A noktasından B noktasına gitmek için Alfa Romeoya binmeyin.
  • Bana giulietta çok itici geliyor arka tasarımı çok güzel şahane ama o ön tarafı nedir abi ya... Astra iyi gidecektir size .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Swedish House Mafia

Adam Alfa Romeo'ya abuk subuk bilinmedik bir marka dememiş ki, eşi demiş. Belki anlamıyordur bu işlerden. Herkes bilmek zorunda değil. Bu forumda bunu çok görüyorum. Zaten konuyu açan arkadaş yardım istemek için açmış, belli bir fikri olsa hiç buralara sormadan gider alır.Şunun şurasında ülkemizde bile çoğu insanın bilemeyeceği bir otomobil.(Giuletta) Adam Alfa Romeo alıp geldim dese karşılaşacağı tepkiyi bilmiyor demek ki. Mesaj atmak için yazıyorsunuz vallahi. Laf olsun torba dolsun hesabı. Öneri istenmiş, hala samanlıkta iğne arar gibi tek cümleyi alıp,çıkarıp,yanına saçma sapan ifade koyarak kendinizi tatmin ediyorsunuz.

Orada şaka amaçlı söylenmiş bir laftan bunları çıkarttınız ya helal olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: ITALIAN CAR'S

Eşinize göre Astra daha iyi gider ama size şunu söylüyorum, forumdada bas bas bağırıyorum her konuda.

Giulliettanın rakibi Golf-Astra gibi sıradan C sınıfı araçlar değildir. Audi A3-Bmw 1 Serisi gibi araçlardır. Mukayese edilcekse onlarla edilir. Golfle falan alanları farklı araçlar amaçları aynı değil.

Söyle diyerek sonlarırıcam. A noktasından B noktasına gitmek için Alfa Romeoya binmeyin.

tabi tabi... Oldu olacak a6, 5, e... sinifina sokalim hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ingrid

quote:

Orijinalden alıntı: Swedish House Mafia

Adam Alfa Romeo'ya abuk subuk bilinmedik bir marka dememiş ki, eşi demiş. Belki anlamıyordur bu işlerden. Herkes bilmek zorunda değil. Bu forumda bunu çok görüyorum. Zaten konuyu açan arkadaş yardım istemek için açmış, belli bir fikri olsa hiç buralara sormadan gider alır.Şunun şurasında ülkemizde bile çoğu insanın bilemeyeceği bir otomobil.(Giuletta) Adam Alfa Romeo alıp geldim dese karşılaşacağı tepkiyi bilmiyor demek ki. Mesaj atmak için yazıyorsunuz vallahi. Laf olsun torba dolsun hesabı. Öneri istenmiş, hala samanlıkta iğne arar gibi tek cümleyi alıp,çıkarıp,yanına saçma sapan ifade koyarak kendinizi tatmin ediyorsunuz.

Orada şaka amaçlı söylenmiş bir laftan bunları çıkarttınız ya helal olsun

Yazdığım yazı size değildi hocam. LantiaDeltacı'ya yazmıştım.

• quote:

Orijinalden alıntı: -satana-

quote:

Orijinalden alıntı: ITALIAN CAR'S

Eşinize göre Astra daha iyi gider ama size şunu söylüyorum, forumdada bas bas bağırıyorum her konuda.

tabi tabi... Oldu olacak a6, 5, e... sinifina sokalim hocam

Audi ile Vw senkron çalışan markalardır. Golfün bir lüksü A3 tür ama ikiside C sınıfıdır.

Fiat Bravoda C sınıfı Alfa Giullietta da ama yerleri farklı araçlar o yüzden Golf-Astra gibi araçlar Giullietta ile karşılaştırılamaz. Ancak şöyle olur Golf GTI ile Giullietta TBİ karşılaşır yada Astra Opc gibi versiyonlar.

• Şu an bayilerde golf zor bulunuyor diye biliyorum, bekleme kısmı can sıkıcı olabilir ama ikinci el avantajı büyük.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.