Şimdi Ara

Gittigidiyor'dan PS3 almak (%10 indirim var)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 15 oyun yüklü cihaz 750 TL ye falan geliyor 2 yıllık Türkiye Sony garantisi var diyor satıcı. Sorum şu Türkiye garantisi olmama durumu olur mu? ya da almalımıyım ne dersiniz?

• Adam seni kekliyor. Cihazı kırdırmış, kırılan yani JB edilmiş bir cihazın garantisi olmaz fiyat da çok ama çok pahalı, 600 TL ye çok rahat sıfır bulabilirsin garantisiz

garanti slim lerde önemsiz ben 4 yıldan beri Fat Ps3 kullanıyorum sorunsuz içi bile açılmadı daha
  • ee arkadaş her oyuna da para ver ver nereye kadar? peki gidip gidip magazasından el değmemiş PS3 alıp ben Jailbreak yapamazmıyım? ve oyun yükleyemezmiyim. bu işlemler zor mu?
  • benim ilanı incele
  • quote:

Orijinalden alıntı: jugglor

ee arkadaş her oyuna da para ver ver nereye kadar? peki gidip gidip magazasından el değmemiş PS3 alıp ben Jailbreak yapamazmıyım? ve oyun yükleyemezmiyim. bu işlemler zor mu?

yaparsın tabi ama garanti gidiyor o zaman da..
  • donanımhaber ORJINAL oyunu destekler

kırılmış Ps3 kullunmanın anlamı olmaz Internettte oyun oynayamadıktan sonra 1000 tane oyun olsa neolur ya da hangi birini bitireceksin nereye kadar tek basına oynayacaksın PS3 de 4 online 1 single oyun =5oyun 1yıl fazlsıyla yeter herkes bu sekilde kullanıyor , zamanla takas yapıp s,atıp-alıp istediği oyunları oynuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BERGX -- 16 Mayıs 2011; 13:57:56 >
  • Makineye jailbreak attık diyelim oyunları yükledim ama vazgeçemediğim Fİfa 11 oyununu da orjinal aldım online oynamak istiyorum. bi sorun olur mu? (Su anki PSN sorununun kalktıgını varsayarak...)
  • her eylem ardında iz bırakır, JB de de bu böyle kaldı ki 3.61 versiyonunu yükleyemeden network e erişim sağlayamazsın, riske girme oyuna topu topu 300 TL verirsin yada vermezsin zaten 4-5 oyundan fazlası aşar single bile oynayan kalmadı iş online oyunda artık ;)
  • quote:

Makineye jailbreak attık diyelim oyunları yükledim ama vazgeçemediğim Fİfa 11 oyununu da orjinal aldım online oynamak istiyorum. bi sorun olur mu? (Su anki PSN sorununun kalktıgını varsayarak...)

HAYIR Jb yapıp internete baglandığın an makinenin jbli olduğu kayıt altına alınıyor ,artık ban yemek için sıranı bekliyorsun. Ayrıca fw surumlerı Sony devamlı guncellıyor , yani online oynamak icin update yapmak gerekiyor jbli makinada yapılmıyor dolayısıyla online oyun+Psn Store kullanamazsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BERGX -- 16 Mayıs 2011; 14:09:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BERGX

quote:

Makineye jailbreak attık diyelim oyunları yükledim ama vazgeçemediğim Fİfa 11 oyununu da orjinal aldım online oynamak istiyorum. bi sorun olur mu? (Su anki PSN sorununun kalktıgını varsayarak...)

HAYIR Jb yapıp internete baglandığın an makinenin jbli olduğu kayıt altına alınıyor ,artık ban yemek için sıranı bekliyorsun. Ayrıca fw surumlerı Sony devamlı guncellıyor , yani online oynamak icin update yapmak gerekiyor jbli makinada yapılmıyor dolayısıyla online oyun+Psn Store kullanamazsın.

Çile bülbülüm çileyide söyle arada jugglor , Sony paso fw attırıyor makineye 2 ayda 1 fw çıkıyor uğraştığınada değmez zaman kaybınada, ama şunu diyorsan ayrı tam oyun çağımdayım şaşalı dönemim diyorsan direkt xbox almaman için sebebin yok onda kopya işi daha sağlam , xbox başlığının %95 i kopyacı zaten

• eyvallah yorumlar için gençler, oyun çağı falan geçeli çok oldu sadece içindeki çocuğu özleyen PS3 olayına yeni girecek 3 yıllık bir öğretmenim o kadar
  • Herhalde gerekli cevaplar verildi, bundan sonrası iyice korsan muhabettine dönecek.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.