Şimdi Ara

Gitar ve Aksesuarları ile ilgili her türlü Soru, Bilgi, Öneri, Tavsiye, [ANA KONU] (626. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.674
Cevap
55
Favori
493.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 624625626627628
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TRansilvania*

duncan designed kötü manyetik değil ki ayrıyetten 1250den düştü demesi bile abes.işin açıkçası kazık çakacak insan arıyorlar.800e düşürmelisin en azından.

Yapabildiğim pazarlığın en iyisini yapmaya çalışırım.
    Bu arada ben yanlış anlamışım. Satan kişi gitarı 1250 TL'ye almış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetsuer

quote:

duncan designed kötü manyetik değil ki ayrıyetten 1250den düştü demesi bile abes.işin açıkçası kazık çakacak insan arıyorlar.800e düşürmelisin en azından.

yani dedim yuh.bu gitar hangi şehirde satılıyor ?

• quote:

quote:

quote:

http://www.garaj.org/ilan/601113/jackson-stealth-ex-pro-92-japon

Yarın arayıp konuşmayı düşünüyorum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

sıkıntılı bi stealth vardı ondan sordum.iyi bakılmış gitara old new stock gibi.bende yakın zamanda kelly bi performer bulursam alacagım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

sıkıntılı bi stealth vardı ondan sordum.iyi bakılmış gitara old new stock gibi.bende yakın zamanda kelly bi performer bulursam alacagım.

Old new stock ne demek hocam?
    ek olarak ıstedıgınız gıtarı yakın zamanda buursunuz ınsallah.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Old new stock ne demek hocam?
    ek olarak ıstedıgınız gıtarı yakın zamanda buursunuz ınsallah.

Saolasın.o dediğim olay şu;
    adam 87 yılında alıyor gitarı.kaldırıyor rafa.gunumuz zamanında cıkartıyor ve satıyor yanı bı bakıyorsun sıfır bır vıntage gıtar

• quote:

adam 87 yılında alıyor gitarı.kaldırıyor rafa.gunumuz zamanında cıkartıyor ve satıyor yanı bı bakıyorsun sıfır bır vıntage gıtar

Sizin sayenizde çok şey öğrendim bugün. Teşekkür ederim, iyi forumlar.
  • Bass gitar alıcm arkadaşlar 600 lira kadar bütçem var gitar + anfi ne önerirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Nightwish

quote:

Orijinalden alıntı: Ozzy0sbourne

quote:

quote:

quote:

quote:

Beyler İbanez GRG170DX ve Cort X6 arasında kararsız kaldım ne yapmalıyım

Cort x6'nın floyd rosesi için çok kötü diyorlar. Ben uyarayım.

İBANEZ GRG170DX e berbat diyorlar...

Dinlediğim gruplar:
    Metallica
    Ozzy osbourne
    Nirvana
    İron maiden vs. vs.

Madem bütçen bu civarda. Al bir cort x2 kafan rahat olsun. Sert tonları iyidir. Bende kullanıyorum, yakın zamanda değiştireceğim.

Kuzenimde x2 almayı düşünüyor ama ben pek ısınamadım...

Ben yeni basliyorum x2 alicaksam yaninda pedal aliyimmi? Amfi ne aliyim?

Pedala falan henüz gerek yok. Bütçeni söylersen amfi buluruz bir tane.

600 tl

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Sizin sayenizde çok şey öğrendim bugün. Teşekkür ederim, iyi forumlar.

ne demek.kafana takılan birşeyler olursa pm atabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aravis

Bass gitar alıcm arkadaşlar 600 lira kadar bütçem var gitar + anfi ne önerirsiniz

Bence Phantaxy'ye bir pm at.
  • tilkinin dönüp dolaşacağı yer kürkçü dükkanıymış, ilk almaya karar verdiğim gitar olan tribute g&l asat classic (yani tele) aldım en son almayı düşündüğüm gitarın da prs se custom 24 olması işi biraz ilginç yapıyor, tamamen zıt iki gitar.. hayırlısı bakalım

aksilik çıkmazsa bugün kargodan alıyorum, akşam izlenimlerimi yazarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M@rvelous

tilkinin dönüp dolaşacağı yer kürkçü dükkanıymış, ilk almaya karar verdiğim gitar olan tribute g&l asat classic (yani tele) aldım en son almayı düşündüğüm gitarın da prs se custom 24 olması işi biraz ilginç yapıyor, tamamen zıt iki gitar.. hayırlısı bakalım

hayırlı olsun dostum umarım beğenirsin

• ben bı adet klasık aldım evde kuzenle bırlıkte takılıyoz o çalıyo ama ben çalamıyom netten nasıl öğrenebilirim ya. ben sabah ısteyken o evde takılıyo ben eve gıdınce çarsıya çıkıyo sadece uyandığımda göruyorum ondanda bilgisindende faydalanamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tatanga.1988

ben bı adet klasık aldım evde kuzenle bırlıkte takılıyoz o çalıyo ama ben çalamıyom netten nasıl öğrenebilirim ya. ben sabah ısteyken o evde takılıyo ben eve gıdınce çarsıya çıkıyo sadece uyandığımda göruyorum ondanda bilgisindende faydalanamıyorum.

Dostun youtube da Selim Işığın gitar dersleri var,oraya bakabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: t9r

quote:

Orijinalden alıntı: M@rvelous

tilkinin dönüp dolaşacağı yer kürkçü dükkanıymış, ilk almaya karar verdiğim gitar olan tribute g&l asat classic (yani tele) aldım en son almayı düşündüğüm gitarın da prs se custom 24 olması işi biraz ilginç yapıyor, tamamen zıt iki gitar.. hayırlısı bakalım

hayırlı olsun dostum umarım beğenirsin

daha demin dore de line 6 dt50 ile caldim, begendim baya iste klavyeye alismam biraz zaman alicak gibi, farkli geliyor teleler.. geriye bir amfi ve istedigim 1-2 analog pedal var, seneye bu gunlerde de onlari tamamlasak yeter iste.. ekipman olayini bir yerde birakip calismam gerekiyo aslinda da yapamiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M@rvelous -- 8 Ağustos 2012; 14:17:57 >

• turkrock'a açmıştım konumu aynısını burayada yazıyım bi yardım.

Arkadaşlar daha önce marshall mg10 dışında bir amfi kullanmadım. Şimdi yeni bir amfi almaya karar verdim. 3-4 yıl oldu gitara başlayalı ama pek sık elime almadığımdan çokta iyi değilim şimdi baya sarmaya başladım ve yeni bir amfi almaya karar verdim çünkü artık tonu tatmin etmiyo. 1000 lira kadar bi bütçem var. Aslında blackstar ht5r almayı düşünüyorum ama lambalı amfi daha önce kullanmadığım için sıkıntı yaşarmıyım bilemiyorum. eğer lambalı amfi bu seviyede alma kullanamazsın(bozarsın felan derseniz ) alternatif olarak. Fender mustan1 - laney lg35r - line 6 spider felan aklıma yattı gibi sizin tavsiyeniz ne olur ne yapmalıyım.

Not: RHCP'dan black label society'e kadar bir çok grubu dinliyorum çalmak istiyorum. (Guns n roses, led zeppelin, 12Stones, metallica, ozzy ozbourne vs.)
    biraz bilgisizim bu konularda aydınlatırsanız sevinirim..

• Beyler gitar ve aksesuarları başlığı olduğu için buraya yazıyorum. Ayrıca bir prosesör konusu göremedim. Neyse soruma geçiyorum. Elimde Boss Gt-8 prosesör var. Yeni tonlar yazmak istiyorum fakat beceremedim. Daha doğrusu yazabiliyorum ama istediğim performansı alamadım. Daha öncede ne prosesör ne de pedal kullandım. Bildiğiniz 5 yaşındaki çocuğa anlatır gibi anlatan ingilizce ya da türkçe kaynak var mıdır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: t9r

turkrock'a açmıştım konumu aynısını burayada yazıyım bi yardım.

Arkadaşlar daha önce marshall mg10 dışında bir amfi kullanmadım. Şimdi yeni bir amfi almaya karar verdim. 3-4 yıl oldu gitara başlayalı ama pek sık elime almadığımdan çokta iyi değilim şimdi baya sarmaya başladım ve yeni bir amfi almaya karar verdim çünkü artık tonu tatmin etmiyo. 1000 lira kadar bi bütçem var. Aslında blackstar ht5r almayı düşünüyorum ama lambalı amfi daha önce kullanmadığım için sıkıntı yaşarmıyım bilemiyorum. eğer lambalı amfi bu seviyede alma kullanamazsın(bozarsın felan derseniz ) alternatif olarak. Fender mustan1 - laney lg35r - line 6 spider felan aklıma yattı gibi sizin tavsiyeniz ne olur ne yapmalıyım.

Not: RHCP'dan black label society'e kadar bir çok grubu dinliyorum çalmak istiyorum. (Guns n roses, led zeppelin, 12Stones, metallica, ozzy ozbourne vs.)
    biraz bilgisizim bu konularda aydınlatırsanız sevinirim..

Ben de aynı durumdayım Marshall MG10CD vardı sattım bugün şimdi ben de senin gibi amfi bakıyorum.6 yıldır çalıyorum ama yaklaşık 1 senedir daha aktifim.Roland 20 XL de olabilir bunu da seçenekler arasına ekle bence.

• Arkadaslar baslangic düzeyinde biririyim. Sormak istedigim bir konu var. B. C. Rich Jr. V gitarim var. Ve bu gitara asagida ki adresteki gibi Sticker ariyorum acaba nasil bulabilirim?

http://www.best-decals.com/index.php?main_page=index&cPath=75
  • 
Sayfa: önceki 624625626627628
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.