Şimdi Ara

Girne American University hakkında Karmi Univer-City Komplex - Kesinlikle Gelmeyin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
2.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Artık gına geldi. Kendimi barınma yuvasında gibi hissediyorum. Burdaki çalışanların personellerin karnı doymuş. Hepsinin suratı bir karış. 8 bin TL'ye yakın ücret ödedim reklamlarına kandım geldim ilk senem, yurtta kalalım etrafı tanıyalım düşüncesi ile gelmez olaydım. Müdür bile ilgilenmiyor artık ben yandım siz yanmayın diye yazma gereksinimi duyuyorum.

Odalar geniş ama malzemeler resmen 3. kalite.
    Banyo kırık dökük. Duşa kabin bile sağlam değil.
    Günlük lambalar patlıyor.
    İnternet hizmeti haddinden fazla ücretli. Aynı şekilde çamaşır yıkama ücretide öyle. (5 TL ye bir adet jeton alıyorsun sadece yıkama için. Yıkadıktan sonra kurutacak bir yer olmadığı için 5 TL verip Kurutma Makinası jetonu alman gerekiyor.)
    Çalışanlar insana kendini barınakta gibi hissettirecek kadar suratsız ve şerefsiz. Herkes cebini düşünüyor ve yabancıları kandırıyorlar.
    İlgi ve destek sıfır, hatta sıfırında altında. Kimsenin hiç birşey umrunda değil.
    Yemek paketine üye oldum, yemekler lezzetsiz ve kalitesiz. Yemekhanede en basiti sebilde su bitince su koymuyorlar. Peçete bile yok masalarda.

İğrendim artık Kıbrısa geldiğime geleceğime pişman oldum açıkcası. Gerçekten herkes şikayetci ama yurda girmeden 12 ay tahahüt için belge imzaladık parasını ödemeden çıkamıyoruz. Yemek paketinden bile ayrılamıyoruz. Lanet olsun böyle yurda.

• quote:

Orijinalden alıntı: oznigci

Artık gına geldi. Kendimi barınma yuvasında gibi hissediyorum. Burdaki çalışanların personellerin karnı doymuş. Hepsinin suratı bir karış. 8 bin TL'ye yakın ücret ödedim reklamlarına kandım geldim ilk senem, yurtta kalalım etrafı tanıyalım düşüncesi ile gelmez olaydım. Müdür bile ilgilenmiyor artık ben yandım siz yanmayın diye yazma gereksinimi duyuyorum.

İnternet hizmeti haddinden fazla ücretli. Aynı şekilde çamaşır yıkama ücretide öyle. (5 TL ye bir adet jeton alıyorsun sadece yıkama için. Yıkadıktan sonra kurutacak bir yer olmadığı için 5 TL verip Kurutma Makinası jetonu alman gerekiyor.)
    Çalışanlar insana kendini barınakta gibi hissettirecek kadar suratsız ve şerefsiz. Herkes cebini düşünüyor ve yabancıları kandırıyorlar.
    İlgi ve destek sıfır, hatta sıfırında altında. Kimsenin hiç birşey umrunda değil.
    Yemek paketine üye oldum, yemekler lezzetsiz ve kalitesiz. Yemekhanede en basiti sebilde su bitince su koymuyorlar. Peçete bile yok masalarda.

İğrendim artık Kıbrısa geldiğime geleceğime pişman oldum açıkcası. Gerçekten herkes şikayetci ama yurda girmeden 12 ay tahahüt için belge imzaladık parasını ödemeden çıkamıyoruz. Yemek paketinden bile ayrılamıyoruz. Lanet olsun böyle yurda.

hocam bende kıbrısta okumayı düşünüyorum varmı tavsiyelerin okunurmu gelinirmi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: halikarnasss

quote:

Orijinalden alıntı: oznigci

Artık gına geldi. Kendimi barınma yuvasında gibi hissediyorum. Burdaki çalışanların personellerin karnı doymuş. Hepsinin suratı bir karış. 8 bin TL'ye yakın ücret ödedim reklamlarına kandım geldim ilk senem, yurtta kalalım etrafı tanıyalım düşüncesi ile gelmez olaydım. Müdür bile ilgilenmiyor artık ben yandım siz yanmayın diye yazma gereksinimi duyuyorum.

hocam bende kıbrısta okumayı düşünüyorum varmı tavsiyelerin okunurmu gelinirmi ?

Okullarında okunur ama gideceğin okula dikkat etmen gerekiyor. Ben Girne Amerikan Üniversitesindeyim. Okulda okunur şehre yakın güzel şirin bir üniversite fakat bazı üniversitelerin şehre konumu oldukça uzak ama eğitim gerektiği kadar, puanlarına göre oldukça güzel. Ama kalacağın yeri ve gideceğin üniversiteyi iyi seçmen lazım.

• okulun yanında kı caretta yurdunda kalmıstım 2 ay kadar yaz okulunda gayet memnundum. onun dısında hep evde kaldım ama yınede kıbrısı tavsıye etmıyorum sızlere.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seldom Seen Kid

okulun yanında kı caretta yurdunda kalmıstım 2 ay kadar yaz okulunda gayet memnundum. onun dısında hep evde kaldım ama yınede kıbrısı tavsıye etmıyorum sızlere.

Kıbrısı neden önermiyorsunuz özellikle Yakın Doğu Üniversitesi için soruyorum bu soruyu. Eğitimi kötü ? Ortamı mı ?
  • teşekkürler bilgi için
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.