Şimdi Ara

Giriş seviyesi avr ve arka hoparlör tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    lgc9oled kullanıcısıyım. bütçem max 3000-4000 arası. Aslında sesi yeterli geliyor bana ama arka hoparlör olsa daha iyi olur diye düşündüm.
    şuan için yaşadığım yerden aşırı paralar ödeyip çok kullanamayacağım sistemlere bakmadım.
    genel olarak film izlerken kullanacağım ve arada da olsa müzik dinlemeyi düşünüyorum.

öncelikle elimde eski logitech x230 2+1 hoparlörü tvye rear olarak avrsiz bağlamam mümkün müdür?
    Değilse avr aldığımda bunu kullanmam mümkün mü? yada kitaplık tarzı 2 hoparlör alsam hem tv sesi hem avrden gelen sesi kullanabilir miyim?

sony 1080 sony 790 yamaha rx-v585 e baktım. v585 3500 civarında, 1080 4400. Bu farka değer mi?
    ya da böyle bir şey başlangıç olarak işimi görür mü https://urun.n11.com/5arti1-ev-sinema-sistemi/sony-str-dh790-pioneer-s-es21tb-5-hoparlorlu-sinema-sistemi-P315643902

Teşekkürler

• Ben de cok arastırıyorum,
    Seni kendi yerime koydum ve şöyle yapardım.
    Baslangıç için linkteki ürünler hayli hayli yeter.
    Ama orda merkez hoparlör yok gibi.
    Bütçe sorunu ise Logitech bir tanesini merkez gibi denersin beğenmez isen merkez hop almalısın

Logitech 230 anfisinden kabloyu arkaya uzatabilirsen olur.
    Hatta Logitech SW u da aktif SW gibi sisteme bağlarsın.
    Kullananlar karşı çıkacaktır ama
    TV sesinden sonra böyle basit sistemler iyi geliyor
    Sonra yetmeyince AVR ve ilere seviyelere geçiş oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiSKE -- 2 Ocak 2020; 21:7:46 >
  • TiSKE kullanıcısına yanıt
    teşekkürler. dün tam almaya niyetlenmiştim yamaha rx-v585 i 3500e, şimdi ne hikmetse dikmen müzik fiyatı iki katına çıkarmış. Şaka gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gregom -- 2 Ocak 2020; 21:26:6 >
  • 2000li yılların başında pioneer'in bu setini kullanmıştım amfi vsx609rds hoparlörlerin kodu s-h210v,sinemada 5*4 odada
    dts'li filmlerde harikalar yaratıyordu sub'sız üstelik.
    Pioneer S-3ESTB 5.0 setini kullandım baya kötüydü kalas gibi sesi vardı.
    linkini verdiğiniz bu setini dinlemedim denemeden bir şey söylemek zor ama fiyat çok uygun.

Giriş seviyesi avr ve arka hoparlör tavsiyesi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.