Şimdi Ara

Gillette® : Fusion™ ALAN KULLANAN VAR MI?Nasil bişey?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
2.498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Gillette® : Fusion™ ALAN KULLANAN VAR MI?Nasil bişey?

YENİ ÇIKMIŞ YA BU ÖNERMİSİNİZ ?

DAHA AZ Tahriş diyo ama 5 tane jilet var üzerinde cildi maf etmez mi bu yaw

• Kullandım, öneririm. Daha iyi aldığını söyleyebilirim ama daha az mı tahriş ediyor (mach3 vb'den) orası tartışılır.En azından daha çok tahriş etmiyor.
  • Benim düşüncem ne kdr cok jilet o kdr fazla tahriş diyorum adamalr 5 jiletle etmez diyolar anlamadım mach 3 kullanıyorum pilli pilsiz ikiside var anlamadım
  • bu pil olayı ne ise yarıyor
  • 5 bıcak olayı biraz abartılmıs sanki ancak arkadaki sekil vermek için olan tek bıcak cok kafama yattı fıyatı uygun olsa alcam kendime bi tane

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~Anor~ -- 3 Kasım 2007; 23:02:48 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: turexx

bu pil olayı ne ise yarıyor

titreşim yaratarak kılları dikleştiryor daha kolay kesim için..
  • quintippio efsanesi gercek olacak yakında.... 5 bıçak nedir ya 4 bıçaklı diye quattro ile dalga geçiyolardı.
  • permatik forevır

5 bıçak nedir yaa.. cildi kökünden kaldırır söker be
  • bi reklam vardı 14 bıçak falan diye ilerde öyle olacak komple yanak kadar bıçak olacak Vallaha bayadır traş bıçağı almıyorum eve sakal traşı için. Makine kullanıyorum hafif kirli sakal veriyorum daha güzel oluyor. Sinek kaydı istiyorsamda önce kirli kesip sonra da derin kesen makinemle alıyorum ıslak bi şekilde mis gibi oluyor
  • Valla yazın 8 tane mach3 turbo başlığı aldım onları bitireyim Fusion'a terfi etcem deniycem bir süre...Hangisi daha iyi gelirse onla devam ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shady -- 3 Kasım 2007; 23:20:26 >
  • mac3 ün ilk bıçağı son bıçağı arasındaki mesafe ile fusion'ınki aynı sanırım. yani aynı alana 5 bıçak sığdırmış. Tahrişin fazlalaşacağını sanmıyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: irish

mac3 ün ilk bıçağı son bıçağı arasındaki mesafe ile fusion'ınki aynı sanırım. yani aynı alana 5 bıçak sığdırmış. Tahrişin fazlalaşacağını sanmıyorum.

Aslında mantık şu. Traş bıçağını az sürerek max kesmeyi sağlamak. 2 bıçakla 3 seferde kestiğin bölgeyi, 5 bıçakla tek seferde kesebiliyorsun, daha az tekrar daha az tahriş.

Yani bana göre mantıklı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Loop -- 4 Kasım 2007; 0:10:58 >
  • ben de mach3 kullanıyordum. çok da memnun değildim. bir arkadaşımın tavsiyesi ile plastik saplı poşetli modellerden olan maximum aldım. 10 lu. fiyat 9,99 ytl. valla nediyim 16 ytl 4 lü mach3 e şu ana kadar verdiğim paraya yanıyorum. şu bi reklam vardıya gibicibibibs miydi neydi. hani adam traştan sonra bağırmaya başlıyor. ama tahrişten değil de şu ana kadar verdiği paradan. aynı duruma düştüm ben de..

bi kullanmanı tavsiye ederim..

hadi hayırlı traşlar....
  • ben de katılıyorum. blue 2 excell maximum bence hem en iyisi hem de en ekonomiği
  • quote:

Orjinalden alıntı: crafty25

quintippio efsanesi gercek olacak yakında.... 5 bıçak nedir ya 4 bıçaklı diye quattro ile dalga geçiyolardı.

Gillette® : Fusion™ ALAN KULLANAN VAR MI?Nasil bişey?

• askere gitmeyecek olsam alır denerdim ama
  • Yakında traş bıçağı yerine rende kullanacağız.
  • Beyler sizce askerde ne kullanıyım ucuz iyi kesen ne tavsiye edersiniz?
  • PARA TUZAĞI.
    PİL OLAYI HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR.OYUNCAK GİBİ...

MÜHİM OLAN BIÇAK SAYISI DEĞİL BIÇAKLARIN KALİTESİ...
    BU FUSİON OLAYI TAM BİR GÖZ BOYAMA BENCE...
    ÜSTELİKTE PAHALI.
  • quote:

Orjinalden alıntı: VistaXXX

Beyler sizce askerde ne kullanıyım ucuz iyi kesen ne tavsiye edersiniz?

Mach-3 ile askerde tanışmıştım.
    Buz gibi suyla iyi gidiyor.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.