Şimdi Ara

gigaworks s750 sonrası sistem tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

gigaworks s750 ses sistemi amfi'den dolayı kullanılamaz durumda şuan tavsiye edilen bir elektronikçide yoğun bakımda umarım tamir olur :)
    ama B planı için sizlerden ses sistemi tavsiyesine ihtiyacım var.

ses kartım : Audigy 4 Pro (resmini ekledim.)

http://images.trustedreviews.com/images/article/inline/1021-audigy_4_pro_c.jpg

xbox 360'ın ses çıkışını optik olarak ses kartında kullanıyorum. bozulma öncesinde çok memnundum.

yine bana aynı performansı verecek, 1080p, xbox360 ve diğerlerine daha düşük oranla müzik için sistem tavsiyesine ihtiyacım var.
    2+1 3+1 5+1 7+1 farketmez güçlü doyurucu performansı olsun yeterli
    yoksa artık pc'den bağımsız ses sistemlerine geçmenin zamanı geldi mi :)

ek olarak 7 tane sistemden kalan kolonları da kullanabilir miyim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakcinar -- 4 Nisan 2010; 22:57:07 >

• Birileri kesin atlar hemen Z-5500 diye, ilk ben yazayım bari
    Z-5500'e S750 uydularını takıp kullanabilirsin, çok daha güzel olur; ama 2 tane uydu boşa çıkar. Basit bi sub'a ve kalitesiz bir kontrol paneline 1.000 TL verilir mi orası da sana kalmış
    Bu zamanda 7.1'den 5.1'e geçmek de attan inip eşşeğe binmek olacak....Hele hele amaç özellikle 1080p film ve oyunsa 2+1, 3+1 çok saçma olur.

Benim tavsiyem ise 7.1 anfi ve bi adet kaliteli bi sub + S750 uyduları ile süper bi kombinasyon olur. Üstelik 7.1. SONY'nin kaliteli ve ucuz 7.1 anfi ve sub'ları var mesela.
    Temiz bi ikinci elde alabilirsin. Sıfır bile alsan her durumda Z-5500'den daha ucuza gelir, hem de çok daha kaliteli ses alırsın. Sonuçta Hi-Fi kalitesi. S750 ve Z-5500 kronik sorunlarını da hayatından silersin

• evet o şekilde daha mantıklı olacak sanırım,
    acaba ne zaman bozulur tekrar düşüncesi olmadan :)
    hi fi olarak modellere başlayayım bende.

tavsiyesi olan varsa iletebilir mi ?

teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakcinar -- 5 Nisan 2010; 9:57:44 >
  • siz herhangi bir amfide 7.1 de olsa sony de olsa s750 uydularının iyi ses verebileceğini düşünüyor musunuz söylemesi çok güzel ama bağlayıp denemeden böyle bir işe kalkışmayın hüsrana uğrayabilirsiniz bu iş böyle kolay olsaydı millet forumda hangi sub hangi amfi hangi kolon diye düşünmezdi
  • 2.el s750 alıp subwoofer kullanmayı düşünsemde artık bu bozulma olayları çoğaldıktan sonra soğudum gibi sistemden.
    z5500e aklım gidiyor gibi de onda da bozulmalar var sanki.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.