Şimdi Ara

Gigabyte X58A-UD7: Su soğutmalı, USB 3.0 ve SATA-III destekli anakart (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
0
Favori
14.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiyatı pahalı olur, yeni bir tekonlojide ilk cıkan seriyide tercih etmeyin.

usb 3 ve sata3 desteklemesi güzel.
  • arka giriş-çıkış portları çok hoş görünüyor. gördüğüm en sorunsuz anakartların diğer ortak noktası gigabyte olmalarıydı.
  • güzel güzelde , 700-800milyon olucak bi bord üzerine en ama en ucuz i7 cpu 920 alınsa oda + 630milyon , işmi bu
  • AMD uyumlu su soğutmalı yapmadılar henüz sanırım :( gerçi yapsalarda 600-700 gibi fiyat olucaksa tercih edemeyiz.
  • Mükemmel bir kart Asus'u da görmek lazım..
  • Hep derdim; USB 3.0 + SATA III + DDR3 aynı anda bir anakartta yoksa alınmaz diye.
    İşte bu anakart alınır. Hem Gıgabyte hem de bu özelliklere sahip. TR ye giriş fiyatı en az 700TL olur.
  • inşallah bu ürünü Kont değilde başka firma getiri Türkiyeye, zira Kont gigbyte marka anakartımın Fan takma yerlerinden biri çalışmıyordu. adamlar tamir etti. bu kezde cpu fan takma yeri çalışmıyor. Artık korktum bende cpu fan fişini başka yere taktım. Pasif soğutmalı ekra kartımı tamir etti gigbyte marka. oyunlarda 50 dereceyi zor gören kart tamirden sonra masaüstünde 80 derecede çalışıyor. Pasif soğutma üstte olsaydı üstünde çay falan demlerdik. Allah Kontu ıslah etsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrkamilk

inşallah bu ürünü Kont değilde başka firma getiri Türkiyeye, zira Kont gigbyte marka anakartımın Fan takma yerlerinden biri çalışmıyordu. adamlar tamir etti. bu kezde cpu fan takma yeri çalışmıyor. Artık korktum bende cpu fan fişini başka yere taktım. Pasif soğutmalı ekra kartımı tamir etti gigbyte marka. oyunlarda 50 dereceyi zor gören kart tamirden sonra masaüstünde 80 derecede çalışıyor. Pasif soğutma üstte olsaydı üstünde çay falan demlerdik. Allah Kontu ıslah etsin.

Hocam Arena da Gigabyte Distiribütörü. Sen de Arena'nın getirdiklerinden al. Şahsen ben de Kont ile ilgili birkaç sıkıntı yaşadıktan sonra yeni bilgisayarımı Arena bayisinden toplamaya karar verdim.

Bu arada kart mükemmel. Fiyat ne olacak acaba?

• Bu adamlar bu işi biliyor.Asus M3A78-CM kullanıcısıyım.Hiç memnun değilim.GIGABYTE biliyor bu işi.
  • cok güzel anakart,overclock yapılcaksa ve stabilite istiyorsanız gıgabyte öneriyorum ama ram (bellek) konusunda seçici bir anakart alacak olanların kesinlikle bakmaları gerekmekte...amd olan anakartı beklicez artık
  • eee artık çıkınca benim GIGABYTE X58-UD4P Yİ forumda uygun bir fiyata satarız.almak isteyen olursa bana bir mesaj atarlar.
  • anakart fiyatları uçmaya devam ediyor. eskiden 200 dolar verince en baba kartı alırdık ve o da zamanına göre butun yeniliklere sahip olurdu. Su anda kalburüstü anakart + islemci + ekran kartı uclusune 1200$ para bayılmak gerekiyor
  • Üzerinde power tuşu var. Siz bi gözlük takın bence.
  • Gigabyte ın temel sorunu yazılımları driverları çok güzel hardware e sahipler ama rezalet yazılımları var.Gigabyte yerine Asusu tercih ederim.
  • kesinlikle çok güsel bi anakar ama acaba kaç para??
  • Böyle teknolojiye ne para nede yıllar dayanır fiyat için bu anakart alınmaz hız ve performans arayanlar için göz ardı edilemez diyebilirim ancak.
  • Rahat bi 350Euro olur bu anakart
  • bu anakartın üzerinde hem power hemde reset tuşu var yok diyen arkadaşlara duyrulur
  • ohh gelsin sata3ler gelsin sddler gebersin ölsün harddiskler
  • Asus P6X58D Premium kartını duyurdu, gigabyte bu kartını duyurdu. Asusa göre daha üstün buluyorum en azından bunda 2 adet e-sata girişi var asusta yok.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.