Şimdi Ara

Gigabyte p34g - p35k hangisini tavsiye edersiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi günler. Kısaca özetleyecek olursam, yaklaşık bir aydır laptop arayışındayım. Birçok model üzerinde gittim geldim. En son bu iki model arasında kaldım. İki laptoptan herhangi birini deneyimlemiş olan var mı? Gigabyte markasının laptop kalitesi nasıldır. Isınma ve fan sesi problemi olur mu? Bundan önceki casper laptopum minecraft açarken uçmaya başlıyordu. Tabi o zaman cahillik işte araştırmadsn almış bulunduk.
    Kısaca bu laptopları önerir misiniz. Taşınabilirlikleri nasıldır. 14" modeli gözüm kesti ama 15.6" taşınabilirlik açısından nasıldır. Link koyamıyorum mobilde olduğum için çünkü casper bir hafta önce sizlere ömür. Finallerden sonra yani 2 hafta içinde almayı düşünüyorum. Ebrarbilgisayar da en uygun fiyatı gördüm. Bu site güvenilirdir inşallah. Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Forumda P35K detaylı kullanıcı incelemesi mevcut.

http://forum.donanimhaber.com/m_88420971/tm.htm

Kullanım deneyimlerini sorabilirsiniz. P35K'nın ekran dışında, ekran kartı, ekstra disk yuvaları gibi ek özelliklere sahip olduğunu belirtmek isterim.

GTX 860M ekran kartlı P34g v2 modeli ve P35G v2 modeli,
    GTX 870M ekran kartlı P35W v2 modelleri tanıtıldı. Yakın zamanda gelmesini beklediğim ürünler.

Alternatif olarak MSI GS60 Ghost modelini de incelemenizde fayda var.

Bende sürekli ebrar'ı takip ediyorum. Fiyatları piyasanın altında. İlgililer. Alanlar sorun yaşamıyor. Forumda konusu olması lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcgoktug

Forumda P35K detaylı kullanıcı incelemesi mevcut.

http://forum.donanimhaber.com/m_88420971/tm.htm

Kullanım deneyimlerini sorabilirsiniz. P35K'nın ekran dışında, ekran kartı, ekstra disk yuvaları gibi ek özelliklere sahip olduğunu belirtmek isterim.

GTX 860M ekran kartlı P34g v2 modeli ve P35G v2 modeli,
    GTX 870M ekran kartlı P35W v2 modelleri tanıtıldı. Yakın zamanda gelmesini beklediğim ürünler.

Alternatif olarak MSI GS60 Ghost modelini de incelemenizde fayda var.

Bende sürekli ebrar'ı takip ediyorum. Fiyatları piyasanın altında. İlgililer. Alanlar sorun yaşamıyor. Forumda konusu olması lazım.

v2 modellerinin duyurulduğunu gördüm. Fakat 6 ay sonra gelecekse ülkemize o kadar bekleyecek vaktim yok. Hem bu fiyatlar bile zorluyor şuanda beni. Yeni modeller muhtemelen daha maliyetli olur onu da karşılayamam gibi geliyor. Dediğiniz msi modelini de inceledim ama 4000tl nin üzerine çıkmak istemediğim için bu modelden de vazgeçtim. Yorumunuz ve verdiğiniz bilgiler için teşekkürler.

• Onurbozbyk kullanıcısına yanıt
    Gigabyte P34G 14" Gtx 760M Gpusu var. Gigabyte P35K 15.6" Gtx 765M Gpusu var. Fiyatları neredeyse aynı (Hepsiburada sitesinden baktım) Ekran boyutu tercihi ön plana çıkıyor sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gladiotürk

Gigabyte P34G 14" Gtx 760M Gpusu var. Gigabyte P35K 15.6" Gtx 765M Gpusu var. Fiyatları neredeyse aynı (Hepsiburada sitesinden baktım) Ekran boyutu tercihi ön plana çıkıyor sanırım.

Hepsiburada'nın fiyatları biraz pahalı. Fiyatları neredeyse aynı diye belirtmişsiniz ancak bilgisayar firmalarının sitelerinde fark 440TL civarında. P35K için 440TL fark verilir, o ayrı
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcgoktug

quote:

Orijinalden alıntı: Gladiotürk

Hepsiburada'nın fiyatları biraz pahalı. Fiyatları neredeyse aynı diye belirtmişsiniz ancak bilgisayar firmalarının sitelerinde fark 440TL civarında. P35K için 440TL fark verilir, o ayrı

Benim de baktığım sitede şimdi tam fiyatı hatırlamıyorum ama galiba p34g 3450 - p35k da 3850 felandı. Benim merak ettiğim bu aradaki farkı hakediyor mu p35k. Bir de taşınabilirliği nasıdlır. Yani örnek olarak söyliyim laptop çantasına laptopu bi de defterimi koysam okula götürsem sıkıntı yaşamam dimi. Ağırlık olarak değil boyut olarak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Onurbozbyk kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir 15.6 laptopun incesini düşünün. Ancak adaptörü biraz iri. İşlemci ve gpusu güçlü doymuyor mübarek
  • mcgoktug kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada en pahalı satan yer evet. Ebrar bilgisayar ve sadecenotebook siteleri daha uygun oluyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.