Canlı Yayın
Apple yeni iPad’leri tanıtıyor - Türkçe Simultane Çeviri ile Canlı Yayın
Şimdi Ara

' GIGABYTE GV-N68T256DH ' ve ' G-FORCE 7800 GS AGP ' ihtiyacı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

1 er 2 şer adet " GIGABYTE GV-N68T256DH " ve " G-FORCE 7800 GS AGP " ekran kartına ihtiyacım vardır. Artık piyasada satılmıyor :( . Nereden temin edebilirim?

Çok teşekkürler.

• Çok zor. Çünkü çok eski kartlar. 6-7 yıllık kartlar ki sağlam durumda bulmak bile düşük bir ihtimal. Ebay'e falan bakın derim. Zaten 7800gs agp bizim memlekette çok az bulunuyordu. Resmi kanallardan geldi mi gelmedi mi onu bile hatırlamıyorum. 6800 sormuşsunuz bir de. Onda marka ve model belirtmiş olmanız işi daha da zorlaştırıyor. Çok gerekli bir durum varsa en iyi yol ebay.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M@U

Çok zor. Çünkü çok eski kartlar. 6-7 yıllık kartlar ki sağlam durumda bulmak bile düşük bir ihtimal. Ebay'e falan bakın derim. Zaten 7800gs agp bizim memlekette çok az bulunuyordu. Resmi kanallardan geldi mi gelmedi mi onu bile hatırlamıyorum. 6800 sormuşsunuz bir de. Onda marka ve model belirtmiş olmanız işi daha da zorlaştırıyor. Çok gerekli bir durum varsa en iyi yol ebay.

çok teşekkürler, ebay den daha önce hiç alışveriş yapmamıştım bir bakıyım :)
  • PM...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.