Şimdi Ara

Gıgabyte GTX 750 Ti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar ben ekran kartı alcam bi model de buldum ama anakartıma uyar mı uymaz mı diye kafama takıldı.
    Alacağım ekran kartı Gigabyte Nvidia GeForce GTX 750 Ti
    Bunlarda pc'min özellikleri
    ANAKART:Asus M4A785D-M PRO
    RAM:4 GB
    HDD:500 GB
    İŞLEMCİ:AMD ATHLON X4 630 PROCESSOR 2,80 GHZ
    ESKİ EKRAN KARTI:ZOTAC GEFORCE 9800 GT
    GÜÇ KAYNAĞI:AKASA AK-P450G POWER SUPPLY
    MONITOR:Samsung 2043SNXPLUS

Artı olarak ram'de alabilirm yardımcı olursanız sevinirim.Ekran Kartını burdan almayı düşünüyom :http://www.hepsiburada.com/liste/gigabyte-nvidia-geforce-gtx-750-ti-2gb-128bit-gddr5-dx112-pci-e-30-ekran-karti-gv-n75toc-2gi/productDetails.aspx?productId=bd304498&categoryId=204

• burakgrds B kullanıcısına yanıt
    Anakartına uyar ama 458 TL. gigabyre'a vericeime mSI alırım, hızları daha yüksek ve daha sağlam 1 kart.

Ama bu karta şu şekilde daha uygun seçeneklerde mevcut :http://www.vatanbilgisayar.com/urun_kiyaslama.aspx?lang=tr-TR&kat=507&uKods=14651,12492,12631,13007,12656,14252

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coax47 -- 12 Eylül 2014; 20:27:43 >
  • çok sağol araştırmaya devam ediyom yani bu model anakartıma uyar diyorsun

peki sistemime başka ne tür eklenti yapayım..??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakgrds -- 12 Eylül 2014; 21:55:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakgrds

çok sağol araştırmaya devam ediyom yani bu model anakartıma uyar diyorsun

İşlemciniz yeterli, 750ti'i kargoyla alacaksanız eksen, inventus veya vatadan alın. Hepsiburada gibi yerleri tavsiye etmiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: myalperen

quote:

Orijinalden alıntı: burakgrds

çok sağol araştırmaya devam ediyom yani bu model anakartıma uyar diyorsun

İşlemciniz yeterli, 750ti'i kargoyla alacaksanız eksen, inventus veya vatadan alın. Hepsiburada gibi yerleri tavsiye etmiyorum.

İnventus ve eksene katılıyorum ama vatana asla.Hergün ayrı bi şikayet konusu görüyoruz vatanla ilgili.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adım başı vatan var, sırf bu avantajı bile alınabilir kılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Graves or Feed

Adım başı vatan var, sırf bu avantajı bile alınabilir kılıyor.

Orası öyle.Vatandan alınacaksa gidip görüp alınmalı internetten değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MSI Nvidia GeForce GTX 750Ti'ye karar verdim sonunda ama vatanda elden almak sıkıntı çünkü ben
    kocaeli gebzedeyim ekran kartı en yakın kocaeli merkezde bana çok uzak.Büyük ihtimal internetten alcam sıkıntı olur mu??
  • Ya ben bunu alcamda pc'me kurmak çok mu zor bu ekran kartını?
    Yardım alsammı kurarken????
  • burakgrds B kullanıcısına yanıt
    Aksine gayet kolay zaten herhangi bi bağlantısını yanlış yapamazsın pc nin kolay kolay çok zorlanırsan youtubedan video seyret
  • Evga Daha Mantıklı İşlemci Hızı MSI, Asus tan daha fazla Bende almayı Planlıyorum ama İşlemcim yeterlimi bilmiyorum AMD Phenom II X3 720 işlemcim zaten ekran kartı Min 350 watt istiyo benim psu 400 watt lık eyer işlemci yeterli olursa dusunmeden alcam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.