Şimdi Ara

Gigabyte ECO600 Kablosuz Lazer Nano Mouse

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
3.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ENDEX BİLİŞİM DEN UĞUR BEY E BU FORM DA TEŞEKKÜR EDİYORUM ÜRÜNÜ GÖNDERDİM YERİNE BİR TANE YENİSİNİ YOLLADILAR MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ AÇISINDAN BİR AYI GEÇMESİNE RAĞMEN DEĞİŞTİRDİLER YENİ GELEN ÜRÜN KUSURSUZ TÜM USB LERDE GÖRÜP ÇALIŞIYOR
    arkadaşlar Gigabyte ECO600 Kablosuz Lazer Nano Mouse 1 ay önce hepsi burada dan aldımhttp://www.hepsiburada.com/liste/gigabyte-eco600-kablosuz-lazer-nano-mouse-siyah/productDetails.aspx?productId=bd302148&categoryId=52
    masa üstü sistemime taktım kasa nın önündeki usb port ları nda zaten hiç görmüyor arka da ki anakart taki usb 2.0 veya 3.0 a taktığımda da bazılarında görüyor sadece kırmızılar da görüyor + gördüğü zamanlarda takılma yapıyor (ASUS Z68 KASA CORSAIR T600 )
    mauseyi lap top lara takıyorum görüyor fakat takılma onlarda da oluyor belli bir süre sonra lap top ların kablosuzlarını 2 tane masa üstüme takıyorum taktığım anda hiç bir problem yok anında görüyor ve çalışıyor
    mauseyi garantiye gönderdim ENDEKS bilişim olduğu gibi geri geldi baktım yine aynı problem bu defa direkt endeks bilişim san telefonla irtibat kurup 02165323570 problemin devam ettiğini sorunları anlattım
    ilgili teknik arkadaş mausenin normal olduğunu benim kasa da veya ana kart usb bağlantısında mauseyi görmemesinin normal olduğunu diğer mauseleri görebilir ama bunu mauseyi görmeye bilir bizim yaptığımız test ler de normal diye cevap verdi yani şimdi
    http://forum.donanimhaber.com/m_72399624/tm.htm
    yukarıdaki konuyu okuyunca demekki kalitenin serviste başladığını
    Logitech'in inanılmaz müşteri hizmeti anlayışı başlığı veya çizgi elk gibi bir daha anladım
    benim bu mauseyi masa üstü nde tak gör olarak çalışmamasının normal olduğunu söyleyerek vedalaştık yorum sizler e

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anadolulu1 -- 22 Mart 2013; 10:35:27 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.