Şimdi Ara

## Gigabyte'dan Zalman Soğutmalı GeForce 8800GT ## (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
3.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaşlar tümleşik bir ekran kartını bağımızıyla değiştirebilirmiyiz nasıl yapcaz.?.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Auril

sırf x38 değil intel in hiçbir çipsetinde SLI desteği yok
    hepsi CF

?

amd mi SLI a destek veriyor?

Karıştırmış olmayasın
  • hayır nvidia kendisi veriyor

nforce çipsetli dir SLI destekli board lar
  • Aşırı derecede çirkin.
  • Yarım yaprak olmamış. Tam ve bakır olsa heryeri çok daha iyi olurdu. Ama stok sogutucudan tabiki daha iyi.
  • Şekli sanki Palite benzemiş gibi
  • quote:

Orjinalden alıntı: fx57

## Gigabyte'dan Zalman Soğutmalı GeForce 8800GT ##

Gigabyte'ın kendi tasarımına sahip GeForce 8800GT modeli ortaya çıktı. PCB'de farklılıklar gözlemlenen ve katı kapasitör kullanılan ekran kartının kuşkusuz en dikkat çeken noktası ise kullanılan Zalman üretimini özel soğutma sistemi. Standart soğutmaya nazaran daha iyi soğutma performansı sunan ve daha sessiz çalıştığı ifade edilen ekran kartının saat hızları konusunda şu an için net bir bilgi bulunmuyor. 1ns'lik Qimonda bellek kullanılen ekran kartı üzerinde 512MB GDDR33 bellek yer alıyor. Ekran kartının bir diğer dikkat çeken noktası ise stanadart güç ünitesi yerine 3 fazlı güç ünitesinin kullanılıyor olması gösterilebilir.

Biraz geride kalmışız heralde GDDR33'de çıkmış.

• Ne kadar o/c olur bilinmez ama sessiz olacağı kesin,
    Üzerinde zalman olan 3-4 kart kullandım, fiyatı uygun olursa bunu yine tercih ederim.
  • zalman vf-700 serisi soğutucu kullanmışlar gigabyte'dan alışık olmadığımız bir görüntü oldu sanki bu yoksa ben mi yanlış biliyorum zalman ürünlerini genelde sapphire kullanmıyormuydu

bir de neden ramsink takmamışlar onu anlamadım vf-700 serisinde pasif heatsinkler vardı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BeyazBüyü

zalman vf-700 serisi soğutucu kullanmışlar gigabyte'dan alışık olmadığımız bir görüntü oldu sanki bu yoksa ben mi yanlış biliyorum zalman ürünlerini genelde sapphire kullanmıyormuydu

bir de neden ramsink takmamışlar onu anlamadım vf-700 serisinde pasif heatsinkler vardı.

Gigabyte daha önce de benzer kartlar çıkardı, mesela bir 7900GT var ki dillere destan... 7900GTX hızlarına çok kişi çıkabiliyordu...
  • yepyeni diye sundukları kart bana zımzırtlak gibi geldi one yaw öle ucube gibi, ramlerin 2si boşta kalmış, ramlar kızgın kumlarda gpu serin sularda, ama denedim ekran kartının üzerine bir fanın taze hava üflemesi iyi oluyor tam yükte 10-15 derece falan oynuyor sıcaklık, gerçi kasaya da bağlı tabi...
  • quote:

Orjinalden alıntı: saidakkas

3 fazlı diye çevrilen kelimenin orjinali ne?
    elektronikte faz farklı bir kavram,
    hele böyle dijital cihazların beslemesinde kullanıldığını görmedim,

3 fazlı güç beslemesi daha az ısınıyormuş, palit bu modelde 8800 GT de 3 fazlı kullacaktı ama ne yaptı bilmiyorum.
  • bendede bu zalman fanlı gigabyte 7900gs var.Gerçekten çok güzel boşta 43 derece .kasam küçük olmasına karşın.

## Gigabyte'dan Zalman Soğutmalı GeForce 8800GT ##
  • cok çirkin bir görüntü. -1 beğenmedim.7xxx serisinde zalman fan kullanılan kartların oc degerleri yuksek oluyordu bakalım kokusu cıkar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ugacomtr

3 fazlı güç sistemi iyi overclock yapmanızı sağlıyor. ramlere heatsink alabilirsiniz 10 ytl ye satılıyor orta kaliteler... Saygılar

10 ytl ye satılıyorda, kartın orjinalinde yoksa yapıştırıldığı anda garantiyi bozar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: KanKoKan

quote:

Orjinalden alıntı: ugacomtr

3 fazlı güç sistemi iyi overclock yapmanızı sağlıyor. ramlere heatsink alabilirsiniz 10 ytl ye satılıyor orta kaliteler... Saygılar

10 ytl ye satılıyorda, kartın orjinalinde yoksa yapıştırıldığı anda garantiyi bozar.

geri dönüşü vardır elbet.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.