Şimdi Ara

GIGABYTE 970A-UD3 Anakart nasıldır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
4.388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.vatanbilgisayar.com/anakart/gigabyte-ga-970a-ud3-970a-ud3-amd-970sb950-am3+-ddr3-2000mhz-(oc)-usb-30-sata-30-anakart/productdetails.aspx?I_ID=63232

bu kart hakındaki düşünceleriniz nedir arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mziya51 -- 26 Kasım 2012; 19:10:04 >

• Konu Başlığını '' Gigabyte 970A-UD3 AMD Anakart '' ile Değiştirmen Daha Uygundur.
  • AMD nni yeni FX 2 İşlemcilerini de destekleyen güzel bir karttır. İnidirimde 180 Liraydı alıanabilir bence.
  • bazıları sorunlu usb 3 denetleyicisi var diyorlar da o bakımdan sorayım bi dedim
  • bana göre amd chipsetli ankartlar fazla iyi değil ama gigabyte iyi bir marka ud3 değilde ud5 olsa güzel olurdu
  • aradaki fark nedir ki üstelik f/p anakart diye aldım ve ud 5 yoktu yanılmıyorsam :S
  • pek bi bilgide bulamadım nette kullananlar memnun mu acaba???????
  • sen bu anakartı aldın mı
  • evet siparişi verdim vatana
  • Güzel kart aldın hayırlı olsun.
  • tşk ederim sistem hakkında da bi yorum yaparsanız sevinirim

GIGABYTE 970A-UD3 Anakart nasıldır?
  • Sistem çok güzel olmuş hayırlı olsun anakarta gelincede Gigabyte iyi bir markadır.Aklınızda soru işareti kalmasın.
  • Arkadaşların bazıları sorunlu olduğunu söyledilerde o bakımdan içim rahat etmedi
    bilenlerden yardım istedim tşk ederim hepinize
  • yok sorunsuz dur içiniz rahat olsun tercih sizin ama intel i5 serisinden alsaydın daha iyi olurdu
  • intel sevmiyorum çok uçuk fiyata değesiz ürünleri var tabi bu benim kararım

AMD f/p olarak iyi er konuda performanslı da inşallah pişman olmayız

ama ilk defa radeon e kartı kullanacam pişman olmam umarım nvidia kullandım hep

ya da kullandırdım.
  • o hooo radeon ekran kartları nvidia ya 5 çeker bak sana sunu diyim işlemcide inteli ekran kartında %100 amd radeon tercih ederim nvidiaya hiç bakmam bile ama intelede fena laf ettina intel pahalı olabilir ama amd nin çoğu işlemcisinden daha üstündür oyun konusunda

http://thgtr.com/oyunlar-icin-200-alti-islemci-secimi#axzz2Cy58xK31
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

Güzel kart aldın hayırlı olsun.

katılıyorum
  • hayırlı olsun
    6200 işlemci ile bu anakartı alsaydın daha iyi olurdu
    işlemci TDP 125W, anakartın faz sayısı fazla
    http://www.vatanbilgisayar.com/Anakart/gigabyte-ga-990xa-ud3-990xa-ud3-amd-990xsb950-am3+-ddr3-2000mhz-(oc)-sata-30-usb-30-anakart/productdetails.aspx?I_ID=55948
  • fx 8xxx serisi bir işlemci alsaydım o kartı almayı düşünüyordum ama malum nakit sıkıntısı olduğu için
    yapabileceğim en f/p sistem anakartını aldım
    umarım sorun çıkarmaz gıgabyte a güvenirim
  • ben ilk once bu karti dusundum pazar gunu toplicagim pc icin sonravalmisken bir kere hesabi asus m97 evo modelini.dusundum ama 100 tl gibi fark var acaba bunu mu alsam yoksa evo mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.