Şimdi Ara

GIGA-BYTE G-Smart i 120 alan varmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
228
Cevap
0
Favori
19.455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar GIGA-BYTE G-Smart i 120 satışa çıkmış alan varmı acaba. cihaz hakkında biraz görüş ve bilgi alalım.

• ben de hp 6815 ile smart i120 arasında kaldım yardım edecek arkadaş var mı
  • Cihaz Satılıyor mu ? Fiyatı nedir? Garanti olayı nasıldır?
  • slm arkadaşlar internet üzerinden degil magazada satılan yer varmı bakıp incelemek için...
  • bu cihazla bende ilgileniyorum arkadaşlar lütfen görüşlerinizi burdan payalaşırmısınız
  • galiba hiç alan ve inceleyen yok
  • arkadaşlar cihaz daha satışa cıkmamış genccell görüştüm cumartesi yada pazartesi satısda dedi yanında navturk ve gps verilecek fiyat 999+kvd usd saygılar...
  • weblebi.com dada ilanı var ama navturk ve gps den bahsetmemiş
    http://www.weblebi.com/Default.aspx?Pt=13&Cid=haMZTSYl61OIinu0hvWkEg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetcee -- 26 Ocak 2007; 13:30:41 >
  • weblebi'de 1500 ytl civarı en ucuz orası galiba
  • yanında gps + navturk verilmiyor sanırım =(
  • navturk yok benim de bildigim kaç aydır bekliyorum adam gibi reviewları internette bulamadım ama yavaş yavaş çıkar herhalde. Ayın şekilde bende yakınmdan görmek istiyorum herhalde forumda daha alan da yok. internette de en ucuz fiyat weblebi de.
  • bu hafta içinde satışa çıkacakmış...fiyatıda 999$+kdv
    navturk yüklüyorlarmış galiba..gps de vericeklermiş...bt mi sd mi bilemiyorum...
    sanırım webden alıpta kullanan yok forumda ?
  • evet yok galba.
    hocam nerden duydun bunu eğer dediğin gibi gps te oluyorsa fiyatıda iyi gibi olur ama vermezlerse fiyat fazla bence.
  • bgn aradım gençcell'i öyle dedi adam.
    navturk yükleniyor vs dedi..
    gps dahili olmadığına göre btooth mu yoksa sd mi verecekler acaba..?
    evet eğer gps olmazsa fiyat gerçekten çok fazla..
    ama hepsiburada.com 'da fln 899$+kdv ye satıyorlar
    yani 100$ gps ve navturk için alıyorlar..eğer öyleyse tabi gerçekten fiyatı.
    bnce 899$+kdv de fazla o alet için...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b.s.o.d -- 29 Ocak 2007; 19:11:13 >
  • firma navigasyon yüklemesi yapıyormuş önümüzdeki hafta satışa çıkacakmış.
  • bi bu hafta satışa çıkacak diyorlar , şimdi haftaya...

haftaya aradığımızda da bir sonraki hafta derler...bu böle gider.....asus beklemeye benzer..
  • iyide sitelerde görünüyor stokta nasıl hafta çıkıcak anlamadım. Ayrıca pek ilgi yok galba bu cihaza.
  • navturk'u nasıl yüklediklerini bile anlamış değilim?..(haftaya ertelemelerinin sebebi bu)
    evet pek ilgi yok...
  • hepsiburada ya baktım stokta gözüken ürün şimdi kaldırmışlar 12.2.2007 de stoklarda olacaktır diyor. Bakalım ne olacak ama fiyat aşırı bence.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.