Şimdi Ara

Generation Zero Nasıl Oyun? Beraber Oynanır mı Sizce?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu oyunu açıkcası çok beğendim atmosferi, hayatta kalma ve loot sistemi, muhteşem grafikleri, robot kıyameti, ilgi çekici hikayesi, kocaman haritası ve araştırılması gereken tonla yer!!! The Long Dark’ın Shooter ağırlıklı bir tarzını herzaman hayal ederdim bu oyun buna en çok yaklaşan oyun oldu kaç gündür aklımdan çıkmıyor ama yinede olumsuz yorum da çok steam’de. Sizce nasıl oyun oynayan var mı? Ayrıca beraber oynayabileceğimiz biri çıkar mı eğer güzelse oyun???

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Oynamadım ama baya araştırdım.

Anladığım kadarıyla oyunun içeriği boş. Tek olumlu tarafı vuruş hissi iyiymiş. Atmosfer, grafikler gördüğün gibi zaten. Just cause 3 oyun motorunun aynısı.

Avalanche studios maalesef rage 2 için jc4 ve bu oyunu harcamış. İlerde büyük indirim görünce alınabilir bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheNewAtilla kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam benimde gördüğüm oydu zaten içerik olarak çok boş ve hikaye anlatımı sadece bulduğun Notlar üzerinden yürüyen yetersiz seviyede olduğunu görüyorum. Harbiden de yazık hayallerimi süsleyen bir oyun olmaya çok yaklaşmıştı halbuki!!! Belki ileride eklentiler, güzel görevler ve hikaye anlatımında daha güzel şeyler eklenebilir! Şuan zaten erken erişimde deniyor oyuna muhakkak güzelleştirirler diye umuyorum hayırlısı! Biraz daha bekleyelim bakalım!!!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Erken erişimde değil hocam full hali bu.

Ha gelişir mi bilemem

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha önce söylemiştim ama buradan da söyleyeyim, özellikle bu tarz oyunlardan uzak durun arkadaşlar paranıza yazık.
  • Ben oyunu denedim, aslında potansiyeli çok yüksekmiş.
    Grafikleri çok akıcı ve çok güzel.
    Ancak oyunun içini yeteri kadar dolduramamışlar hikaye ve içerik anlamında.
    Zaten herkes bundan şikayetçi yoksa çok güzel bir oyun olabilirmiş.

Şu ara The division 2 oynuyorum gayet keyif veriyor, casual oynasanızda hardcore oynasanızda oldukça keyifi.
  • Merhaba,
    Oyunu bende deneyimledim ve belli bir süreden sonra birbirinin aynısı görevler verdi. Hikaye kısmı deseniz çok basit geldi bana.
    Loot kısmı ise tamamen mermi lootlama üzerine her yerden mermi çıkıyor.
    Bence oyunu oynamak isteyenler çok da gaza gelmesin oyunun geleceği için çok fazla birşey yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.