Şimdi Ara

general mobile ekran görüntüsü gitti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar general mobile telefonumun bir anda ekran görüntüsü gitti dokunmatik çalışıyor bastıgımda bir yerlere giriyor ama ekranda görüntü yok. sebebi ne olabilir bir arkadasım ekran ışıkları patlamıstır gibi bişey soyledi ama bilmiyorum. tuş kilidi falan açtıgımı hissedebiliyorum titriyor rastgele basıp program açıyorum ve orta tusa basıp salladıgımda kapanıyor yani tel titriyor ama görüntü yokk . ekranın degişmesi gerekirmi ufak bişey halledilebilirmi..

• geçmiş olsun bu gün benim ekrandada 5 tane çaprazlamasına kalın çizgi olustu bundan öncede iki tane beyaz leke oluşmuştu elimdeyken havaya uçar diye korkar oldum sanırım garantiye verip ekranı değiştireceğim sende aynını yap

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fthh... kullanıcısına yanıt
    Ekran Sorunlu Gibi
  • aynı sorun benim başıma geldi telpaya gönderdim garantiden ekran değişimi yaptılar.
  • benim başıma da geldi media marktan almıştım oraya götürdüm, 6 gün içinde geldi ekran panelini komple değiştirip yenisini takmışlar. Sıkıntı yapmana gerek yok bence.
  • bi ücret falan talep etmezler degilmi.. bide para vermeyelim gönderdim garantiye de ekran dan dolayı kullanıcı hatası çıkarmazlar inşş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.