Şimdi Ara

General Mobile E - Tab [Ana Konu] [Güncel Root Yöntemi] [Garantiye Verme] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.590
Cevap
52
Favori
300.539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aslında cihazı sıfırlayıp hiç bir güncelleme almamasını sağlarsak işi çözeriz bence
    şu anlık root atmak pek istemiyorum.Bakalım ne olucak:
  • Kardeşimde e-Tab 4 var, Cuma günü durup dururken WLAN'a bağlanamaz oldu. Normalde evde WLAN olduğundan hep bağlı kalıyordu zaten. Cuma günü okuldan geldi kardeşim ve WLAN'a bağlanamıyor. Kapatıp açtım, ne denediysem olmadı. Cihaz Yönetimi sayfasından WLAN şifresi silip tekrar girdim ama tık yok. Telefonum görüyor WLAN'ı ve direk bağlanıyor hiç sıkıntı yok ama nedense tablet girmiyor.

Bu sorunla karşılaşan ve çözen var mı?
    Çözümü yoksa sıfırlatacaz artık.
  • Tüm uygulamaların olduğu yere gel yukardan widgetler de ordan ayarlar kısayolunu masa üstüne taşı gelen pencereden kablosuz de oradan girmeyi dene

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bir şey keşfettim ayarardan uygulamalara girdim oradan tümüne geçtim.oradan kafamı esen şeyleri duduruyum dedim
    Market geri bildirim aracı diye bir şey var onu durdurup devre dışı bırajtım .sonra twitteri indirdik yüklendikten hemen sonra o geri bildirim aracı aktif oldu ve uygulama silindi onu kapatmayı başarirsak her seti yükleriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NightHunterTR -- 5 Nisan 2014; 19:33:35 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardes yuklenmeyen uygulamaları yuklemeyi buldum.
    Oncelikle tablete kurdugumuzda silinen bir uygulamayi(ben puffin browserde denedim)yukluyoruz ve hayliyle tablete yuklenmiyor.daha sonra tekrar google playden uygulamayi indirme yerine geliyoruz ve bu sefer yukle yerinde etkinleştir secenegi gozukucek.ona tikladigimizda artik uygulama cihazimizda bulunmaktadir.ins yardimci olmusumdur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tasdemir01 T kullanıcısına yanıt
    Valla kardeş senin dediğin hiç bir şeyi yapmadım tableti öğlenden beri kurcalıyorum ne yaptım bilmiyorum en son kitlendi fln 5-6 kez yeniden başlatmak zorunda kaldım
    şuan herşey yükleniyor.

edit yine gitti uygulamalr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NightHunterTR -- 5 Nisan 2014; 21:28:49 >

• Bilmiyorum valla su anda hersey yuklu bende silinme felanda yok su anlik.

• quote:

Orijinalden alıntı: tasdemir01

Bilmiyorum valla su anda hersey yuklu bende silinme felanda yok su anlik.

şimdi senin dediğn şeyi de denedim ilk yüklenmiyor sonra ana menüye geliyom google play store ye girip tekrar uygulamaya geldiğimde ise yine yükle seçeneği geliyor hep aynı şey oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NightHunterTR -- 5 Nisan 2014; 21:46:07 >
  • Şuan ani bir kararla tableti fabrika ayarlarına sıfırla dedim.Şuan kapandı siliniyor diyor hayırlısı bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: 37memo

Tüm uygulamaların olduğu yere gel yukardan widgetler de ordan ayarlar kısayolunu masa üstüne taşı gelen pencereden kablosuz de oradan girmeyi dene

Oradan giriş yapıyorum sürekli bağlanıyor yazıyor ama bağlantı gerçekleşmiyor. Arada "Kaydedildi güvenliği WEP ile sağlanıyor" yazıyor ama sonra tekrar bağlanıyor yazıyor. yani hala bağlanamıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muyguc

arkadaşlar araştırmalarım sonucu root işlemi için şu basamakları buldum elemanın biri yaptığını söylüyor ve sırasıyla şunları yapmış

1.tablet güncel ise fabrika ayarlarına döndüreceğiz.

2.pilin azalıp uyarı vermesi bekliyeceğiz(vermesse şarza çıkarıp takın)

3.Kesinlikle internete bağlanmayacağız güncelleme alırsa 1. adımdan başlatmammız gerekecek

4.pil uyarı verince pil kullanımı seçeneğini seçip ayarlara gireceğiz ordan tablet hakkında bölümüne gelip derleme numarasına 8 kez bastıktan sonra geliştirici seçeneklerine girip usb hata ayıklama modunu aktif edeceğiz

5.bilgisayarımıza mobogenie pc ve srs root programları kuracağız

6. srs root ile tableti rootlayıpişlem bitince mobogenieden uninstall stock apps seçip Cihaz Yöneticisi, Güncelleyici, EBA SSO kaldıracağız

7.srs roota gelip unroot apacağız artık tabletiniz tamamen size aittir kısıtlaması yoktur vpn programı olarak DNSet öneririm.

ne diyosunuz yorumlarınızı bekliyorum

Bu yöntem ile root attım.

Cihaz Yöneticisi, Güncelleyici, EBA SSO Bunları kaldırdım. Root'u geri aldım. Şu anda cihaz tamamen sınırsız olarak kullanımda. Bu arkadaşın yöntemini tavsiye ederim.

Bu arada ben Root işleminide Mobogenie ile yaptım.

@fatihcan50 Yukarıda ki yöntem ardından altı çizili olarak gösterdiğim uygulamaları tabletten kaldır mobogenie programı ile. kernel sorunu ortadan kalkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Treth -- 6 Nisan 2014; 0:30:37 >

• slm, "cihazın kernel bütünlüğü bozuldu" sorunu nasıl çözdünüz, her açılışta kullanıcı ve şifre istiyor.

• internet bağlantısı bazen cok yavaş bazen cok hızlı.buna bi çözüm varmı ? ben vpn unlimited kullanıyorum iyi gibi ama bazen sorun cıkartıyor . öneriniz ?
  • Ben önceden zaten kurmuştum wifi direct programı allahtan o duruyo şuan

Bir de root atınca kitleniyomuş söylentisi var bizim okulda bir problem oluyor mu?
  • Arkadaşlar Günceleme Derken Benim Tablete Günceleme Geldikten Sonra Zaten Herşey Serbest Oldu Güncelemeden Sonra Bluetooth açıldı mesela
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanesnn

Ben önceden zaten kurmuştum wifi direct programı allahtan o duruyo şuan

Bir de root atınca kitleniyomuş söylentisi var bizim okulda bir problem oluyor mu?

Rootu Yanlış veya Bazen İstisnalar Oluyor Tablet Elinde Kalabiliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihcan50

slm, "cihazın kernel bütünlüğü bozuldu" sorunu nasıl çözdünüz, her açılışta kullanıcı ve şifre istiyor.

Fabrika Ayarlarına Çevir

Ayarlar > Yedekle Ve Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Çevir
  • quote:

Orijinalden alıntı: HoLyZz!

quote:

Orijinalden alıntı: 37memo

Tüm uygulamaların olduğu yere gel yukardan widgetler de ordan ayarlar kısayolunu masa üstüne taşı gelen pencereden kablosuz de oradan girmeyi dene

Oradan giriş yapıyorum sürekli bağlanıyor yazıyor ama bağlantı gerçekleşmiyor. Arada "Kaydedildi güvenliği WEP ile sağlanıyor" yazıyor ama sonra tekrar bağlanıyor yazıyor. yani hala bağlanamıyor.

Kardeşim Benim Telefon Hem Komşunun Ağına Hemde Bizim Ağa Bağlanıyor Fakat Tablet Sadece Komşunun Ağına Bağlanıyor Aynen Seninki Gibi Kaydedildi Yazıyor Bir Başka Bir Ağda Denermisin
  • Beyler Ben 2 Gün Önce Bir Oyun İndirmiştim Bu Oyunda Diğer Oyunlar Gibi Uygulamalarımın Durduğu Yere Gelmemişti Silindi Zanetim Ayaralardan Uygulamalara Girdim Ve O Uygulamamı Bulup Verileri Temizledikten Sonra Ortaya Çıkardım Deneyin Bir İstersizin
  • Beyler Belki Tabletlerimizde Bulunan Bazı Uygulamalar Buna Etki Ediyorsa

Bende Advanced Mobil Care, Clean Master , Battery Doctor , Es Dosya Yöneticisi Var Siz Bu Uygulamaları Kurup Kullanın Bir Sonuca Bakalım
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.