Şimdi Ara

*** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ *** (2762. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56.566
Cevap
334
Favori
3.370.604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27602761276227632764
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler yeterli alan yok hatasının çözümü repartition dur. Forumda araştırın bulursunuz. Saygılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler general mobile android one var babamda

acil durum çağrısı çıkıyor var mıdır çözümü? hattı çıkarsak dahi öyle
  • arkadaşlar telefon için parça alacağız fakat e1 mi,e2,mi,e3 mü dediler.bunu nerden öğreniyoruz?
  • Arkadaşlar telefonun ekranı kırıldı 1 buçuk sene önce telpada 180 yaptırmıştım.telefoncu 130 TL fiyat verdi telpada su an ne kadar bilen varmı

• fbı1907 F kullanıcısına yanıt
    http://www.telpa.com/include/asp/yedek_parca_ucretleri.asp

Burada 180 TL gözüküyor

• Arkadaşlar 4GB Jelly en güncel sürümü kullaniyor babam. Engineering Mode'de yazi tipi boyutuyla ilgili bir şeyler kariştirmiştim. Şimdi ayarlar / ekran bölümünü acmiyor. Ne yapabiliriz?

• Yurtdisindan gm discowery icin batarya ve komple ekran bulma konusunda yardimci olurmusunuz link verirmisiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonu bir sebepten servise verdim. Formatladılar. Ancak eski sürümle geldi ve kitkat'a yükseltemiyorum. 4.2.a için son sürüm yüklü diyor hep. Ne yapacağım?

*Şarja takılmayın, doluyken de denediğimde aynı hatayı veriyor.
     *** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ ***
  • quote:

Orijinalden alıntı: USHAKA

Telefonu bir sebepten servise verdim. Formatladılar. Ancak eski sürümle geldi ve kitkat'a yükseltemiyorum. 4.2.a için son sürüm yüklü diyor hep. Ne yapacağım?

*Şarja takılmayın, doluyken de denediğimde aynı hatayı veriyor.
     *** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ ***

Ben şu videodan yapmıştım,

https://www.youtube.com/watch?v=nWuiy8teVGo

Gördüğüm yerlerde hep bu preloader tikini kaldırın diyorlar. Preloader yanındaki tiki kaldırıp yapıyorum, bir sorun olmuyor. Eğer bu videodakine göre yaparsanız yükleme yerini değiştirmeyin bazı dosyalarda hata veriyordu yanlış hatırlamıyorsam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RoBiN* -- 22 Ağustos 2015; 21:15:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 35ben35

arkadaşlar telefon için parça alacağız fakat e1 mi,e2,mi,e3 mü dediler.bunu nerden öğreniyoruz?

arkadaşlar yok mu yardımcı olacak?telefonun e1 mi,e2,mi,e3 mü olduğunu nereden anlıyoruz? diye sormuştum telefonun kapağının iç kısmında yada pilin altındaki etikette yazıyormuş sanırım ben bulamadım.telefonunda böyle bir yazıya rastlayan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoBiN*

http://www.telpa.com/include/asp/yedek_parca_ucretleri.asp

Burada 180 TL gözüküyor

130a telefoncuda değiştirdim ekranı teşekkürler.

• 35ben35 kullanıcısına yanıt
    Baktım ama bir şey bulamadım

• quote:

quote:

arkadaşlar telefon için parça alacağız fakat e1 mi,e2,mi,e3 mü dediler.bunu nerden öğreniyoruz?

arkadaşlar yok mu yardımcı olacak?telefonun e1 mi,e2,mi,e3 mü olduğunu nereden anlıyoruz? diye sormuştum telefonun kapağının iç kısmında yada pilin altındaki etikette yazıyormuş sanırım ben bulamadım.telefonunda böyle bir yazıya rastlayan var mı?

Kapakta, bataryanin altında vs. boyle birşey bulamazsaniz. Discovery,Gioone markasinin Elife E3 adli modelinin klonudur. O yüzden aramalarinizi "elife e3" seklinde yapiniz.

• quote:

Baktım ama bir şey bulamadım

teşekkür ederim arkadaşlar.parçayı internetten aldık ödemesini yaptık gönderecekler fakat ısrarla bunu soruyorlar pazartesi de kargolamaları gerekiyor.biz hala cevap veremedik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 35ben35 -- 23 Ağustos 2015; 11:13:14 >
  • Arkadaş, GM discovery ilk parti 4 gb bir telefonum var. Sürümü 4.2.1. Telefon rootlu. Şimdiye kadar çıkan sorun sıfır. Memnunum ancak neden forum içerisinde linklenmiş videoları açamıyorum. Flash playeri kaldırıp yeniden kurdum yine olmadı.Kafayı takmış durumdayım. Bu işin çözümü yoksa söyleyin de uğraşmayayım. Yoksa telefon elimde kalacak.

Selamlar.
  • Ayarlardan depolamaya girince sistem kapasitesi, telefon kapasitesi bölümleri var. Telefonu formatla diye de bir şey var. Formatla dersem silinen ne olur?

• quote:

Orijinalden alıntı: yalnizca

Ayarlardan depolamaya girince sistem kapasitesi, telefon kapasitesi bölümleri var. Telefonu formatla diye de bir şey var. Formatla dersem silinen ne olur?

Telefon hafizasindaki uygulamalar,resimler,muzikler,telefon hafizasina kayitli numaralar,smsler vs

Hafiza karti ve sim kart disinda ne varsa siler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onat

Arkadaş, GM discovery ilk parti 4 gb bir telefonum var. Sürümü 4.2.1. Telefon rootlu. Şimdiye kadar çıkan sorun sıfır. Memnunum ancak neden forum içerisinde linklenmiş videoları açamıyorum. Flash playeri kaldırıp yeniden kurdum yine olmadı.Kafayı takmış durumdayım. Bu işin çözümü yoksa söyleyin de uğraşmayayım. Yoksa telefon elimde kalacak.

Selamlar.

Link verirseniz bi bakiyim acaba bende de mi oyle

• quote:

quote:

Arkadaş, GM discovery ilk parti 4 gb bir telefonum var. Sürümü 4.2.1. Telefon rootlu. Şimdiye kadar çıkan sorun sıfır. Memnunum ancak neden forum içerisinde linklenmiş videoları açamıyorum. Flash playeri kaldırıp yeniden kurdum yine olmadı.Kafayı takmış durumdayım. Bu işin çözümü yoksa söyleyin de uğraşmayayım. Yoksa telefon elimde kalacak.

Selamlar.

Örnek açısından bunu veriyorum. You tube ait hiç bir link açılmıyor. Yanlış anlaşılmasın bu forum içerisindeki linkler açılmıyor. You tube uygulamasına girdiğim de sorun yok.

https://www.youtube.com/watch?v=bZBsdjcJohY
  • quote:

quote:

quote:

Selamlar.

Örnek açısından bunu veriyorum. You tube ait hiç bir link açılmıyor. Yanlış anlaşılmasın bu forum içerisindeki linkler açılmıyor. You tube uygulamasına girdiğim de sorun yok.

https://www.youtube.com/watch?v=bZBsdjcJohY

Hocam Chrome kullaniyorum,verdiginiz link aciliyor?

Siz standart tarayici ile mi deniyorsunuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 27602761276227632764
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.