Şimdi Ara

*** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ *** (2601. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
56.566
Cevap
332
Favori
3.370.841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25992600260126022603
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Df329tRHdcVa7

@agtr Beni neden mention'ladınız Doğrudur millet telefonu elinden çıkarmak istiyor, uzun süre kullanılacak, sağlam bir telefon değil üstelik yeni telefonlar da çıkmaya başladı. Sıfırı alınmaz zaten artık bu telefonun, 700 tl'ye çok daha iyileri var

Eşim için tel bakıyorum hangi modeller alınabilir 700 civarina tavsiyeleriniz neler olur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperd82

quote:

Orijinalden alıntı: Df329tRHdcVa7

@agtr Beni neden mention'ladınız Doğrudur millet telefonu elinden çıkarmak istiyor, uzun süre kullanılacak, sağlam bir telefon değil üstelik yeni telefonlar da çıkmaya başladı. Sıfırı alınmaz zaten artık bu telefonun, 700 tl'ye çok daha iyileri var

Eşim için tel bakıyorum hangi modeller alınabilir 700 civarina tavsiyeleriniz neler olur?

bende beyaz nokta yüzünden değiştireceğim.benim bildiğim moto g var.başka şeyler varsa bende öğreneyim.bu telefonu garantiden iade edince bir daha da gm almam.ben ilk başta sadece benim telefon problemli sanmıştım ama bu durumda pek çok telefon varmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: meliii

http://www.cihanblog.com/google-play-yeterli-hafiza-yok-sorunu-cozuldu.html sorununun çözümü bu olsa gerek

Uygulama yükleyemiyorum ki clean master i indirebileyim...
  • Bende gm 4 gb telefonumu 450 TL ye sattim bugun.

• melek.baser M kullanıcısına yanıt
    ayarlar-uygulamalar-tümü-google play-devre dışı bırak-güncellemeleri kaldır
    deneyebilirsiniz
  • Wifi sorunum var.Dibimdaki internete girmiyor.Format at gibi karlarla gelmeyin GM pismanliktir format attigim halde sorunlar çözülmüyor.Teknik olarak o kadar kötüler ki tek tavsiyeleri mobil destekten tek yardimlari format önermek her türlu soruna ve duzelmezsede garantiye yollayin diyorlar.

• Arkadaşlar benim telefonumun usb soketi şarj etmiyor etse bile cok zor yapılıyor. Bu sorun aniden oldu. Bunu yaşayan arkadaşlar illa vardır. Ben garantiye gondermek istiyorum. Fakat bu işlemler nasıl sürüyor? Bu garanti bana kullanici hatasi diye ucret alirmi? Kac gunde teslim olur ? ucret alirlarsa kac para alirlar? Genel olarak sormaya calistigim garanti bana herhangi bi sorun cikarirmi? Daha once yasayan arkadaslar varsa bana yardimci olabilir mi ?

• Bildirim Işığı sürekli yanıyor. Kapatmanın yolunu bilen...

• quote:

Orijinalden alıntı: SenJi

Wifi sorunum var.Dibimdaki internete girmiyor.Format at gibi karlarla gelmeyin GM pismanliktir format attigim halde sorunlar çözülmüyor.Teknik olarak o kadar kötüler ki tek tavsiyeleri mobil destekten tek yardimlari format önermek her türlu soruna ve duzelmezsede garantiye yollayin diyorlar.

WEP ya da WPA ya da WPA2 güvenlik çeşitlerini değiştirmeyi deneyin modemden. Olmuyorsa cihaz sorunludur gönderin garantiye.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • melek.baser M kullanıcısına yanıt
    Chrome kullanıyorsanız geçmişi temizleyin 60-70 MB yer boşalıyor.bende de ayni sorun vardı bu şekilde 7gulamalari guncelledim.

• quote:

Orijinalden alıntı: O.M.F.

Kitkat beta sürümü çıktı eyvallah ama

Artık bi Kitkat ALFA sürümüde çıksa be GENERAL MOBİLE

Alpha betadan da daha geride olan ve çok sorunlu sürümlere verilen isimdir hocam. Bence istemeyin

• arkadaşlar telefonda kişileri bir gruba toplayıp yalnızca bu kişiler için çağrı engelleme yapabilir miyiz ? yani bizi aradıklarında meşgul çalsın.

birde bazen arama yaptığımda çok kötü bir hışırtı çıkıyor ne söylendiği anlaşılmıyor. kapatıp tekrar aradığımda ise telefon normale dönüp çalışıyor. aynı sorunu yaşayan oldu mu ?
  • merhaba arkdaşlar acil bir şey soracagım. benim telefonun ekranda beyaz noktalar çıktı o sebeple servise gönderecegim. cihaz rootlu ve romluydu . garantide sıkıntı çıkar diye rootsuz orjinal stock rom a döndüm. şuan her şey normal görünüyor. fakat kafama bir şey takıldı. ses açma tuşu + açma kapama tuşuyla beraber cihazı açınca gelen turuncu renk orjinal recoveryın ilk anında "komut yok" diye bir uyarı geliyor. daha sonra açma kapama tuşuna dokunca recovery menü seçenekleri çıkıyor.
    sizde de aynısını yapınca recovery ekranında, ortası ünlem olan android robotu altında '' komut yok uyarısı" geliyor mu?
    cihaz servise gidecegi için her şeyin orjinal olmasını istiyorum. bir zahmet bakıverirmisiniz??
    şimdi servsie gittiginde bu cihaz oynanmış diye bahane bulup garanti dışı kalmasın cihaz

gelen ilk ekran bu :

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muxo -- 24 Ağustos 2014; 23:03:28 >
  • muxo kullanıcısına yanıt
    Orjinali de böyle, sorun yok yani.
  • Alfa Beta....

Gama sürüm diye bişi varmı ?
  • ur4nyum kullanıcısına yanıt
    40 TL ücret alıyorlar. Bulunduğunuz yere göre teslim süresi değişebiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmet_alp

Alfa Beta....

Gama sürüm diye bişi varmı ?

Gammayi bilmiyorum. Belki stabil sürüm olarak geçiyordur

• arkadaşlar ekran kırıldı, dokunmatik filan çalışmıyor. telefon çalışıyor. teknik servis ne kadara değiştiriyor? teknik serviste değiştirirsek garanti bozulmaz değil mi?

telefoncularda ne kadar ücret istiyorlar? yardımcı olursanız ve yönlendirirseniz sevinirim. şehir antalya. serdar elektronik diye bir yerde gözüküyor telpa servisi ama telefon açılmıyor bu arada.
  • Syn adivar
    Ben 2 haftada 2 tane ekran degiştirdim

1. Ekranı bayramdan 1 gün önce arkacepte kırıldı İstanbul Ana servis 160=170 lira para istedi... Bayram dolayısıyla beklememek için telefocu birine yaptırdım 180 liraya. dokunmatik kırılmış tı 150 liraya da vardı

2. Yi elimde kırıldı internet é girerken bu defa iç ekran sag köşeden aşağıdan yukarıya kadar yarım Cm dokunmatik sağlamdı bende gitti gidiyor dan 109 liraya 1 ekran aldım kendim taktım telefoncuda taktıkları ekrandan daha iyi cıktı...
    Balıkesir deki telpa Servisi 180 lira istiyor peşin bizim garanti gitti sonuçta

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fotoğraf çekiminde acil yardım lütfen, yoksa kırıp atacağım bu telefonu...

fotoğraf çekerken çekme tuşuna basstıktan sonra fotoğrafı saniyeler sonra yakalıyor çekmek istediğim an kaçıyor, ve hareketli birşey çekerken mesela çimde koşan bir çocuk; bacağın bi kısmı geride, dizden itibaren bir kısmı ilerde, arasından çimler gözüküyor gibi saçma fotoğraflar çekiyor. herhangi bir ayarı yada düzelteceğim bi program varmı...
    yardımlarınızı bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karayel1984 -- 25 Ağustos 2014; 14:21:14 >
  • 
Sayfa: önceki 25992600260126022603
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.