Şimdi Ara

General Mobile Discovery 3.Günden Bozuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sıfır aldım 3.gün yani bugun bozuldu :) yolladım servise,dead trigger oynuyordum hiç kasma vs birşey yoktu,bi yere tıkladım dondu kaldı ekran kastı sonra bozuldu bir daha acılmadı,sarja vs hiç birşeye tepki vermedi hard formata tepki vermedi sizce telpa sıfırını mı verir yazılımsalsa yazılımını mı değiştirir.
     General Mobile Discovery 3.Günden Bozuldu

• Değişim talebinde bulunmalısın eğer bulunmadıysan.
  • HOCaM GEÇMİŞ OLsUN BEN DE GENERAL MOBİLE ALMAYI DÜŞÜNÜYORDUM ŞİMDİ İÇİME BİR KURT DÜŞTÜ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thomas A. Anderson

Değişim talebinde bulunmalısın eğer bulunmadıysan.

nereye bulunacağım telpaya gönderdim işte,aldgım firmadan?
  • Almayın bekleyin. Daha iyi alternatifleri çıkacak zopo gibi, adamlar kaç aydır 2'yi çıkaracak diye bekliyoruz, bekleyene kadar Discovery 1'in stoklarını bitirdiler. Zopo'nun garanti durumu nasıl olur bilemem ama GMD'nin de o kadar iyi olduğu söylenemez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Int32.Parse

Almayın bekleyin. Daha iyi alternatifleri çıkacak zopo gibi, adamlar kaç aydır 2'yi çıkaracak diye bekliyoruz, bekleyene kadar Discovery 1'in stoklarını bitirdiler. Zopo'nun garanti durumu nasıl olur bilemem ama GMD'nin de o kadar iyi olduğu söylenemez.

zopo nedir arkadaş, ya anlamadım imeisini felan da kaydetmedim bi tek benim ki yeni parti ürünlerdendi,ahizenin üstünde yeni parti mallarda general mobile yazıyo eskilerinde bu ibare yok,cok sıkıldım,sacma sapan bi durum bu,acaba ne olur sıkıntımı giderirler mi,telefonunun yenisimi gelir onumu yaparlar anlamadım, bilgisi olan arkadaslar lütfen yardımcı olun.
  • berkan74 B kullanıcısına yanıt
    Yazılım hatası sonuçta senin telefona bir müdahalen olmamış. Yeniden romlar gönderirler. Yenisini göndermezler, donanımsal sorun olsaydı gönderirlerdi fakat yazılımsal. (aslında donanımsal da olabilir işlemcide falan. Ufff herşey birbirine girdi adamlar bulur çaresini boşver.)
  • quote:

Yazılım hatası sonuçta senin telefona bir müdahalen olmamış. Yeniden romlar gönderirler. Yenisini göndermezler, donanımsal sorun olsaydı gönderirlerdi fakat yazılımsal. (aslında donanımsal da olabilir işlemcide falan. Ufff herşey birbirine girdi adamlar bulur çaresini boşver.)

ımei numarası telefonun kutusunda m_ımei diye geçen bi numara mı ?
    Çift hatlı olduğu için hattın birinin imeisi olabilir. s-imei ve m-imei olmalı muhtemelen.
  • quote:

Çift hatlı olduğu için hattın birinin imeisi olabilir. s-imei ve m-imei olmalı muhtemelen.

evet ikiside var elimde,fakat takıbi aslına bakarsanız imkansız,maalesef telpa geç giriyor i-mieleri internete.
    Beklemekten başka çaren yok. Nasıl olsa sorunu düzeltip gönderecekler.
  • quote:

Beklemekten başka çaren yok. Nasıl olsa sorunu düzeltip gönderecekler.

teşekkürler.
  • bende injustice oynarken telefon kapanmıştı ondan sonra her kastığında sürekli açılıp kapanıyordu telefonu formatladım yeni güncellemeyi kurdum sıkıntı yok şu anda hatta şarjı daha fazla gidiyor
  • quote:

telefonun karısma vs ihtimali varmı,nokia servisinde böyle bi durumla karsılasmıstım, oda 3. günden bozulmustu,beyaz giden telefon esmerleşmişti,telpada böyle bir sıkıntı olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkan74

quote:

telefonun karısma vs ihtimali varmı,nokia servisinde böyle bi durumla karsılasmıstım, oda 3. günden bozulmustu,beyaz giden telefon esmerleşmişti,telpada böyle bir sıkıntı olur mu?

Telefonların karışması gibi bir ihtimal söz konusu olacağını sanmıyorum ama evet telpa da sıkıntılıdır.
  • en iyisi gelince i-mei numarasından bayide teslim alırken kontrol ettirmek.
  • sıralı olarak imeiden sorgulattıgımda bunlar cıkıyor benim telefon nerde ne alemde ne zaman gelir anlamadım.
     General Mobile Discovery 3.Günden Bozuldu General Mobile Discovery 3.Günden Bozuldu

• Kullanıcı hatası derler zaten oyun oynarken bozuldu demişsin, yenisini vereceklerini sanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amorcalient

Kullanıcı hatası derler zaten oyun oynarken bozuldu demişsin, yenisini vereceklerini sanmıyorum.

1 aydan daha önce her neyden bozulursa bozulsun,düşme kırılma,çizik bile yok,su toz hiç birşey yok. 1 aydan kısa sürede bozulan mallar ayıplı mal olarak kabul edilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkan74

sıralı olarak imeiden sorgulattıgımda bunlar cıkıyor benim telefon nerde ne alemde ne zaman gelir anlamadım.
     General Mobile Discovery 3.Günden Bozuldu General Mobile Discovery 3.Günden Bozuldu

yok bi bilen?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.