Şimdi Ara

General Mobile Discovery 2 ile ilgili ilk detayları Las Vegas'tan aktarıyoruz. (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
428
Cevap
6
Favori
13.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • samsugdan çok daha iyi ekran donmuyor çok hızlı kamera kalitesi süper fiyatıda çok iyi daha ne olacak bundan iyiysi can saglıgı general mobil süper bir telefon harika

• Fiyatiş nedir acaba
  • kedoxs K kullanıcısına yanıt
    allwiev viper s olmayacakmıydı disco2, qualcomm sd400 adreno 305 ile gelecek diye bekleniyor, sırf sd işlemcili olacak diye beklemeye başlamıştım mtk ile gelecekse bulaşmayacağım hiç
  • Kesinleşen bir şey yok. Telpa hiç bilgi vermiyor. Elite te ön bilgilerden dolayı baya bir azar yediler. Bence bu sefer direk biz bunu getirdik alın diyecekler. En son d2 ye bir süpriz olacak dediler. Bakalım süpriz neymiş. Ben hala almadım tel beklemedeyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Duyurun artık şu telefonu yaz geldi yazzzz
  • EVOBT RS6 16 GB BEYAZ nasıl bir telefon acaba düşüncelerinizi istiyorum beyler bayanlar

• 600 milyonluk telefona istersen i7 4770k islemci Koysun Vay Vay Vay Gidip motu boklu sony ipodlara 3 milyar bayiliyorsunuz 600 liralik telefona Sanki size arazi Satacaklarmiski Bi afra Bi tafra
  • quote:

Orijinalden alıntı: kedoxs

Kesinleşen bir şey yok. Telpa hiç bilgi vermiyor. Elite te ön bilgilerden dolayı baya bir azar yediler. Bence bu sefer direk biz bunu getirdik alın diyecekler. En son d2 ye bir süpriz olacak dediler. Bakalım süpriz neymiş. Ben hala almadım tel beklemedeyim

Telpa Zaten Bu Dunyadan Degil Bence
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.