Şimdi Ara

General Mobile Discovery 2????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu discovery çılgınlığından sonra bende kendi telefonumu satıp discovery 2 nin çıkmasını bekliyorum. Ama kafamda büyük soru işaretleri var.
    1-Discovery ile Dıscovery 2 arasındaki fark
    2-Fiyat
    3-Çıkış Tarihi

Daha bir çok konu var özellikle Qualcomm Snapdragon 400 ün bence yetersiz olması ve general mobile nin elite in üzerine yoğunlaşması

Arkadaşlar sizce discovery 2 almalımıyım sizin teknik bilgilerinize güveniyorum lütfen düzgün cevaplar verin

• gmd 2 çıkana kadar daha çok zaman geçecek gibi ben başka telefon arayışlarına girdim bile.
  • başka telefonlarda fiyat pahalı oluyo ya bütçem 700-750 yani zorlasam 800 olur
  • Aslında biraz uzun sürebilir gelmesi ama beklemelisin diye düşünüyorum. Bütçen de fazla değil. Discovery 1 ile fazla bir fark yok desem baya bi fark var. En önemlisi işlemcinin MTK yerine Snapdragon kullanılması. Bence beklemeye değer
  • Yapcak bişey yok bekliycez artık ta bu snapdragon 400 az gelmez dimi ya biraz fazla seviyorum oyun oynamayı da
  • gmd 2 martda çıkacak dediler hala ses seda yok.. Ben nexus alacağım..
  • gmd 2 martta mı dediler nisan hatırlıyorum martta çıkacak olan gm eltedi fiyatı 800 bandında olacak s400 işlemci 2 gb ram 13 mp arka 5 mp ön kamera 2500 mah batarya 5 inç olacak telefon o fiyata o özellikte telefon bulmak zor ama 500 tl ye lumia 525 ve 1000 tlye nexus 4 xperia sp alternatif olabilir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.