Şimdi Ara

General Mobile 4g Kronik Dokunmatik Ekran Problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 29.07.2015 tarihinde Konya Vatan Bilgisayar'dan almış olduğum General Mobile 4g isimli cihaz eve geldiğimin ilk günü aslında bu problemi bana yaşatmıştı.İlk başlarda çok büyük bir sorun olmamıştı diyerekten biraz göz ardı etmiştim.Ama ilerleyen günlerde baktım olacak gibi değil iade etmeye karar verdim.Ekran jelatini varken de yokken de aynı şekilde cihazın sağ çıtasında temas olmamasına rağmen kendi kendine dokunma algılıyor.Bariz belli sağ kısımda dokunmatik panelde bir sorun var ve bu üretimden kaynaklanan bir sorun.17.08.2015 tarihinde Vatan Bilgisayara giderek durumu izah ettim.Onlarda teknik servise gönderelim dediler.Özellikle rica ettim para iadesi istediğime dair not düşmelerini.Çünkü problem üretim hatasıdır,ayıplı maldır ve para iadesi yapmak zorundalar arkadaşlar.Kronik bir sorundur.Ben inanıyorum ki bu cihazı olan arkadaşlar kontrol etsin,10 kişiden 2-3'ünde en az bu sorun var.Ben bunu söylerken internetten takip ettiğim,okuduğum kadarıyla bilgi sahibi oldum.Çünkü bu şekilde çok şikayet var.Umarım paramı geri alabilirim.Para iadesi için elimden ne geliyorsa yapacağım.Problemin videosunu da çektim.Diğer arkadaşlardan bu tip problemle karşılaşanlar varsa birbirimize destek olalım,sesimizi duyuralım.

Şikayetvar.com'da destek için
    Problemin videosu için
    Dokunmatik sorunu ile ilgili Donanımhaber'de açılan diğer konu
     General Mobile 4g Kronik Dokunmatik Ekran Problemi General Mobile 4g Kronik Dokunmatik Ekran Problemi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hellboysulo -- 19 Ağustos 2015; 21:45:40 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.