Şimdi Ara

GENERAL MOBİLE 4 G GÜNCELLEME SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ROOT YAPAN ARKADAŞLAR BİLİRLER.TELEFONU SERVİSE GÖNDERMEDEN SORUNU ÇÖZEBİLECEK YETERLİ BİLGİYE SAHİP BİR ARKADAŞ ÇIKARSA DİYE AÇTIM KONUYU.YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM.TEŞEKKÜRLER

HATAYI EKLEDİM

GENERAL MOBİLE 4 G GÜNCELLEME SORUNU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 63253275328_elt -- 15 Temmuz 2015; 12:29:49 >

• quote:

Arkadaşlar Rootlamış ve unroot etmiş arkadaşların güncelleme yapamama sıkıntısını çözebileceğime %90 eminim.4 yıllık android geliştiricisiyim sistem hakkında bilgi sahibiyim.Şuan tek gereken güncellemeyi henüz yapmamış olan ve telefonu hiç rootlamamış aldığı gibi kullanmış birinin ES Dosya yöneticisi ile en kök dizine inip system/bin klasörüne girip oradaki "debuggerd" isimli dosyayı metin şeklinde açması ardından tüm yazıyı seçip kopyalayıp burada code bloğu içinde benimle paylaşmasıdır.

İmkanı Varsa direk debuggerd dosyasını oradan alıp upload ederse daha makbule geçer tabii ki.

Bu dediklerimin kesinliği %100 değil ama tecrübelerime dayanarak büyük bir ihtimalle işe yarayacağını ve güncellemeyi rahatlıkla yükleyeceğimizi düşünüyüorum.

Nedenide şudur ki rootlayan program imzasını izini vs. debuggerd dosyası içersine bırakıyor ve güncelleme yüklenmeden önce system verifying aşamasında fail oluyoruz debuggerd dosyası yüzünden.

Yardımlarınızla bu işi çözelim duyarlı arkadaşların yardımlarını bekliyorum herkese iyi günler dilerim.

Arkadaşlar GM 4G Kullanıcıları Kulübünde yazdığım mesaj bu şekilde, belki buradan görüp yardım almak isteyen veya debuggerd dosyası hakkında yardım etmek isteyen arkadaşlar çıkar diye burayada yazıyorum.

• O KC kullanıcısına yanıt
    benim rootlanmış cihazdaki debuggerd dosyasını sana atmamın bi faydası olurmu
  • güncellemeyi henüz yapmamış ve rootlamamış arkadaş lazım
  • ben root yapmıştım kaldırdım ancak yine olmadı nasıl yapıcaz bi çözümü bulmak lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: O KC

quote:

Arkadaşlar Rootlamış ve unroot etmiş arkadaşların güncelleme yapamama sıkıntısını çözebileceğime %90 eminim.4 yıllık android geliştiricisiyim sistem hakkında bilgi sahibiyim.Şuan tek gereken güncellemeyi henüz yapmamış olan ve telefonu hiç rootlamamış aldığı gibi kullanmış birinin ES Dosya yöneticisi ile en kök dizine inip system/bin klasörüne girip oradaki "debuggerd" isimli dosyayı metin şeklinde açması ardından tüm yazıyı seçip kopyalayıp burada code bloğu içinde benimle paylaşmasıdır.

İmkanı Varsa direk debuggerd dosyasını oradan alıp upload ederse daha makbule geçer tabii ki.

Bu dediklerimin kesinliği %100 değil ama tecrübelerime dayanarak büyük bir ihtimalle işe yarayacağını ve güncellemeyi rahatlıkla yükleyeceğimizi düşünüyüorum.

Nedenide şudur ki rootlayan program imzasını izini vs. debuggerd dosyası içersine bırakıyor ve güncelleme yüklenmeden önce system verifying aşamasında fail oluyoruz debuggerd dosyası yüzünden.

Yardımlarınızla bu işi çözelim duyarlı arkadaşların yardımlarını bekliyorum herkese iyi günler dilerim.

Arkadaşlar GM 4G Kullanıcıları Kulübünde yazdığım mesaj bu şekilde, belki buradan görüp yardım almak isteyen veya debuggerd dosyası hakkında yardım etmek isteyen arkadaşlar çıkar diye burayada yazıyorum.

recovery-sh Hatası veriyor şimdide debuggeri attım bin içine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ali osman çimşir

quote:

Orijinalden alıntı: O KC

quote:

recovery-sh Hatası veriyor şimdide debuggeri attım bin içine

Hocam henüz bakabildim, telefon da şarjda şuan. Hata kodlarını aldığınız ekranın fotosunu çekip atabilir misiniz ? Yada tamamını yazsanızda olur.

Ekleme: Yine telefon kimliğiyle oynadığı için KingRoot vs. paket telefonu doğrulayamıyor ve yüklenmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi O KC -- 16 Temmuz 2015; 13:02:43 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.