Şimdi Ara

Gençpa Garantili G2 Aldım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar 1204 tl'ye n11.comdan gençpa garantili 32 gb g2 aldım.Ürün 2 gün içinde elime ulaştı.Açıkçası bu kadar ummuyordum herkes delta iyidir falan diyordu gittim gençpa aldım.Kutu içeriği eksiksiz ve güzel bir şekilde geldi g iğnesinden tutun şarj aleti kulaklık vs. eksiksiz geldi üstelik şarj aleti türkiye uyumlu geldi deltadan alan arkadaşlar vardı bazılarına dönüştürücülü gelmiş bende bundan korkuyordum büyük ihtimal dönüştürücülü gelir diye ama tr uyumlu geldi iyiki.Telefondan çok memnunum fakat birkaç sorum var.

Şimdi bir kaç sorum var cevaplarsanız mutlu olurum.

1-Türkçe klavye yokmu? Yani ilk defa android kullanıyorum harflerde atıyorum önce i geliyor sonra ı geliyor.Diğer telefonumda önce ı sonra i geliyordu.Bu herkeste böylemi?
    2-İlk defa android kullandığım için bilmiyorum herkeste böylemi şuan 1,34 gb kullanılıyor 478 mb boş diyor ram'de Bunun çözümü yokmu? clean master yükledim ama oda anlık olarak ram kazandırıyor bir kaç dakika sonra eskiye dönüyor galiba.(şimdi celan master çalıştırdım 633 mb boşta şuan.)
    3-Ips panelden olsa gerek çoğunuz farkedememiştir parlaklığı %10'a aldım gün ışığında ekrana bakınca belli aralıklarla çizgiler (birbirine paralel yukarıdan aşağı düz) var ben bunun ıps panelle alakalı olduğunu düşünüyorum yada telefonda böyle.Yada benim ekran jelatininden dolayı böyle
    4-Yeni bir kullanıcı olarak ne yapmamı önerirsiniz varmı öneriler

EDİT:sanırım bu ekrandaki çizgiler herkeste varhttps://www.google.com.tr/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=lg%20g2%20ekranda%20paralel%20%C3%A7izgiler

edit2:evet herkeste öyleymiş buna sevindim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lg_g2kullanicisi -- 9 Eylül 2014; 11:22:22 >

• Hepsi buradada 1300 tl ye lg garantili vardi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nickbaron

Hepsi buradada 1300 tl ye lg garantili vardi

100 lira fazlaymış+32 gb'mıydı hocam?
  • lg_g2kullanicisi L kullanıcısına yanıt
    Evet 1300 tl hb satıyordu

• quote:

Evet 1300 tl hb satıyordu

Hmmm 32 gb ise iyi fiyatmış hocam.Ama baktım genelde hep 1400 liralarda geziyordu öylede olunca gittim paralel aldım bende neyse sağlık olsun
    http://www.hepsiburada.com/m/lg-g2-d802-32gb-P-TELCEPLGG232G-G geçmiş olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Entüisyonist -- 9 Eylül 2014; 11:10:14 >
  • quote:

http://www.hepsiburada.com/m/lg-g2-d802-32gb-P-TELCEPLGG232G-G al bakalım delikanlı

sayfa hasarlı neyse doğrudur dediğiniz fiyattansa yine 100 lira fark ödeyecektim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lg_g2kullanicisi -- 9 Eylül 2014; 11:11:09 >
    Bende açılıyor

• quote:

Bende açılıyor

mobilden gireyim bi dk

Edit:evet mobilden açılıyor pcden açılmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lg_g2kullanicisi -- 9 Eylül 2014; 11:14:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lg_g2kullanicisi

quote:

http://www.hepsiburada.com/m/lg-g2-d802-32gb-P-TELCEPLGG232G-G al bakalım delikanlı

sayfa hasarlı neyse doğrudur dediğiniz fiyattansa yine 100 lira fark ödeyecektim

İthalatçı firma garantili

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Her neyse hocam hayirli ugurlu olsun.Herhangi bi sknti cikmaz insallah ugrasmazsn.Bende aldim yaklasik 2 ay once 1164 liraya Delta garantili 32gb.Su paneldeki cizgiler yeni yeni serilerde var.Normalde belli olmuyo zaten gunes altinda dusuk parlaklikta belli oluyo.Beni rahatsz etmedi.Tekrardan hayrli olsn

• quote:

Orijinalden alıntı: emre4335

Her neyse hocam hayirli ugurlu olsun.Herhangi bi sknti cikmaz insallah ugrasmazsn.Bende aldim yaklasik 2 ay once 1164 liraya Delta garantili 32gb.Su paneldeki cizgiler yeni yeni serilerde var.Normalde belli olmuyo zaten gunes altinda dusuk parlaklikta belli oluyo.Beni rahatsz etmedi.Tekrardan hayrli olsn

Teşekkürler hocam hepimize hayırlı olsun :) yani bu panelden dolayı olduğu için içim rahatladı ama anlamadığım eski serilerde neden yok ekranda değişiklik mi yapıldı acaba? birde şu ram kullanım ve klavye konusunda beni aydınlatırsanız mutlu olurum hocam 406k serisi kullanıyorum.

• ram temizlemenize gerek yok ki.Zaten telefonda herhangi bi donma felen yok.Ram temizleme programlarini kullanmayin bosuna.Birakin zaten ram doldugu zaman otomatik olarak kullanmadigi uygulamayi kapatir.Klavye konusunda sorunuzu tam anlamadim ama.Eger "ı" harfini yapmak istiyosaniz "i" harfine uzun basin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.