Şimdi Ara

Genç Ps3 Kullanıcıları Kulübü (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.262
Cevap
1
Favori
32.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Genel de turnuvalara ilgi baya oluyor. En fazla 1 günde tamamen bitiyor hatta yedek alımları bile kaç kişiye ulaşıyor
    Nedense olmadı burda
  • gelen olur elbey ya
  • Beni de ekle dostum
  • gençler kulübünüz hayırlı olsun.
  • Hadiiiii ama gelin işte.Ne bekliyorsunuz?Ne güzel turnuva.Başkaları açsa yoğun istek biz açsak işler kesat.
  • Fifa ya da yaz bee Takım Arsenal olsun... Normalde Çelsi ama malesef almışlar
  • @atgl34 bi kuralları ilk sayfaya yaz.Ranked mı unranked mı kaç dk felan.BUnları bi belirleyelim.Ciddiyeti olsun işn biraz.
  • Gençler keyifler nasıl ?
  • maçlar ranked olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: GöKHaN 35

Gençler keyifler nasıl ?

Kendilerinin son mesajı oldu
  • Yahu Juventusu denedim,oynayamiyorum.Bana Atletico Madrid`i verin.
  • dostum beni de ekle kulübe turnuvada oynamak isterim egoktepe nickli arkadaş juveyi almassa talibim a. madride talip olmuş ama onu almışlar eğer başka takım alırsa turnuvaya girerim juveyle olmadı artık başka turnuvaya katılırım çünkü bütün iyi takımlar alınmış yaş 24 bu arada.psn imzamda.
  • @bjkartal85
    tmm hocam ekledim seni juventus olarak

@egoktepe
    atletico madrid olarak ekledim.

yalnız bu seferlik böle oldu eksik adam var bir an evvel başlamak için.fakat shevadada o var neyse dağatırken sizi baska dağatcaz.

Arkadaslar takım secmede nie bu kadar sey yaptınız anlamdım bi sürü takım var beşiktaş,fb,hacettepe...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mrtk2

@bjkartal85
    tmm hocam ekledim seni juventus olarak

@egoktepe
    atletico madrid olarak ekledim.

yalnız bu seferlik böle oldu eksik adam var bir an evvel başlamak için.fakat shevadada o var neyse dağatırken sizi baska dağatcaz.

Arkadaslar takım secmede nie bu kadar sey yaptınız anlamdım bi sürü takım var beşiktaş,fb,hacettepe...

Zaten bence ilerleyen turnuvalarda(inş devaım gelirse) 16 tane takım seçelim ama kimse hangi takım olduğunu sölemesin.Yani ortak takımlar seçelim orta kuvvette sonra kurayla kim hangi takım olacak belirleriz.Zaten yavaşyvaş oturyor işler yerine.İlk ya biraz zor olur ama daha sonra açılırız ya.
    Bu arada hani tablo felan oluyorya onu kimse yapabilirmi ya?Görsel olarak bişiler olsun.

• 1kişi kaldı arkadaşlar.
  • Arkadaşlar ne yazıkki ps3 mün arızalanması sebebiyle turnuvaya katılamayacağım,makinayı hemen yolladım ama hemen geleceğini sanmıyorum.Ne yapalım kısmet değilmiş artık başka bi turnuvada kapışırız umarım...
  • beyler eşleşmeleri yaptım biran evvel başlamak için leonskennedy sende bi üst turdan aramıza katılırsın eğer gelmezse makinan.başka bir arkadaşı alırız.
  • Elemeler nasıl olcak tek maç, çift ma,ç 2 li averaj bir bilgi verseniz.

Kratos başarılar dilerim.Müsait bi saat söyle oynayalım hemen ;)
  • tek maç hocam 15 dklık
  • Tek maç.O zamn uzatma felan da oynanması lazım.Yanılıyormuyum?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.