Şimdi Ara

Genç işi spor araba tavsiye?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
0
Favori
47.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Çok bakındım çok araştırdım fakat hala bir araba belirlemiş dğeilim kafamda.genç işi sportif ruhlu,kendini ön plana çıkarabilecek bir araba arıyorum.Kısaca dikkat çekmeli.Elimizdeki rakat max 50.000tl . . .0 yada 2.el olabilir.

Teşekkürler.

• Golf GTI veya GT, Seat Leon olabilir, düşünebilirsiniz.
  • Fiat Bravo Sport T-JET 150HP

• yerinde olsam söyle birşey alırdım temizden :) 44 - 45 e bulunur.M paket olursa da mükemmel olur

http://www.sahibinden.com/2001_full_m_technics_parliament_mavisi-57WQQaXQQ14221542WQQpXQQdisplayitem
  • astra gtc 2.0 turbo
  • öncelikle herkese teşekkürler cevaplar için.Bu son önerilen 3kasa bmwye ben bakmıştım önceden benimde aklıma yattı,hem gösterişli hemde güçlü bir araç.Fakat babamın eski arabalara karşı fobisi var adeta,2001 kasa bu aracı almama izin vereceğini hiç sanmıyorum.Neredeyse 10yaşında bir araç bu aracın arıza yapma olasılığı yüksektir gibime geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferhatyazici61 -- 11 Haziran 2009; 0:15:33 >
  • astra gtc turbo yada seat leon fr
  • alfa mito
  • Ben Olsam ilk düşüneceğim araç 2005 Subaru İmpreza STİ - Weya Mitsubishi evo 8 Düşündüğün 50 li rakamlarada bulabilirsin araştırmayla
    Ama yakıttan yana biraz sıkıntın olabilir 15lt/km . Genç işi de hızlı iyi bir araç 12 lt nin altında yakmaz ama kendisini 10 numarada belli eder
    4x4 ün keyfi ve kontrolü diğer çekerlere göre herzaman daha zevkli ve yol tutuşta daha avantajlıdır. Tarzınsa hiç düşünme bence
  • Bu aralar forumda ismi fazla gecen bir arac, Volvo C30 1.6 D. 109 Hp / 240 Nm'lik Ford motoru var uzerinde. Gercekten genc i$i ve gorunu$u gayet guzel bence.

• mini cooper
  • Seat Leon derim , sonrada Astra GTC Turbo
  • evo 8 le imprezaya baktım.evo daha hoşuma gidiyor görüntü olarka fakat araştırdığım fiyatlar 60tl gibi fiyatlar.Benim ise maksimum 50 liralık sınırım var.

• Dediğim gibi tarzında değilse 4x4 ler kesinlikle WW scirocco rakamlar belki 3-5 kuruş yükseli ama 1.4 TSİ hem performansı hemde duruşu ile kesinlikle +10

•  Genç işi spor araba tavsiye?
  • 8 10 yaşında araca binmem dersen s2k

ancak eski araç takıntını bir yana bırakırsan clk 200, slk da olabilir. kaza yapma olasılığını düşünerek eski arabadan uzak duruyorsan mercedesler model yılı fark etmeksizin seni en iyi şekilde korur.
  • çok teşekkürler herkese.İlgi umduğumdan fazla oldu.Neyse honda s2000'e bakmıştım fakat,2kişilik olması kafamdan silmeme neden oldu.rx8'de aynı şekilde.Sciroccoyu ise düşünüyordum zaten.Donanımlı bir 1.4 scirocco istediğim fiyata buldum aslında.Fakat şöyle bir durum var,istanbulda bu trafik düz vitesle çekilir gibi dğeil.otomatik veya triptronic araçlardada fikir verirseniz sevinirim.Örneğin c30un düz vitesi maksğmum 45lira iken,geartronic olanları 78liradan başlıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: pcprofferhat

çok teşekkürler herkese.İlgi umduğumdan fazla oldu.Neyse honda s2000'e bakmıştım fakat,2kişilik olması kafamdan silmeme neden oldu.rx8'de aynı şekilde.Sciroccoyu ise düşünüyordum zaten.Donanımlı bir 1.4 scirocco istediğim fiyata buldum aslında.Fakat şöyle bir durum var,istanbulda bu trafik düz vitesle çekilir gibi dğeil.otomatik veya triptronic araçlardada fikir verirseniz sevinirim.Örneğin c30un düz vitesi maksğmum 45lira iken,geartronic olanları 78liradan başlıyor.

C30'un geartronic $anzimanli olanlari 2.0 D oldugu icin o kadar pahali. Olsa da tadindan yenmez hani . Ben de Volvo'lardaki en buyuk eksigin 1.6 motor grubunda otomatik $anziman opsiyonu sunmamalari oldugunu du$unuyorum. Bir de web sitelerine donanim bilgilerini koysalar zahmet edip, cok daha iyi olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BaRiS -- 11 Haziran 2009; 0:35:09 >

• quote:

Orjinalden alıntı: bulker

Bu aralar forumda ismi fazla gecen bir arac, Volvo C30 1.6 D. 109 Hp / 240 Nm'lik Ford motoru var uzerinde. Gercekten genc i$i ve gorunu$u gayet guzel bence.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.