Şimdi Ara

Gelin şikeli maçları buldum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
3.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1-Gençlerbirliği-F.Bahçe karşılaşmasında Gençlerbirliği oyuncularına para vermek GENÇLERBİRLİĞİ 2-4 F.BAHÇE

2-Ankaragücü-F.Bahçe maçına, rakip takım oyuncularıyla iletişim kurarak etki etmek F.BAHÇE 6-0 ANKARAGÜCÜ

3-F.Bahçe-istanbul Büyükşehir Belediye maçına bazı oyunculara para vererek etki yapmak F.BAHÇE 2-0 İSTANBUL BB

4-Karabük-Fenerbahçe maçında bazı oyuncuların arkadaşlarını iyi oynamamaya teşvik etmesi KARABÜKSPOR 0-1 F.BAHÇECE

5-Sivasspor-Fenerbahçe karşılaşması sonucuna bazı oyunculara para vererek etki etmek FENERBAHÇE 4-3 SİVASSPOR

6-Bilerek ve hileli olarak KATILIM kriterLERİ formunu eksiksiz doldurup UEFA’yı yanıltmak

• Yetherr beee yetherrr bıqrırdnz qrdeşim yetherrr

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ulan bıktım be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • peki satın aldığımız adamlar kimler ? ve neden ceza almadılar ?
  • Ooooff

• quote:

Orijinalden alıntı: Kılpaçino

peki satın aldığımız adamlar kimler ? ve neden ceza almadılar ?

bende tam bu konuyu parmak basmak için açtım bunuda bazı arkadaşlar sıkılmış..
  • Bu davadan dolayı isterlerse 100 sene avrupadan ihraç etsinler, ben yinede bu maçların temiz olduğuna inanıyorum. Bu maçları izlemiş olanlar ne demek istediğimi anlar.
  • Kılpaçino kullanıcısına yanıt
    Şike iddaaları henüz gündemde bile değilken sivas maçını izlediğimde kalecının satın alındıgını anlamıştım..4 golde şaibeli.
  • En basitinden ilk maçta Serdar Kulbilge. Ankara'da oturduğum için alkaralar'da çok tanıdığım var. Serdar Kulbilge bu mevzulardan dolayı direk kulüpten kovuldu.

Diğer maçlardaki oyuncuları veya durumları da tapelere bakarak bulabiliriz, çok zor değil.

Gelelim şu neden ceza almadılar sorusuna? Aslında mantıklı bi soru Allah var. Cevabını da vereyim, ceza almadılar çünkü federasyonun başına zaten şahıs bu olayları hasır altı etmek için gelmişti zaten mevzunun başına. Demirören federasyonu bugünlerde yüksek ihtimal UEFA tarafından müebbet yiyecek aziz yıldırım'ı bile suçsuz buldu kararlar sonucunda. Bu işlerin başını aklayan adamlar bırakın da diğerlerini de aklasınlar. Ha madem hepsini aklıyosun bu fenerbahçenin bi kaç yöneticisi falan neden ceza aldı onu hiç anlamadım, aklıyosun madem hepsini akla

Amacım tartışma çıkarmak değil kesinlikle, size bişey ispat etmeye de çalışmıyorum ancak bazı şeyleri kabullenemiyorsunuz. Aziz Yıldırım net olarak bu pislikleri yaptı, mahkeme de UEFA da onayladı. Bu işi uzatmanız görüldüğü üzere size yarar sağlamıyor. Seneleriniz gidiyor. Daha bugüne kadar UEFA bi halt yiyemez, avrupa'da altı üstü bi dernek diyenler de yok ortada.

• quote:

Bu davadan dolayı isterlerse 100 sene avrupadan ihraç etsinler, ben yinede bu maçların temiz olduğuna inanıyorum. Bu maçları izlemiş olanlar ne demek istediğimi anlar.

• bunlar fenerin maçlarıyla alakalı..bi de trabzonla alakalı olanlar var..hani şu ekinler yeşerdi mi muhabbeti...

ulan şikeyi bile düzgün yapamadılar trabzon hepsini yendi ve fenerle aynı puanda bitirdi ligi...

bi yerde şikeyi de yenerek 82 puan

bi yerde şike ve teşvikle 82 puan

hadi şimdi cevap yetiştirin bana..
  • Benim şüphelendiğim tek maç Gençlerbirliği maçıydı o 18 maç içinde.Çok rahat kazanmıştık onu ondan öyle bir düşünceye kapılmıştım herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: bcan402

bunlar fenerin maçlarıyla alakalı..bi de trabzonla alakalı olanlar var..hani şu ekinler yeşerdi mi muhabbeti...

ulan şikeyi bile düzgün yapamadılar trabzon hepsini yendi ve fenerle aynı puanda bitirdi ligi...

çok haklısın ne diyim siz temiz biz pis bu kadar işte neden nevzat şakarda uefadan ceza alçak o zaman.?
  • Fenerbahçe gençler maçına çıkarken ( 2 hafta sonra trabzonla maçları var ) trabzon için oynayacağız diyen 3 gençlerbirliği futbolcusuna tek bir sorunun dahi sorulmadığı ülkede ben adalet olduğuna inanmıyorum.

buna benzer 1 tane delil dahi bulamadan koskoca Fenerbahçe Spor kulübüne şikeci darbesi vuran '' özel yetkili mahkemeler '' in adaletine inanan var ise; söyleyecek söz yok zaten
  • quote:

Bu davadan dolayı isterlerse 100 sene avrupadan ihraç etsinler, ben yinede bu maçların temiz olduğuna inanıyorum. Bu maçları izlemiş olanlar ne demek istediğimi anlar.

peki başkanin hakkinda da böyle düşünüyomusun cok merak ettik biz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mur@t_fb

Fenerbahçe gençler maçına çıkarken ( 2 hafta sonra trabzonla maçları var ) trabzon için oynayacağız diyen 3 gençlerbirliği futbolcusuna tek bir sorunun dahi sorulmadığı ülkede ben adalet olduğuna inanmıyorum.

buna benzer 1 tane delil dahi bulamadan koskoca Fenerbahçe Spor kulübüne şikeci darbesi vuran '' özel yetkili mahkemeler '' in adaletine inanan var ise; söyleyecek söz yok zaten

özetlemişin kardeşim...
  • Ankaragücü maçı Emrenin meşhur mesajlarının çıktığı maç mı?
  • Alıntısına cevap veremediğim arkadaşlar blokludur.
  • quote:

-- kalecisi bizim kaleye gelip gol arayan ve aynı kalecisi ile sizden 4 gol yiyen karabük,

-- 2 hafta sizle maçı olmasına rağmen Fenerbahçe-gençler maçına cıkarken; trabzon için oynayacağız diyen 3 oyuncuya sahip gençlerbirliği,

-- 1-0 yenilerek trabzona diyet borcumuzu ödedik diyen bursa,

-- fenerbahçeye çanakkale geçilmezi oynayıp, son dakikada gol yediğinde salya sümük ağlayan, trabzona karsı ise 25 dakikada 3 gol yiyen antep,

bu takımları bileğimizin hakkıyla yendik diyebilen delikanlı bir trabzonlu veya bileklerinin hakkıyla yendi diyebilen rakip takım taraftarı var mı ?

• quote:

bunlar fenerin maçlarıyla alakalı..bi de trabzonla alakalı olanlar var..hani şu ekinler yeşerdi mi muhabbeti...

Bu aralarda FB taraftarından çok diğer taraftarlar doldu FB konusuna.

GS-BJK taraftarlarını konuda görünce sinirlenmiyorum ama o bordo rengini görünce sinirlerim tepeme çıkıyor.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.