Şimdi Ara

Gelin kızlar ile iligli basit şeyler açıklıyorum!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şimdilik bunları yazayım aklıma gelince yazarım

1-Lisedeki kızlar paraya bakmıyorum bunu bilin.Sıralıyorum Tip,Okul ortamında tanınma durumu,Konuşma (kekoca ya da nazikçe,kızdan kıza değişir bu) ve samimiyetlik
    2-Para düşkünü kızlar 18-24 yaş arasında oluyor genelde

• tmm qardesim.
  • ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keyif sigarasını yaktım şuan sağol

• İkiside yok

• Tip cok az etki eder, agzin laf yapicak cool degil sempatik olacaksin ve bos bos mal gibi konusmayacaksin. Bu kadar

• kalktı

• Bide bazıları vardır sizi espritüel bulurlar bir süre sonra sizden ayrılmaya çalışırlar sebep olarakta sizin onu kullanmanızı öne sürerler(küçük 3-5 kaçamakvari şeyler çokta dikkate değer şryler değil) ama asıl sebep kendisinin dengesiz olmasıdır tamamen fevri duygularıyla -ki bunlar tam olarak olgunlaşmamış kişilerde vardır- hareket eder sonra sizi yüzüstü bırakır. İşin ilginç tarafı şurda başlıyor, siz toparlarsınız sıkıntı yok devam dersiniz o ara karşınıza sizi seven ama sizin arkadaş gözüyle gördüğünüz birisi çıkar arkadaş gibi davranırsınız ama o kız size daha farklı davranır yanınızda kız arkadaşınız gibi yürür çantasını size taşıttırır vs ve sizin de ex manitanız görür tabi bunları. Sonra alabalıkların üremek için doğdukları yere geir dönüşü misali aynı şekilde size geri dönerler. İşte burada sakın kanmayın. Sizi sadece ve sadece kıskandığı için, daha doğrusu yanınızdaki kızı kendinden daha çirkin gördüğü için otomatik sizi onun hakettiğini düşünüyor rekabetçi olarak saldırıyor ama bir süre sonra yine sizden vazgeçecek. Ortada rekabet yok çünkü.

Benim ağzım yandı arkadaşlar bu tip birinden ve onun yüzünden gerçekten seven birini de kaybettim. bir dediğimi iki etmeyen birisini dengesiz biri için bıraktım Allah beni bildiği gibi yapsın. Çok pişmanım ama bu insanlar çokta asil oluyor inan özür dilemeye bile yüzüm yok. Ah ah gece gece çok efkarlandım ben böyle hataları nasıl yaptım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mezarc1

Bide bazıları vardır sizi espritüel bulurlar bir süre sonra sizden ayrılmaya çalışırlar sebep olarakta sizin onu kullanmanızı öne sürerler(küçük 3-5 kaçamakvari şeyler çokta dikkate değer şryler değil) ama asıl sebep kendisinin dengesiz olmasıdır tamamen fevri duygularıyla -ki bunlar tam olarak olgunlaşmamış kişilerde vardır- hareket eder sonra sizi yüzüstü bırakır. İşin ilginç tarafı şurda başlıyor, siz toparlarsınız sıkıntı yok devam dersiniz o ara karşınıza sizi seven ama sizin arkadaş gözüyle gördüğünüz birisi çıkar arkadaş gibi davranırsınız ama o kız size daha farklı davranır yanınızda kız arkadaşınız gibi yürür çantasını size taşıttırır vs ve sizin de ex manitanız görür tabi bunları. Sonra alabalıkların üremek için doğdukları yere geir dönüşü misali aynı şekilde size geri dönerler. İşte burada sakın kanmayın. Sizi sadece ve sadece kıskandığı için, daha doğrusu yanınızdaki kızı kendinden daha çirkin gördüğü için otomatik sizi onun hakettiğini düşünüyor rekabetçi olarak saldırıyor ama bir süre sonra yine sizden vazgeçecek. Ortada rekabet yok çünkü.

Benim ağzım yandı arkadaşlar bu tip birinden ve onun yüzünden gerçekten seven birini de kaybettim. bir dediğimi iki etmeyen birisini dengesiz biri için bıraktım Allah beni bildiği gibi yapsın. Çok pişmanım ama bu insanlar çokta asil oluyor inan özür dilemeye bile yüzüm yok. Ah ah gece gece çok efkarlandım ben böyle hataları nasıl yaptım.

Aynısı daha geçen haftalar oldu Hoşlandığım kızın garip saçma bana karşı hareketleri oluyor donra bir daha konuşmuyoruz 2-3 kez böyle oluyor bu arada bir kız beni seviyor fakat ben onu sevmiyorum diğer kızla bir umut var olacağını düşündüğüm için ama sonuç ikiside gidiyor

• Dexte[R] kullanıcısına yanıt
    Seni sürekli seven hangisiyse ona devam et çünkü öbür tünelin ucu bombok bir yere çıkıyor. Elbet zamanla sevilir öbürü de çünkü öbürü de fena olmuyor biz istediğimiz kızı gördüğümüz için çirkin geliyor ben şimdi düşündüm gayette güzelmiş sadece alışkanlıklardan vazgeçemiyoruz türk halkı olarak bu huyumuz çok kötü. Dur bakiyim telefon numarası varsa kızın arkadaşının mesaj atayım bir anda dalmayalım hayatına

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mezarc1

Seni sürekli seven hangisiyse ona devam et çünkü öbür tünelin ucu bombok bir yere çıkıyor. Elbet zamanla sevilir öbürü de çünkü öbürü de fena olmuyor biz istediğimiz kızı gördüğümüz için çirkin geliyor ben şimdi düşündüm gayette güzelmiş sadece alışkanlıklardan vazgeçemiyoruz türk halkı olarak bu huyumuz çok kötü. Dur bakiyim telefon numarası varsa kızın arkadaşının mesaj atayım bir anda dalmayalım hayatına

Diğer kıza istemediğimi belirttim şimdi r yapmam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.