Şimdi Ara

GeForce RTX Super ekran kartları 2 Temmuz tarihinde tanıtılacak (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
1
Favori
2.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    iktisat ve fizik bilen için zaten öyle marjinal fayda optimum noktandan sonra maliyeti artar. optimum seviylerinde 1 b,,rm faydayı artırmak için harcanan maliyet ile maksimum fayda seviylerinde artırlan 1 birm faydanın maliyeti aynı değildir. Fizikte de gçerlidir. Bir makinaın verimlliğini %80 kadar çok rahat getrisin ondan sonra bu verimi artırmak maliyeti sürekli artar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-26E6B5369 -- 28 Haziran 2019; 9:28:14 >
  • Eyvallah biraz daha teknik yazmışsın, güzel açıklamışsın, ben çok derine inmek istemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: madonos

Olası değil rtx 2080 super 8 GB olacak 11 GB değil.
    valla komiksin
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeniorGrandMaster

Eski model RTX 2080 kartlariniz ucuz fiyata alinir 😎
    Oyle deme rtx ilk ciktiginda sazan gibi atlayanlar var uzulmesinler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WARTIME -- 28 Haziran 2019; 12:38:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne bu şimdi
  • huseyincarnege kullanıcısına yanıt
    Core sayıları farklı vram farklı ve sen yakın performans bekliyorsun. İyi bekle.

• Çöp. Bedava versinler anca o zaman alırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • zuahahaha iyiki light almamışım beklemeye devam.

• ddsmurat kullanıcısına yanıt
    evet adaş haklısın hahaha.

• Lan Nvidia yok mu benim gibi fakirlere 1030 SUPER falan? Biz adam değil miyiz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Chagotta

Rtx alıp tonla para verenlere ayıp değil mi şimdi ?
    Bu kadar kısa zamanda verdikleri paranın boşa gitmesi reva mı ?
    daha başka bir tabir vardı ama

olan oldu diyelim :D

bunlar alışık zaten.

• GeForce RTX Super ekran kartları 2 Temmuz tarihinde tanıtılacak

GeForce RTX Super ekran kartları 2 Temmuz tarihinde tanıtılacak

Kaynak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surpentor -- 28 Haziran 2019; 23:27:18 >

• Fiyatlar 100er dolar fazla değil mi?

• Saçma sapan bir hareket diyeceğim ama turinglerin geneli saçmalık düzeyinde zaten. Ha gtx modelleri hariç. Onlar çok iyi f/p sunuyor.

• RTX 2080 baz alıcak olursak , "Normal" ile "Super" arasında 128 adet core farkı(trajikomik) ve 1.5 GHZ bellek hızı farkı var , hali hazırda RTX 2080 bellekleri 2 GHZ+ O.C oluyor bu bağlamda "Super" modeli ile "Normal" arasındaki peformans farkı normal modelin O.C ile geçiceği cinsten olucak gibi duruyor , AMD nin etkisi ile Nvidia kumda oynamış biraz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Question-X -- 29 Haziran 2019; 10:18:49 >
  • Question-X kullanıcısına yanıt
    128 değil 83 bellek farkı da 2080'e oc yaparsanız 493 oluyor super 512.ben bunları liste olarak yazdım dün ama silmişler ambargo diye sanırım.tensor RT komik farklar var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jake Lockley

128 değil 83 bellek farkı da 2080'e oc yaparsanız 493 oluyor super 512.ben bunları liste olarak yazdım dün ama silmişler ambargo diye sanırım.tensor RT komik farklar var.
    Aşağıdaki nispeten güvenilir kaynağa göre farklar bu şekildeydi , bellek için yazdığınız rakamlar bantgenişliği sanırım buna istinaden 2080 O.C ile 512 GB/S bantgenişliğine ulaşabiliyor , ötesinide geçmeniz mümkün.
    https://videocardz.com/81149/nvidia-geforce-rtx-super-series-final-pricing-and-availbility-date-leaked?fbclid=IwAR1EgeNUyBmAdn75YR-EMy1YHgjkJhxD4JJgISmvSaJOkXUoYKYY1MyT-nA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Question-X -- 29 Haziran 2019; 10:45:21 >

• Question-X kullanıcısına yanıt
    çıkınca ortaya çıkar ama çok iddialı farklar olmayacağı kesin gibi.valla ben 493'ten sonra kasmadım yazıktır dedim samsung ram olmasına rağmen.2080 super'de pek oc payı kalmamıştır yani ram çok etken değil olursa fark gpu hızında olur onda da pek beklentim yok şimdiki 400a'lar gibi olur.RT core mesela 46-48.tensor'de de 368 380 küsür gibi bir şeydi.
  • Aynen haklısın. Ama salak değiller herhalde İKİNCİ EL PİYASASI KAYNIYOR 🔥🔥

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.